@mlg20: nie, jako solo. Mięta też jest bdb. No i miętę można połączyć z green apple w proporcji 80/20 (jablko/mięta) i wychodzi coś na kształt Tymbark jabłko mięta.
Mam pytanie do ekspertów z tagu #epapieros otóż wydaję mi się, że mój poczciwy mild x7 chyba deko niedomaga. Zdarza się, że podczas wapowania nie odczuwam żadnych efektów, tzn. ledwie wyczuwalny smak o chmurze już nie wspominając. Problem nasila się w momencie, kiedy w zbiorniczku jest mniej niż 0,8ml liquidu, a kiedy naleje go do oporu to czasem mam wrażenie, jakbym dosłownie pił ten liquid. Wina nie leży po stronie grzałki, wymieniam
@Busios: normalnie się zużył chłopie - żadne ogniwo nie jest wieczne, miałem swego czasu dwie X7 (w sumie to dalej mam, ale już dawno ich nie używam) i z tego co pamiętam, to tez zdarzało się, że pin w baterii się lubił zapaść po jakimś czasie i trzeba było go regularnie podnosić do góry, bo słabo stykał z pinem z parownika. 2 lata to jak na te chińskie ogniwa stosowane w
Jeszcze raz: jednak baza RTA jest do tritona, który ma trochę opinię lejącego, ale ja nie mam z nim większych problemów. Więc wg. mnie albo triton lub atlantis 2 - masz spory wybór grzałek, albo subtank mini.
Mirki, do tej pory cały czas paliłem i palę BM CML 6 mg, ale ostatnia partia tego liquidy jest okropna.
Polećcie mi proszę taki zestaw startowy do robienia własnych liquidów (najlepiej z e-dym). Chcę osiągnąć coś w granicach 6mg nikotyny, smaki preferuję tytoniowe, ew. lekki owoc. Dzięki.
@Bob-Omb: ja pierdziele. Ile razy można powtarzać to samo.. Weź takie pytania wpisuj w Google z dopiskiem site:wykop.pl bo to bez sensu to samo powtarzać non stop.
@Waspin: Baza Optimum z e-dymu to jedna wielka loteria, zamawiając 6mg możesz dostać albo 6, albo 0, albo 36. Spotkało to zarówno mnie jak i innych mirków, więc nie polecam
#epapieros #epapierosy #mojliquid To uczucie gdy palisz zerowki i za 40zl masz 2litry bazy (⌐͡■͜ʖ͡■) I dodatkowo sie nie trujemy, polecam ten styl zycia
Wczoraj przyszły ogniwa do Evica. Podłączyłem jedno do ładowarki będąc w pracy ok. godz. 13:00 i zostawiłem na noc przez nieuwagę, odłączyłem dopiero dziś rano o 8:00. Sony VTC5 here. Przeładowałem i załatwiłem czy nic się raczej nie stało? Ładowałem zwykłym charging blockiem od Mactronica. 4.2V, 500mA. Dioda nie zmieniła koloru na zielony, ale to pewnie dlatego, że te ogniwa są niezabezpieczone, right?
#epapieros #epapierosy Czy jest gdzieś wszystko ładnie wypunktowane co do nowej dyrektywy? Zastanawia mnie, jak to się odbije na kupnie sprzętu, liquidów i innych. Pójdzie w ceny czy zakaz?
ma ktoś z was może na sprzedaż Istick'a 60W lub Evic'a VTC Mini? Interesuje mnie kolor czarny. Ewentualnie jeszcze przygarnął bym jakieś akusy za jakąś niewygórowaną cenę. Jeśli ktoś ma na zbyciu lub zna kogoś, kto takowego posiada, a chciałby sprzedać to proszę o informację razem z kosztem ogólnym (mod + wysyłka + ewentualne akusy).
Eee, pomocy? Nie mogę w nautilusie mini odkręcić atomizera. Pomogłem sobie kluczem, ale jest na tyle zakręcone że po prostu przy odkręcaniu skruszyło mi się szkiełko u góry i teraz przecieka. To coś ma dopiero 2 dni, a już naraziło mnie na 25zł za nową buteleczkę... Co jest powodem i jak to odkręcić, żeby tego nie zabić? Nowy kosztuje 109zł... #epapieros #epapierosy
@xadereq: tyle dobrego że jest wymienne szkiełko a edym jeszcze nie zdołał wysłac mojego zamówienia. może uda się dogadać z nimi żeby dopłacić 6zł i żeby wysłane zostało szkiełko. :)
Witam. Zastanawiam się nad kupnem baterii Vision Spinner II i do niej Volimizer Volish V3. Warto czy polecilibyście mi coś innego? #epapieros #clearomizer
@Endzik95: jak już musisz kupować w ESW to bierz vision inow (99,-) i do tego genitanka (54,90). Regulacja mocy ci nic nie da w takiej batce w obecnych czasach. Inow fajnie działa też z nautkiem (sprawdzałem), jak zechcesz lepszej chmury to łatwo zrobisz upgrade.
delikatnie poleciało mi do grzałki, wyczyściłem to lecz została mi jakaś kropelka... siorbie i siorbie cholerstwo, więc rzuciłem okiem, włączyłem baterie i kropelka która została wystrzeliła mi prosto w oko. ale nic mi nie jest, kropelki też nie ma, odważnie wyssałem wszystko na zamkniętym airhole i teraz nic tylko się zaciągać. w końcu działa i jest normalny liquid :) dzięki wielkie @korbuzz i @beaverr
Mirki, jak oni te rabaty teraz w edymie robią? Niby mam 12% stałego - wczoraj miałem 10% ale wszystkie baterie, grzałki z tego co widzę kosztują tyle samo, szkoda że nie zwróciłem uwagi na liquidy bo ten ich stały rabant to chyba o kant dupy rozbić..