#epapieros #epapierosy
Witajcie, powoli zabieram się za poważniejsze palenie, ni cholery się nie znam na sprzęcie, aromatach, mieszankach, bazach itd. Od roku mam milda em, męczący sprzęt, mało dymu, palę gotowe liquidy milda, liquę ew. inny shit.
Obok mnie otworzyli sklep firmy OVALE, panienka w nim mowi że super znana firma włoska, oglądam sobie sprzęty, widzę że podobne do tych które tutaj na wykopie widuję. Za 220 zł. jestem w stanie kupić
@Waspin: Dalej - grzałki wytrzymują ok 10-14 dni, choć niektórzy potrafią dociągnąć do 30 (tyle, że tracą smak liquidu). Nie sądzę, żeby w Ovale grzałka wytrzymała miesiąc szczerze mówiąc.
Co do robienia samemu - temat jest banalny - kupujesz glikol, glicerynę, nikotynę 36mg, aromat (są na edymie setki aromatów) i mieszasz to w proporcjach podanych w necie. Z rzeczy laboratoryjnych potrzebujesz... 3 strzykawek, może 4 i ze 4 igieł.
Za to
Mircy wybaczcie zadane #pytanie prawdopodobnie któryś tam raz, ale muszę przestawić się na #epapieros #epapierosy a nie mam doświadczenia totalnie w tym :/ Chcę kupić coś porządnego, cena nie gra roli ma być zajebisty, łatwy w obsłudze i nie psuć się. Dziękuję, Dankon, Aitäh, Salamat, Kiitos, Merci, Efcharisto, Shukriya, Gracias :)
Już 3 dzień korzystam z vaptio p1 wiec pomyślałem że coś o nim napisze. jest to sprzęt za dosc niska cene(coś koło 150zł). w zestawie znajduje się mod w postaci boxa(50W regulowane co 10), tank o pojemności chyba 2ml(nie mam pewności) 2 grzałki 0.2 ohma i kabel USB.
wady:
przyjemne oddawanie smaku(wiadomo że jak na swoją cenę)
chmurka ani ciepła ani zimna, taka idealna
możliwość regulacji mocy
bateria starcza na długo
guziki
@adrianos007: wymieniłem grzalke i chyba już nie przecieka, całe szczęście ze dali 1 gratis za tydzień opóźnienia w wysyłce :D. wcześniej na 1 grzalce, na 2ml liquidu 1,5ml wyciekalo:D
#epapieros
Jestem dumny z siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znajomy z pracy który kopci gdzieś około 1,5 paczki marlboro czerwonych a pali ogólnie od jakiś 30lat
już tydzień jedzie na moim kangerboxie, który walał mi się w torbie odkąd zakupiłem joytech i griffina.
Pociągał czasem ode mnie i jakoś mu zaczęło smakować, więc upędziłem mu soczków bo moje 3mg stanowczo za słabe. I już tydzień jedzie na 18mg