Ostatnio były paskudne kolejki na granicach. Dalej są ale początkiem tygodnia ludzie utknęli po naście godzin na przykład na przejściu w Jędrzychowicach. Bez jedzenia i wody bo na początku nikt się nie spodziewał, że akurat utknie dajmy na to na 24 godziny. Były tam też rodziny, matki z bombelkami, generalnie cały przekrój narodu.
Mieszkańcy okolic i Zgorzelca śledzili to na grupach na fejsbuku i skrzyknięto pomoc. Przyłączyli się lokalni przedsiębiorcy i wozili tę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach