Kolejny polski projekt po SKEY i 10SET, który zalicza piękny debiut - x5 na dzień dobry. BASKETCOIN (✌ ゚ ∀ ゚)☞ A patrząc jak zachowywał się 10SET (który jest podobny, ale z 10x większą ilością monet w obiegu i tą samą ceną wejścia) to chyba dopiero początek rajdu. #bitcoin #ethereum #altcoin
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
konto usunięte
- 1
@zwora: wiem, że z wora pytanko dlatego do Ciebie, a nie twórcy wpisu. Gdzie takie alty kupować? Zacząłem na binance, ale tu nie widzę

zwora
via Android- 1
@Koniec_przegrywania Ps. Takie rzeczy sprawdzasz prosto: coingecko w zakładce giełdy
#ethereum #kryptowaluty
No to ładna lipa z kopaniem na nanominer. Do wczoraj mi pokazywalo, ze wykopie 0.05 ETH za 6 dni a teraz juz skoczylo do 16 dni (-‸ლ)
No to ładna lipa z kopaniem na nanominer. Do wczoraj mi pokazywalo, ze wykopie 0.05 ETH za 6 dni a teraz juz skoczylo do 16 dni (-‸ლ)
@ajronek616: juz lepiej to pogonic i stakeowac $ na jakisch farmach kek
- 1
- 2
- 8
@WujcioPafcio: przepisem jest oczywiście kupowanie na górce : )
- 0
- 25
#kryptowaluty #ethereum #dogecoin #bitcoin #primaaprilis #nvidia #komputery
Prosta przynęta na górnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
Prosta przynęta na górnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_1617578239FJ20qXTNBPQ8zE5a0AUHmx.jpg
PobierzWesołych świąt krypto "świry" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #heheszki #humorobrazkowy #memy #znachor
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #heheszki #humorobrazkowy #memy #znachor
źródło: comment_1617534099kEMk0XDkU9RYfk5VxX5RvX.jpg
Pobierz@Syn_Ojca_i_Matki: ONIE. Właśnie zrobiłem mema:
źródło: comment_1617649551YA9Sgz7VraPSLZNiJHd16W.jpg
PobierzDobry wieczór,
Dziś odpaliliśmy usługę BitFaktura. Usługa opłacania abonamentów telekomunikacyjnych za pomocą #kryptowaluty #btc #ethereum #ltc #dogecoin Wystarczy wejść na stronę bitzdrapka.pl zalogować się wybrać zakładkę "BitFaktura" wybrać odpowiednią krypto do płatności, wypełnić informacje, opłacić i tyle! Wszystkie dane są szyfrowane! Faktura opłacana jest z konta firmowego bitzdrapka.pl
Zapraszamy
bitzdrapka.pl
Dziś odpaliliśmy usługę BitFaktura. Usługa opłacania abonamentów telekomunikacyjnych za pomocą #kryptowaluty #btc #ethereum #ltc #dogecoin Wystarczy wejść na stronę bitzdrapka.pl zalogować się wybrać zakładkę "BitFaktura" wybrać odpowiednią krypto do płatności, wypełnić informacje, opłacić i tyle! Wszystkie dane są szyfrowane! Faktura opłacana jest z konta firmowego bitzdrapka.pl
Zapraszamy
bitzdrapka.pl
- 0
@SoulShredder właśnie odpalam automat, który będzie sam generował kody. Dziś max jutro będzie online. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Safemoon wzrósł na tyle, że już pokazuje w transakcjach pełne kwoty, bez notacji e. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://poocoin.app/tokens/0x8076c74c5e3f5852037f31ff0093eeb8c8add8d3
#safemoon #kryptowaluty #ethereum
https://poocoin.app/tokens/0x8076c74c5e3f5852037f31ff0093eeb8c8add8d3
#safemoon #kryptowaluty #ethereum
- 1
@Dantte: sprawdziłem swojego revoluta po przerwie z tymi ich papierami na krypto i czuję się dobrze, tylko wyciągać nie ma po co bo trzeba by się z fiskusem rozliczać
@Puszkov: No jest innaczej bo tam krypto nie kupujesz. Tylko coś co ma cene btc. Sprzedajac to, sprzedaje sie zawsze do fiata.
