Hej #epapierosy #epapieros czy zamawialiście w zeszłym tygodniu (ok 8 grudnia paczkę z #edym) z odbiorem w punkcie #pocztapolska? Ja zamówiłem 8 grudnia, dziś mija 14 grudnia i paczki nadal nie ma... Od piątku od godziny 1:55 leży w oddziale oddalonym o 25 km od miejsca docelowego i cisza. Pocztex Kurier 48 kurna... Paczka na pojutrze kurna. Rozumiem, że święta, rozumiem, że zapierdziel, ale firmy kurierskie też mają roboty od
@Soczi: Kontaktuj sie ze sprzedawcą niech składa reklamację. Albo ty zażądaj od sprzedawcy wyjaśnień, niech wyśle Ci nową paczkę albo odda kasę. Potem niech się rozlicza z PP, ciebie to nie powinno interesować co się dzieje, ty powinieneś mieć paczkę na czas.
@Soczi: Nie mówię że sprzedawca jest winny. Jeżeli paczka zegnała albo poczta sie #!$%@? to wszystkim powinien zając się sprzedawca bo to on zawarł umowę z PP. To do niego musisz się zgłosić w razie problemów a on powinien je rozwiązać. Paczka powinna być do 2 dni u ciebie/na poczcie. Jak jej nie ma kontaktuj się ze sprzedawcą.
@PsyRomancer:

skrypty.info.pl/dlcalc.php

po lewej stronie wpisz sobie baze jaka bedziesz mial - standardowo wszyscy kupuja 36 bo najtaniej wychodzi

poprawej wpisujesz sobie ilosc bazy 0 (ktora powstaje Ci z rownego zmieszania gliceryny i glikolu) i na dole Ci wychodzi wynik jaka baze otrzymasz

100ml bazy 36 i 500 ml bazy 0 daje Ci w sumie 600 ml bazy 6mg

50ml bazy 36 i 550 ml bazy 0 daje Ci w sumie
@PsyRomancer: plus wiesz, majac spory zapas bazy zmieszanej za grosze można eksperymentować ze smakami, bo strata tych 10ml bazy nawet jak smak nie podejdzie czy miks aromatów po prostu okaze sie niezbyt smaczny to koszt kolo 1zł a nie 10 zł jak w sklepie za gotowy liquid
Dobra, zrobiłem swoją pierwszą poważną partię liquidów. Została mi jedna wolna buteleczka, co jeszcze mogę zrobić? Bo nie mogę nic ciekawego znaleźć a solo już prawie wszystko próbowałem. Przepisy brałem z e-liquid-recipes.com
Zrobiłem:
Black Pom Pom
Blue Voodoo
Sucker punch
Bombies 'nana cream
Sancho
Strawnana custard

Moje aromaty:


#epapierosy #epapieros #mojliquid
Pobierz xardas060 - Dobra, zrobiłem swoją pierwszą poważną partię liquidów. Została mi jedna ...
źródło: comment_oOxTHwbQ4dCxf3H8ZrzLECgPbKZWyVol.jpg
@Deacs: Proste porównanie, które może rozjaśni Ci kilka rzeczy:

Subtank mini:
- Pojemność 4.5 ml
- Dobry smak
- Łatwość kręcenia grzałek dla początkujących
- Nie potrzeba moda z dużą mocą
- Standardowy system uzupełniania liquidu
- Zużycie liquidu ~ średnie
- Dobry system airflow

