Wpis z mikrobloga

@vgf_: dzięki za cynę, zamówione. Anulowałem zamówienie na Griffiny 25 z FastTecha, nie dość, że drożej, to jeszcze łącznie z miesiąc czekania. Co do Aromamizera Supereme - widziałem recenzję brodacza, musze przyznać, że odwalili kawał dobrej roboty, a przynajmniej pod kątem "inżynierii" produktu, ma wszystko co trzeba.
@jakubskate: co wziales?
@hjrhombre: idk - zastanawialem sie nad zakupem chwile, ale daja deck z 4 postholami tylko, wiec mocno wtorna opcja. czekam na avocado duze.
@reborn: imo w 'klasie 22mm' gryf bije aro pod katem bycia user friendly (latwiej wyciagnac smak, latwiejsze napelnianie, latwiejszy wicking); ale mam supreme z fused 2x0.3/0.16 i szczerze watpie, ze bottom/top airflow w gryfie 25mm przebije bardzo dobrze dopracowany side airflow od sc.
@hjrhombre: poki ruszyly wysylki preorderow chyba na zachodzie, wiec pewnie z miesiac lekko. zreszta nie zdziwie sie, jak w ogole w .pl go nie bedzie - avo 22mm jakos zabojczo popularne nie bylo, wiec moglo to troche zniechecic 'dystrybutorow'... :-P
@hjrhombre: poprawnie byloby napisac, ze nie bylo filingu. ;-) mimo to wg mnie to jeden z lepszych atomizerow.
offtop: mango z bm jest zajebiste (1:1 z czysta baza, bo czyste jest przearomatyzowane).