Tak sobie myślę, czy nie lepiej byłoby zarazić się koronawirusem teraz, gdy wszystko jeszcze w miarę jakoś działa i są wolne łóżka i respiratory ( ͡° ʖ̯ ͡°) A później wyjebongo, masz już odporność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #epidemia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach