@mlg20: nie, jako solo. Mięta też jest bdb. No i miętę można połączyć z green apple w proporcji 80/20 (jablko/mięta) i wychodzi coś na kształt Tymbark jabłko mięta.
POJAWIŁA SIĘ NOWA LINIA LIQUIDÓW SMOOKE CLOUD - 70VG/30PG:

SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 KAKTUS 0MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 KAKTUS 3MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 KAKTUS 6MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 TABAK LIGHT 0MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 TABAK LIGHT 3MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 TABAK LIGHT 6MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 WINOGRONO 0MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 WINOGRONO 3MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 WINOGRONO 6MG
SUBLIQUID CLOUD 30ML 30/70 ICE 0MG
NOWE AROMATY I BAZY DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY:

E-AROMAT SMOOKE TOBACCO LUXOR
E-AROMAT SMOOKE TOBACCO MAGIC
E-AROMAT SMOOKE TOBACCO ROYAL

E-AROMAT SMOOKE TPA BLUEBERRY
E-AROMAT SMOOKE TPA DRAGON FRUIT
E-AROMAT SMOOKE TPA KOOLADA
E-AROMAT SMOOKE TPA MENTHOL
E-AROMAT SMOOKE TPA PEAR
E-AROMAT SMOOKE TPA PINEAPPLE
E-AROMAT SMOOKE TPA RY4 DOUBLE
E-AROMAT SMOOKE TPA STRAWBERRY
E-AROMAT SMOOKE TPA SWEAT CREAM

Następne w kolejności: banana cream, strawberry ripe, tiramisu, watermelon, sour od TPA.

SMOOKE 300
Mam pytanie do ekspertów z tagu #epapieros otóż wydaję mi się, że mój poczciwy mild x7 chyba deko niedomaga. Zdarza się, że podczas wapowania nie odczuwam żadnych efektów, tzn. ledwie wyczuwalny smak o chmurze już nie wspominając. Problem nasila się w momencie, kiedy w zbiorniczku jest mniej niż 0,8ml liquidu, a kiedy naleje go do oporu to czasem mam wrażenie, jakbym dosłownie pił ten liquid. Wina nie leży po stronie grzałki, wymieniam
@Busios: normalnie się zużył chłopie - żadne ogniwo nie jest wieczne, miałem swego czasu dwie X7 (w sumie to dalej mam, ale już dawno ich nie używam) i z tego co pamiętam, to tez zdarzało się, że pin w baterii się lubił zapaść po jakimś czasie i trzeba było go regularnie podnosić do góry, bo słabo stykał z pinem z parownika. 2 lata to jak na te chińskie ogniwa stosowane w
Mirki,
do tej pory cały czas paliłem i palę BM CML 6 mg, ale ostatnia partia tego liquidy jest okropna.

Polećcie mi proszę taki zestaw startowy do robienia własnych liquidów (najlepiej z e-dym). Chcę osiągnąć coś w granicach 6mg nikotyny, smaki preferuję tytoniowe, ew. lekki owoc. Dzięki.

#epapierosy #epapieros
@Bob-Omb: ja pierdziele. Ile razy można powtarzać to samo.. Weź takie pytania wpisuj w Google z dopiskiem site:wykop.pl bo to bez sensu to samo powtarzać non stop.
@Waspin: Baza Optimum z e-dymu to jedna wielka loteria, zamawiając 6mg możesz dostać albo 6, albo 0, albo 36. Spotkało to zarówno mnie jak i innych mirków, więc nie polecam
Mirki, taka sytuacja.

Wczoraj przyszły ogniwa do Evica. Podłączyłem jedno do ładowarki będąc w pracy ok. godz. 13:00 i zostawiłem na noc przez nieuwagę, odłączyłem dopiero dziś rano o 8:00. Sony VTC5 here. Przeładowałem i załatwiłem czy nic się raczej nie stało? Ładowałem zwykłym charging blockiem od Mactronica. 4.2V, 500mA. Dioda nie zmieniła koloru na zielony, ale to pewnie dlatego, że te ogniwa są niezabezpieczone, right?

Trzeba kupić ML-102 bo to nie
Witam Mirków,

ma ktoś z was może na sprzedaż Istick'a 60W lub Evic'a VTC Mini? Interesuje mnie kolor czarny. Ewentualnie jeszcze przygarnął bym jakieś akusy za jakąś niewygórowaną cenę. Jeśli ktoś ma na zbyciu lub zna kogoś, kto takowego posiada, a chciałby sprzedać to proszę o informację razem z kosztem ogólnym (mod + wysyłka + ewentualne akusy).

#kupie #epapieros #epapierosy
Eee, pomocy? Nie mogę w nautilusie mini odkręcić atomizera. Pomogłem sobie kluczem, ale jest na tyle zakręcone że po prostu przy odkręcaniu skruszyło mi się szkiełko u góry i teraz przecieka. To coś ma dopiero 2 dni, a już naraziło mnie na 25zł za nową buteleczkę... Co jest powodem i jak to odkręcić, żeby tego nie zabić? Nowy kosztuje 109zł... #epapieros #epapierosy
@xadereq: tyle dobrego że jest wymienne szkiełko a edym jeszcze nie zdołał wysłac mojego zamówienia. może uda się dogadać z nimi żeby dopłacić 6zł i żeby wysłane zostało szkiełko. :)
@Endzik95: jak już musisz kupować w ESW to bierz vision inow (99,-) i do tego genitanka (54,90). Regulacja mocy ci nic nie da w takiej batce w obecnych czasach. Inow fajnie działa też z nautkiem (sprawdzałem), jak zechcesz lepszej chmury to łatwo zrobisz upgrade.
efajka 2:1 locked1986

delikatnie poleciało mi do grzałki, wyczyściłem to lecz została mi jakaś kropelka... siorbie i siorbie cholerstwo, więc rzuciłem okiem, włączyłem baterie i kropelka która została wystrzeliła mi prosto w oko. ale nic mi nie jest, kropelki też nie ma, odważnie wyssałem wszystko na zamkniętym airhole i teraz nic tylko się zaciągać. w końcu działa i jest normalny liquid :) dzięki wielkie @korbuzz i @beaverr

#epapieros