Mirki od #epapieros - czego on mi tak jakby "siorbie" i czy jest to normalne? Bo już sam nie wiem, czy to liquid do dupy (BM Waniliowy) czy ja coś spaprałem przy jego wlewaniu. Nie zalałem raczej wewnętrznej części grzałki, wszystko szło zgodnie z instrukcją.
@Locked1986: Przy takich "mocach" nie powinno być różnicy. Różnicę w smaku "podobno" można wyczuć na większych stężeniach nikotyny. Piszę "podobno", bo osobiście nigdy mi zawartość nikotyny w liquidzie różnicy smakowej nie zrobiła, no ale możliwe że coś się zmienia przy wyższej zawartości.
@Lanc: yosen sx 50w. Pale roznie,ablo 6 albo 12mg.Przy czym przy 12 czuc już cos na gardle.Znaczy ja mało co czuje,ale osoby które probuja mojego liquidu duszą się dobre 2 minuty.I to ci zaawansowani palacze co 10 lat na karku maja :D Ja np. gdy nie czuje gryzienia w gardlo to ciężko mi jakos się napalić,Ogolnie czuc, że wogole cos pale.Dlatego 6 z czasem robi się slaba i przechodzę na 12.12
@beer_man: no właśnie też się zastanawiam bo mam w obserwowanych tylko epapieros i epapierosy i dziennie było może max 6-7 powiadomień a tu do kilku dni dziennie po 20 :D
Posiada ktoś iJust2?
Pytanie mam od ziomka. Jak działa dioda pod przyciskiem?
U kumpla po puszczeniu świeci jeszcze kilka sekund.
A jak bateria jest lekko rozladowana to mruga praktycznie cały czas...
Zaswieca się i powoli gaśnie i tak w kółko.
Normalne to? Czy nadaje się do wymiany?
#epapieros #epapierosy
Sygnalizacja naładowania na iJust2.
- 1 długie mignięcie - bateria >75%
- 3 długie mignięcia - bateria 50-75%
- 3 krótkie mignięcia - bateria 25-50%
- 5 szybkich, jedno po drugim - bateria padnie za chwilę
- 40 krótkich - padła, włączyło się zabezpieczenie

Nigdzie o tym prawie nie ma a jest dość istotne :)
@beer_man: Jak oni to zamierzają przeprowadzić to nie wiem. Grupa chic miała jakiś pomysł na kontrolę wiekową, ale to nie przeszło. Poza tym te całe konsultacje to śmiech na sali. Na konsulatacjach ustalono coś innego, a przeszła praktycznie pierowotna wersja dyrketywy. Poza tym pełno tam nieścisłości.
#epapieros #epapierosy

Tak przyszłościowo się spytam, jak się prezentuje parownik od iJusta na tle innych tego typu, np. Subtank czy Lemo? Nie mam za bardzo porównania na chwilę obecną (popalałem kiedyś subtanka i w sumie nie pamiętam czy było to lepsze czy gorsze).

Codziennie coraz mniej wierzę w to że przycisk od baterii pociągnie dłużej niż pół roku, w momencie jak padnie to mam zamiar kupić evica mini, tylko teraz pytanie czy
#epapieros #epapierosy
Mireczki mój istick i subox mini, wyglądają jak by je przejechał czołg i w kwasie ktoś trzymał. Służy jako wół roboczy w pracy i na budowie i na rybach, przydał by się jakiś drugi modzik taki bardziej do ludzi bo tego to sam przed sobą się wstydzę wygląda jak bym go znalazł na torach.
Nie jestem już na czasie z nowymi sprzętami, więc może wy pomożecie co tu kupić sobie