#epapierosy #epapieros
Mirki, mój evic mini wariuje, naładowany w pełni, i co 2-3 buch, pokazuje się atomizer low/gaśnie ekran/ stan bateri pokazuje zero pomimo że jest pełna :/
Oddać go na gwarancje?
Mirki, mój evic mini wariuje, naładowany w pełni, i co 2-3 buch, pokazuje się atomizer low/gaśnie ekran/ stan bateri pokazuje zero pomimo że jest pełna :/
Oddać go na gwarancje?




















![NA WŁASNE OCZY] E-papierosy i tlenek węgla – eSmoking Assocation](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_FDDd3Oz9HQ4GwKKJvKiRMbIdtEdPde0q,w220h142.jpg)
Skończył mi się zapas liquidów 6mg, a przesyłka z e-dymu dopiero jutro - pojutrze (przez ich pożal się boże obsługę klienta). Zostało mi sporo liquidu 18mg, czy jak skręce na iJusta grzałkę np. 1,5 ohma to będzie się dało ten mocny wapować? Czy to raczej nie ma znaczenia i i tak wypluję płuca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)