@kam-szu: A to akurat myślę, że bardzo słusznie. Widać, że ludzie sami z siebie nie wszyscy potrafią się stosować a tu niestety waga jest zbyt duża.

Każdego dnia kwarantanny objęte nią osoby, które zainstalowały i aktywowały aplikację otrzymają jednego lub kilka SMS-ów z poleceniem wykonania i wysłania selfie.

Przy czym to akurat jak dla mnie trochę za mało. Powinnien być stały sygnał z GPS
  • Odpowiedz