Kolejny polski projekt po SKEY i 10SET, który zalicza piękny debiut - x5 na dzień dobry. BASKETCOIN ( ) A patrząc jak zachowywał się 10SET (który jest podobny, ale z 10x większą ilością monet w obiegu i tą samą ceną wejścia) to chyba dopiero początek rajdu. #bitcoin #ethereum #altcoin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry wieczór,

Dziś odpaliliśmy usługę BitFaktura. Usługa opłacania abonamentów telekomunikacyjnych za pomocą #kryptowaluty #btc #ethereum #ltc #dogecoin Wystarczy wejść na stronę bitzdrapka.pl zalogować się wybrać zakładkę "BitFaktura" wybrać odpowiednią krypto do płatności, wypełnić informacje, opłacić i tyle! Wszystkie dane są szyfrowane! Faktura opłacana jest z konta firmowego bitzdrapka.pl

Zapraszamy
bitzdrapka.pl
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dantte: sprawdziłem swojego revoluta po przerwie z tymi ich papierami na krypto i czuję się dobrze, tylko wyciągać nie ma po co bo trzeba by się z fiskusem rozliczać
  • Odpowiedz
Heja Rekiny Finansjery - skalpy które sobie cyklicznie wyłapuje na górkach z Ethera i Btc chciałbym sobie wrzucać na longa - nie są to duże kwoty of corz, ale wole co jakiś czas realizować nawet głupie 2-3 tys zysku. I teraz pytanie w co - mam na głowie srebro i Apple (bo niedługo electric cars i stock staniał). Myślicie ze będzie ok? Chodzi mi o longa typu 10-20 lat na czymś bardziej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atari_xd: nie no, ja kopię od ~połowy stycznia, ale dopiero dzisiaj będę się kapitalizował prawdopdobnie, bo wcześniej szkoda mi było tracić te 5-10$ przy ukopie ~80$ /2tyg. Przy większych sumach to jż tak nie bije po kieszeni.

Btw. zakup nowego rtxa to była najlepsza decyzja ever, już się spłacił btw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hahaha mówicie że w banku nie opłaca się trzymać, #defi na #ethereum już dawno opantowało ujemne ROI

To chyba mi zostało po jakiś durnych airdropach na coinbase ale skisłem, zablokowane na wieczność, już wiecie czemu compoundy mają takie spochnięte poole

Nie dziwne ze wszystko ucieka na bsc a zaraz zacznie na avalanche bo w przeciwieństwie do bsc jest zdecentralizowany

#
a.....d - Hahaha mówicie że w banku nie opłaca się trzymać, #defi na #ethereum już da...

źródło: comment_1617434334z5yCi22wFkNkvrV0bRWLZz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z tym że inne waluty trochę odbiły, a BTC pewnie dosięgnie znowu 60k, to RVN skoczy z 0.192$ do 0.254$ a średnia z calego dnia wynosić będzie ~0.22$. To nie jest porada inwestycyjna.

Jako że przy wcześniejszych wpisach niektórzy chcieli się odwdzięczyć, to proszę o 1% zysków:


#kryptowaluty #ethereum #rvn
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego tak wiele osób uważa ze eth yebnie w okolicy 2500$ I nie pójdzie dalej wysoko?
#ethereum
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach