Ktoś chętny może na te 2 aromaty? Kupione jakiś czas temu dla znajomego, ale ten po wypaleniu 50 ml postanowił wrócić do zwykłych fajek i mi teraz te aro leżą. Desert ship zużyte 1,2 ml, real cig zużyte 0,5 ml. Ważność do sierpnia 2016 roku.

Cena: 24 zł z przesyłką, lub 20 zł przy odbiorze osobistym w Zabrzu ;)

#epapieros #epapierosy
@Tylik: U mnie na billowie v2 na .46 ohma paliłem od 20 do(testowo) 75. Zawsze fajnie wchodziło, ale jednak warto zostać bliżej tej niższej granicy, bo chmura i smak praktycznie bez różnicy, a dym gorętszy i bateria szybciej spada
@MajkiGee: ijust2 w e-dym za 89zł. Mają sklepy stacjonarne 2 w W-wie, możesz też zamówić w paczkomacie albo odebrać w kiosku Ruchu na drugim końcu miasta, w przebraniu ;)
Naprawdę polecam, tylko dokup grzałkę 0,5ohm od razu, bo 0,3 potrafi się grzać bardzo mocno.
@Hark: popaprz gdzie indziej - ta pipeta ma na końcu taki dzyndzel dosyć szeroki, nie jest to najlepsze rozwiazanie, lepsza by była jakby zakończenie pipety było "do szpica"

plus jest troche za krótka - nawet po wkręceniu jej do konca zostaje do dnajakis centymetr - ciezko nią opróznic butelke dokonca bez kombinowania
@beer_man: napewno lepsze niz te mildy czy inne p1 ale nadal slabo. jakby wrzucic tu batke z 2000-2500mah to moze za ta cene by dalo rade, mogloby konkurowac z ijustem2. na plus jest to ze ma rozne grzalki, nie tylko subohmy
Wrzucam jeszcze raz już bez tagu :)
Mirki i Miranki z tagu #epapieros i #epapierosy. Z okazji mikołajek mam dla was małe rozdajo (bez tagu :P)
Liquidy Collinsa o różnych mocach (od 0 do 6mg ) końcówka mojej kolekcji. Przeniosłem się na samogony. zostało trochę i leżą się i kurzą. (termin przydaności skończył się 3 msc temu ale nadal smakują jak należy :P)

Wylosuje 4 szczęśliwców co dostaną po małej paczuszce
Pobierz Drill - Wrzucam jeszcze raz już bez tagu :) 
Mirki i Miranki z tagu #epapieros i #ep...
źródło: comment_x4HS8alFO5VNhqDWg5alTu5xpJdzg1Lo.jpg
Wykopki potrzebuje pomocy co do wyboru nowego e-papierosa. Cena w sumie to tak max 300 zł. Oczywiście chodzi mi o moda już na bawełnie z pojemną baterią i żeby się dobrze paliło. Ew. jakieś uwagi na co patrzeć bo tak trochę to pokręcone jest bo po prostu jest duży wybór, różne grzałki itp. Obecnie jadę na kangertechu Ipow 2 więc przeskok by był. Na co patrzeć ew. co polecacie ? :>
#
@kopkop: @Hark: co do gorącego dymu z ijusta 2 - to nie mit, sam zakupiłem model, na którym grzałki 0,3 dają dym tak gorący, że nie da się przepalić trzeciego macha (za to na 0,5 mam chmury jak inni na 0,3), sprawdzałem 3 inne egzemplarze (akurat wszyscy znajomi się na niego rzucili) i na ich fabrycznych 0,3 dym był normalny (a ja po drugiej grzałce się poddałem i używam połówek).
Mirki, posiada ktoś Bellusa? Właśnie zastanawiam się nad kupnem tego parownika bo można zrobić też single coila i całkiem ładnie wychodzi w recenzjach to wszystko. Jakieś opinie po waszym użytkowaniu? I drugie pytanie czy zna ktoś w Polsce kogoś kto sprzedaje jakieś w miare smaczne samogony ? Lenistwo level hard i nawet nie chce mi się mieszać a sklepowego gówna też mi się nie chce.
#epapieros
@Lanc: masz 5 ktoków w zamówieniu, domyślnie dolicza przesyłkę za dychę, ale jak dasz zrealizuj zamówienie to masz wybór opcji dostawy (jak chcesz za free to zaznaczasz paczkomat poczty a w wiadomości do sprzedawcy - w ostatnim kroku - podajesz adres poczty gdzie chcesz odebrać)