Smok Tvf4 mini:
- Pojemność 3.5 ml
- Bardzo dobry smak
- kręcenie grzałek dla bardziej zaawansowanych
- Potrzeba sporo mocy przy dwóch i więcej grzałkach
Na mikołajki kupiłem sobie epapierosa żeby rzucić zwykłe szlugi. Jestem całkowicie zielony w temacie i muszę się was o coś spytać. Nie wiem jak to się dzieje, ale liquid zalewa mi grzałkę, kumpel doradził mi, żeby co jakiś czas przedmuchać papierosa. Wylatuje mi z niego wtedy dużo dymu i wypływa liquid. Jak to się dzieje, czym to skutkuje i jak to naprawić? :D
#epapieros #epapierosy
@vgf_: Protank wersja 3 (chyba najnowsza, ale nie śledzę) ma grzałki całkowicie w porządku, sam nigdy nie miałem problemów zanim zacząłem kręcić swoje. Volimizera ostatniego miałem z rok temu więc nie jestem na bieżąco, ale firma raczej się nie zmieniła i nadal sprzedają sprzęt konkurencji po zawyżonych cenach. Volisha nigdy nie będę nikomu polecać bo szkoda pieniędzy, kiedy u konkurencji mozna kupic lepszy sprzet za mniejsza kwote.
@thePiter: ale ja sie zgadzam, volish to rebrand itp itd. po prostu imo grzalki aspire sa lepsze od grzalek kangera. zreszta - to malo aktualne wnioski; od dluzszego czasu nie uzywam tankow i jeszcze dluzej nie kupuje grzalek. :-)
@Techies
http://www.ppe.pl/upload/editor/images/joystick_quickshot_qs_111_01.jpg
;-) sam mod nie zachwyca - na yt mozna dokladniej zobaczyc, ze jakos wykonania jest przecietna. pomiajam kwestie malo sprawdzonego producenta... sama grzalka pokazana (a raczej render) tez do zobaczenia na yt; z prezentacji wynika, ze to vertical w spieczonym spoiwie ceramicznym, za to w ogole nie widze materialu transportujacego lq, wiec moze zajebiscie strzelac/przelewac sie przez airhole (nie zaglebialem sie w budowe atomizera samego); grzalki ceramiczne nie sa nowoscia
@Techies: (cd), ze grzalki 'strzelaja'. a strzal z rozgrzanego, ostrego kawalka ceramiki moze byc srednio przyjemny. w tym wypadku ceramika jest w 2metalowych tulejach samej grzalki, wiec teoretycznie nie slucze Ci szybki tanka. teoretycznie. ogolnie ja bym sobie odpuscil.
Mirki, to znowu ja, już trzeci raz w tej samej sprawie ( ͡º ͜ʖ͡º) Poczytałem, poszperałem i wyłoniłem dwóch kandydatów.
Sigelei 75W i JOYETECH EVIC-VTC MINI, który wybrać? Jeszcze nie wiem co będę wsadzał na górę, chciałbym rda, ale na razie chcę kupić boxa i powoli będę sobie kompletował sprzęt. Bo co do tego rda, to jeszcze się waham.
#epapieros #epapierosy
@Hark: Mam evicia mini, od siebie polece, działa bez zarzutu,solidny, fajnie wyglada, w sumie mam go niecały tydzień więc nie wiem jak się będzie zachowywał, ale jego recenzje sa raczej pozytywne
No i do evica mogą być jeszcze update softa
Hejka Cumple, gdzie kupię śrubokręcik, który dodają do zestawu z Subtankiem Mini?

I mam pytanie co do re-buildu grzałki OCC od Subtanka Mini, powiedzmy mam drut 0,3mm Kanthal A1 który chciałbym kręcić właśnie na śrubokręciku ze średnica 0,25mm to ile potrzebuję zrobić zwojów aby uzyskać 0,5ohm?

#epapieros #epapierosy
IPV4s sprzedałem gimbowi za 370 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasa już na koncie więc czas rozejrzeć się za nowym zasilaniem. Mam jeszcze Lemo 2, które we wtorek kupuje kumpel za 70 ziko. Na forum ustrzeliłem nowego bellusa za 80 cbl. Więc do vapowania potrzebne mi jeszcze tylko zasilanie. Co jest teraz na topie moje wymagania to:
-TC (SS i TI)
-conajmniej 100W
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem
Mirki jaki aromat miętowy do mieszanek owocowych?
Tylko nie jak cukierki ice tylko Menthol.
Vapowałem kiedyś malina mięta z liqueena (ze 2 lata temu) i pamiętam że było dobre, taki przyjemny chłód.

Coś co będzie pasowało do maliny, truskawki.
A może macie jakieś dobre przepisy na liquidy z lekkim powiewem chłodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapieros #epapierosy #mojliquid
Dobra mirki, pytanko mam. Od kilku dni używam eVica VT (zwykła wersja, nie mini). Wczoraj naładowałem baterię do pełna, żeby zobaczyć ile wytrzyma. Licznik akurat pokazuje 220 zaciągnięć, z łącznym czasem 950 sekund, zostało 20% baterii. Wapowane na Zephyrusie z grzałką 0.5 oma (dual coil, 9 zwojów z 0.4mm). Nie jest to jakoś strasznie mało biorąc pod uwagę, że bateria ma ok. 5000 mah? Wydaje mi się, że mój poprzedni iStick wytrzymywał
@Lanc: Kurde, kupiłem właśnie wersję VT bo nie chciało mi się nosić dwóch akumulatorków przy sobie, największe baterie 18650 to pewnie właśnie 3000mah więc myślałem, że zrobiłem dobrze kupując VT z wbudowanym zasialniem 5000 mah( ͡° ʖ̯ ͡°)