#epapieros #epapierosy #mojliquid

Skończył mi się zapas liquidów 6mg, a przesyłka z e-dymu dopiero jutro - pojutrze (przez ich pożal się boże obsługę klienta). Zostało mi sporo liquidu 18mg, czy jak skręce na iJusta grzałkę np. 1,5 ohma to będzie się dało ten mocny wapować? Czy to raczej nie ma znaczenia i i tak wypluję płuca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fruity: VG lepiej chmurzy i oprócz tego jest słodszy, PG czuć mocniej w gardle, ale powstaje mało dymu. Zasada jest taka, że do owocowych liquidów lepiej się sprawdza większa ilość VG, a do tytoniowych PG.
Szanowne Mirosławy z #epapieros #epapierosy i #mojliquid - czy mieliście kiedyś sytuację, że... zanikł Wam zupełnie smak luquidu? Paliłem samogony pomarańczowy i malinowy, w pewnym momencie przestałem czuć cokolwiek. Panika. Nic nie pomaga (próbna zmiana na kupny lq, czyszczenie sprzętu, wymiana grzałki, tańce voodoo, ofiara z bawołu). Zdesperowany dałem koledze do spróbowania a on... mi mówi, że to siekiera totalna i jak ja znoszę tak dużo aromatu. A ja nic nie czuję
@Waspin: Ja też powoli odzyskuję smak :) Piłem dużo wody, wąchałem kawę, sok z cytryny + odnalazłem zrobiony z miesiąc albo dwa temu Jungle Juice w dużej ilości i tutaj smak odczuwam bez problemu. Jeszcze nie zalewam moich ulubionych smaków - tak na wszelki wypadek :)
#epapierosy #epapieros
może mi ktoś wyjaśnić jak ''zalogować'' grzałkę w evicu mini? nie znalazłem takiej opcji, a słyszałem że można na nim na sztywno przypisać oporność żeby nie skakała.
I przy okazji inne pytanie, jest pare opcji
temp ni
temp tytan
temp ss
domyslam sie ze chodzi o niklowe i tytanowe druty, ale co to znaczy ss? i czym one się róznią tak właściwie, który wybrać jeśli chce sie pobawić z TC,
@hjrhombre: billow v2 nie bellus. miałem już wymieniać przy odbiorze w edymie własnie na bellusa, ale sprzedawca mi powiedział że nie poleca, że na bellusie są duże wycieki, pomyślałem że pewnie nie umie dobrej grzały skręcić i dlatego mu cieknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale posłuchałem się go i z billowa jestem też bardzo zadowolony. Jak już ktoś tu napisał jego minusem jest minimalnie za mały airflow,
Zbieram się do przygotowania ~300ml liquidów, bo już mi się kończą. Jakie przepisy polecicie poza sucker punch, bombies nana' cream, fuzzy dragon, snake oil, tigers blood? Najfajniej jakbyście podrzucili też link do tej polskiej stronki z przepisami, bo gdzieś mi się zapodział.
#mojliquid #epapieros
Jeja, zrobiłem sobie własny miks, 10 ml na próbę i jest pychotka. Nie zapisywałem stężeń, ale wydaje mi się, że:
5% pear
7% banana cream
3% vanilla swirl
Pięknie mi to smaczy, mimo, że wczoraj mieszane.
Nie wytrzymałem i po 4 dniach od zmieszania spróbowałem Black Pom Pom. O jezusie, jakie to dobre! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Chociaż mam wrażenie, że spokojnie mógłbym dać z 1-2% mniej obu aromatów TPA. Bo po paru zaciągnięciach z rzędu robi się za słodkie. A i przypomina trochę Jungle Juice od Flavor West :)

#epapieros #epapierosy #mojliquid
jak dla mnie też za słodki, przy 0.5 Ohm. Cytryne mam z inawery i dałbym jej trochę więcej też. Aczkolwiek zestawienie smaków bardzo przydatne ;l
@kspr: Problem z IPV3 Li, jest taki, że ja go już 2 razy wymieniam. Pierwszy raz, to po prostu wymiana to był dla mnie czysty deal, a teraz #!$%@?łem pin przez mesh(rsst ma #!$%@? pin jaki widziałem). Ale imo, IPV3 LI maszynka do zabijania.
#epapieros #epapierosy #epalenie
Siemanko. Kupiłem sobie Nowego fajka mianowicie Ijust2. Ogólnie spoko jest, ale po godzince palenia da się zauważyć, że olej ciągnie niemiłosiernie. Chyba kupowanie nowych liquidów co 2 dni nie jest zbyt opłacalne i myślę by zacząć robić własne lecz się na tym nie znam. Trochę czytałem o tym i wiem miej więcej jak je wyrabiać lecz totalnie nie wiem jakie firmy i rodzaje baz wybierać by była fajna chmurka,