Heja Rekiny Finansjery - skalpy które sobie cyklicznie wyłapuje na górkach z Ethera i Btc chciałbym sobie wrzucać na longa - nie są to duże kwoty of corz, ale wole co jakiś czas realizować nawet głupie 2-3 tys zysku. I teraz pytanie w co - mam na głowie srebro i Apple (bo niedługo electric cars i stock staniał). Myślicie ze będzie ok? Chodzi mi o longa typu 10-20 lat na czymś bardziej
- 2
@Lubarrg: SPWR? To jest ta spółka, co ten Burglar naganiał zanim go moderacja skasowała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BatmanHejter: możesz wrzucić sobie w jakiegoś ETF typu INCL lub TAN
#ethereum #bitcoin #kryptowaluty elo mordeczki, orientuje się się czy jest jakiś problem z eth? Wczoraj wieczorem przesłałem z mojej mini kopareczki 0,07 eth ale nadal nie pojawiły się na moim portfelu w bitbay, jakieś pomysły?
- 1
@atari_xd: nie no, ja kopię od ~połowy stycznia, ale dopiero dzisiaj będę się kapitalizował prawdopdobnie, bo wcześniej szkoda mi było tracić te 5-10$ przy ukopie ~80$ /2tyg. Przy większych sumach to jż tak nie bije po kieszeni.
Btw. zakup nowego rtxa to była najlepsza decyzja ever, już się spłacił btw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw. zakup nowego rtxa to była najlepsza decyzja ever, już się spłacił btw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ajronek616: Wysłałem Ci linki z całą listą. Ci co wysyłają te transfery.
- 16
@decentralizacja: nie zesraj się
konto usunięte via Android
- 3
@decentralizacja boomer to chyba bardziej pasuje do bitcoiniarzy
Hahaha mówicie że w banku nie opłaca się trzymać, #defi na #ethereum już dawno opantowało ujemne ROI
To chyba mi zostało po jakiś durnych airdropach na coinbase ale skisłem, zablokowane na wieczność, już wiecie czemu compoundy mają takie spochnięte poole
Nie dziwne ze wszystko ucieka na bsc a zaraz zacznie na avalanche bo w przeciwieństwie do bsc jest zdecentralizowany
#
To chyba mi zostało po jakiś durnych airdropach na coinbase ale skisłem, zablokowane na wieczność, już wiecie czemu compoundy mają takie spochnięte poole
Nie dziwne ze wszystko ucieka na bsc a zaraz zacznie na avalanche bo w przeciwieństwie do bsc jest zdecentralizowany
#
źródło: comment_1617434334z5yCi22wFkNkvrV0bRWLZz.jpg
Pobierz- 1
@cyborgkombat: to pomysł zgapiony od bitcoina, nie idźcie tą drogą bo dwa tokeny SoV nie są światu potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No mireczki jak obstawiacie, kiedy korekta?
#ethereum
#ethereum
W związku z tym że inne waluty trochę odbiły, a BTC pewnie dosięgnie znowu 60k, to RVN skoczy z 0.192$ do 0.254$ a średnia z calego dnia wynosić będzie ~0.22$. To nie jest porada inwestycyjna.
Jako że przy wcześniejszych wpisach niektórzy chcieli się odwdzięczyć, to proszę o 1% zysków:
#kryptowaluty #ethereum #rvn
Jako że przy wcześniejszych wpisach niektórzy chcieli się odwdzięczyć, to proszę o 1% zysków:
#kryptowaluty #ethereum #rvn
@nowa_zielonka: prawie ci się udało xD
- 0
@cranberry250: 2 centy xd
Ponoć to Chińczyki się keszują z jakiś shitów, u nich popularnych, typu Filecoin, i stąd ta pompka na #ethereum
#kryptowaluty #bitcoin
#kryptowaluty #bitcoin
- 0
Dlaczego tak wiele osób uważa ze eth yebnie w okolicy 2500$ I nie pójdzie dalej wysoko?
#ethereum
#ethereum
- 0
@never_soba: co masz dokładnie na myśli?
@Stxuk: Dalsze , szybkie wzrosty, to jebnie ale jeszcze nie teraz :)

























