@KrzysieQ_: zwykła mięta z inawery jest bardzo dobra, z kwaśnymi aromatami jest trochę lipa (a przynajmniej ja nie mam szczęścia). za to np. grejpfrut (też z inawery) jest fest gorzki jakbyś miał ochotę ;-)
edit: ananas (też oczywiście z inw) jest w miarę kwaskowaty
Obiecałem kumplowi że na wykopku się popytam o pracę w esmokingworld.
Mam kumpla, który w tym roku zdaje maturę i chciałby pracować w esmokingworld'e bo robi sobie rok przerwy. Wokół naszego miasta jest kilka punktów i w każdym z nich na stronie można złożyć CV itp. więc chyba do każdego potrzebują pracownika. Ma ktoś doświadczenie z tą firmą?
Młody się zna mocno na modach i śledzi nowości w branży - pracownik idealny
@Grann: Pracowałem 2 miechy. Tak jak juz kolega wyżej napisal sprzedajesz głównie mildy i volishe ego4 . Raz na jakie czas jakieś numchaku ew ego one. Praca na 12h z czego nie możesz mirkowac na laptopie. A do tego 7zł za h . Niepolecam
@Waspin: Banana nut bread z tpa strasznie mi podpasował. Smakuje trochę jak pianka bananowa z nutką przypraw i orzeszkami gdzieś w tle. Na myśl przychodzi ten bananowy chlebek. Zapach aromatu przypomina rozpuszczalnik, ale samogon jest pycha. polecam zostawić otwartą buteleczke na noc. Ja robiłem w stężeniu 12%
Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się! Od dziś przepyszne aromaty Capella znajdziecie w Smooke.pl.

W pierwsze partii dostępne będą:

E-AROMAT CAPELLA CAKE BATTER
E-AROMAT CAPELLA CARAMEL
E-AROMAT CAPELLA CINNAMON DANISH SWIRL
E-AROMAT CAPELLA COOL MINT
E-AROMAT CAPELLA GLAZED DOUGHNUT
E-AROMAT CAPELLA ITALIAN LEMON SICILY
E-AROMAT CAPELLA SWEET TANGERINE
E-AROMAT CAPELLA VANILLA CUPCAKE
E-AROMAT CAPELLA VANILLA CUSTARD

Sukcesywnie wprowadzane będą kolejne smaki.

#epapieros #epapierosy #mojliquid
Pobierz Smooke_pl - Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się! Od dziś przepyszne aromaty Cap...
źródło: comment_8LejYaaR4diMN4Xp721gq0B0oZ1UApAh.jpg
@wonzki: To wina tego, że Cuboid ma za mały gwint i mogłeś go uszkodzić. Trzeba uważać by nie wkręcać atomizera za mocno, a najlepiej sobie dorobić podkładkę pod atomizery. Sam nie mam, bo póki jest gwarancja e-dymowa to użytkuję normalnie. Jak coś się #!$%@? przy normalnym użytkowaniu - naprawią :P
Kurde mówie już po raz setny swojemu #rozowypasek, żeby nie przeciągała 'buchów' jak pali #epapieros ale nieeeeee. Uroiło się, że im dłużej trzyma grzanie tym więcej się nachapie na raz. Watkę wymieniam praktycznie co dwa dni, bo już wali bobrem. Liquid 50ml idzie w 5 dni. Dla porównania. Ja watkę wymieniam co tydzień, może rzadziej, liquidu dolewam raz dziennie. Palę tak samo intensywnie co ona. U niej grzałkę trzeba było wymienić
Cześć Miraski. Zakupiłem dzisiaj e-papierosa VTC Mini + głowicę Cubis. Proszę o wyjaśnienie jednej rzeczy od znawców. Wiem, że tryby Ni, Ti, zależą od zamontowanej głowicy. Obecnie posiadam zamontowaną grzałkę SS316 o oporności 1.0 Ohma i mocy 10-25 Wat. Ustawiłem sobie tryb SS316 i moc 24 Wat. Powiedzcie mi proszę tylko czy da się edytować oporność grzałki, bo wyświetla mi się wartość 1.13 Ohm'a, a zamontowana jest 1.0 Ohm'a? A po drugie,
@Agresciwo: oporność na ekranie to wartość w danym momencie. Zimna grzałka powinna mieć mniej więcej tyle, ile napisano, ale zdarzają się odchylenia (np. grzałki 0,15 evic czytał mi jako 0,17 notorycznie).
Opór grzałki jest zdefiniowany samą grzałką, nie mozesz go zmienić z menu (no bo niby jak) - to działa jak miernik rezystancji.
Krótka "procedura startowa":
1. Wkręcasz atomizer z zimną grzałką do kontroli temperatury
2. Klikasz na opór, wstawiasz kłódkę
Mirki jak sobie radzicie z dobrym ułożeniem claptona? U mnie sama grzałka wygląda w miare ok jak dla mnie, zwoje ściśnietę, równe itp., na początku sporo hot spotow, trochę pościskam i hotspotów nie ma, z drugiej strony walczę z idealnym rogrzewaniem się dwóch grzałek, jakoś nie potrafie zrobić zeby obydwie świeciły idealnie od środka i rozchodziły się na boki, albo jedna grzałka "świeci" mocniej od drugiej itp.
#epapieros
Kupiłem sobie dzisiaj RX200 i juz sie chyba #!$%@?. Podłączyłem sobie do ładowania, przez ladowarke od iPada, ładował sie ładował i #!$%@?, zawiesił sie i juz nie ładuje. Nie mam jeszcze ładowarki i dlatego tak to musze robic. Wyciągnąłem baterie, włożyłem spowrotem i pokazuje mniej baterii niz wcześniej. To sie nacieszyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros
Witajcie,
po kilku elektronikach z ciekawości zakupiłem Wismeca Skyladona i bardzo mi się podoba. Niestety moje claptony 26x32AWG, 7 zwoi na 3mm dual 0.4ohm nie rozgrzewają się zbytnio i prawie smaku nie ma (mam porównanie do TC na criusie i nie jest to nawet 200 stopni)... Prosiłbym Was o jakąś poradę co do grzałek na niego.

Pozdrawiam i dziękuję!

#epapierosy #coilporn #epapieros