@qwed: Yeap, bo ma długi strasznie pin i do tego taki wklęśnięty. Sprężynę od pinu, aż na wierzch wyrzuciło. Chyba do chin leci znowu :D
Mirki z #epapieros i #epapierosy

Coś takiego:
https://e-dym.pl/promocje/198-kangertech-kbox-8-40w.html

Będzie spoko? Ewentualnie polecilibyście coś z claromizerem czy atomizerem (bo się gubię powoli z tymi nazwami) tak do 200 zł? Zależy mi by grzałkę można było czyścić, bo grzałki w vivi mini cc wytrzymywały mi po 3-4 dni (pojawiał się nagar) nim nie zaczynałem robić swoich liquidów.

Dlatego:
- 200 zł bateria z claromizerem/atomizerem
- claromizer/atomizer tak by można było grzałkę czyścić, ewentaulnie prosiłbym
@Szokatnica: Ten kbox to stara konstrukcja z regulacją watów w "skokach" co parę W - nie polecam.
Tu już lepiej Suboxa mini + 25zł na akumulator. Subox mini to zestaw składający się z baterii kbox mini i tanka Subtank mini, możesz do niego kupić gotowe grzałki o różnym oporze + kręcić samemu na bazie RBA.
@OddychajSwiadomie: @syn_admina : Też się nad tym neboxem zastanawiałem ale są 3 rzeczy które mnie trochę odstraszają:
- plastikowy tank, przy kwaśnych liquidach za dużo nie pożyje
- nieporęczność przy paleniu (nos w box ;))
- lubię mieć zwój setup zawsze wyczyszczony i zadbany, niestety z czyszczeniem tego może być mały problem, co najwyżej pod ciśnieniem pod prysznicem ale to i tak nie za dokładne...
#epapieros #epapierosy
Mireczki co ją wczoraj odwalilem, robilem soczki na zapas. Zawsze robię je z bazy 36mg tak aby docelowo uzyskać 6mg, ale jako że dostałem od ATP kiedyś w prezencie butelkę bazy 12mg. Więc postanowiłem ją zużyć, lecz z przyzwyczajenia w kalkulator mieszania wpisalem 36mg. Więc i kalkulator obliczył tak jak miał wpisane aby uzyskać 6mg. Cholera jak teraz uratować moje soczki? bo raczej nikotyny w nich teraz to tyle co
@muak47: subtank, nie subox ;P Następny z sub ohmem i 6 mg o.O To może ja jakiś dziwny jestem ale 6 mg to ja na nautilusie mini miałem. Po przejściu na kayfuna zbiłem na 3 mg, a potem jeszcze niżej.
#epapieros #epapierosy
#mojliquid
zastanawiam się nad wyborem producenta bazy
Ktoś próbował różnych baz niech napisze ocene:
przykład:
inawera 50/50
gęstość: średnia, troche wodnista
smak(w połaczeniu z aromatem, a nie smak samej bazy :) : dobry, lepiej odczuwalny niż na innych bazach,
ogólna ocena: 6/10

optimum 60/40
gęstość: dobra
smak: hmm troche mniej odczuwalny niż inne bazy
ogólna ocena 7/10
@Bongletoo: a co ma *producent* bazy do transportu? istotna jest 'gestosc' wynikajaca ze stosunku vg/pg i ewentualnych dodatkow zmniejszajacych lepkosc. bazy o wysokiej zawartosci VG beda mialy gorszy transport, w zwiazku z czym wymagaja odrobine luzniejszego wickowania i nawet mimo tego moga nie nadawac sie do tankow (pisze o max vg, 70vg/30pg powinno byc w miare okay na dobrze ukreconym setupie). bazy o wyzszej zawartosci PG daja mocniejszy throathit i troche
@LinQ: jak masz zamiar kiedyś zmienić parownik to bierz evic vtc mini + akumulator do niego
jak nie zamierzasz to bierz isticka 40w tc, duża bateria, a jakbyś coś kiedyś zmienił to też ogarnie
Jak ktoś się waha nad kupnem Goblina Mini to polecam mocno. Dziś do mnie przyszedł klon z FT (szedł 2 tygodnie) i wykonanie jest identyczne z oryginałem, jedyna różnica to brak loga UD na pudełku i to, że przy klonie dostajemy śrubokręcik ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za 40zł lepszego parownika nie dostaniecie (jak wydacie 5$ więcej to macie zapas drutu i waty na pół roku).
Skręciłem pierwszy setup
@pavaczek: dobre, w pierwszej grzałce przez noc jednak trochę mi nakapało, w kolejnej (aktualnej co ponowne napełnienie muszę przetrzeć boxa, bo coś tam spadnie, ale niewiele) więc pewnie w kolejnej grzałce już tak ułożę watę, że nic nie będzie trzeba robić. ogólnie napełnianie jak dla mnie nie sprawia żadnego problemu, tyle samo czasu zajmuje co bym jakikolwiek inny parownik miał napełniać (jednak tylko plastikowymi butelkami się da, pipetą nawet nie próbowałem)
Jak się je ta kontrolę temperatury? macie jakiś tutorial?
Najlepiej jakby ktoś dał znać jak mam ustawić to w evicu vt na ego one mega na fabrycznej grzałce 0,2ohma żebym sprawdził z czym się to je ( ͡° ͜ʖ ͡°) dotychczas ustawiłem tylko waty na subtanku ale warto spróbować jak jest #epapierosy #epapieros