Pytalem sie ostatnio o kwasne aromaty . I mam jeszcze jedno pytanie czy (ten koncentrat jest dobry i 'świeży' ? #epapieros
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
Obiecałem kumplowi że na wykopku się popytam o pracę w esmokingworld.
Mam kumpla, który w tym roku zdaje maturę i chciałby pracować w esmokingworld'e bo robi sobie rok przerwy. Wokół naszego miasta jest kilka punktów i w każdym z nich na stronie można złożyć CV itp. więc chyba do każdego potrzebują pracownika. Ma ktoś doświadczenie z tą firmą?
Młody się zna mocno na modach i śledzi nowości w branży - pracownik idealny
Mam kumpla, który w tym roku zdaje maturę i chciałby pracować w esmokingworld'e bo robi sobie rok przerwy. Wokół naszego miasta jest kilka punktów i w każdym z nich na stronie można złożyć CV itp. więc chyba do każdego potrzebują pracownika. Ma ktoś doświadczenie z tą firmą?
Młody się zna mocno na modach i śledzi nowości w branży - pracownik idealny
- 3
@Grann: Pracowałem 2 miechy. Tak jak juz kolega wyżej napisal sprzedajesz głównie mildy i volishe ego4 . Raz na jakie czas jakieś numchaku ew ego one. Praca na 12h z czego nie możesz mirkowac na laptopie. A do tego 7zł za h . Niepolecam
- 1
Witam mirki, zaraz wybieram sie do esmokingworld po drugiego e-papierosa(wczesniej byl Vype ale wiadomo) Czy polecicie mi coś fajnego do 200zł? Zastanawiam się nad podwójnym Mild Em, z gory dzieki!
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 1
jakich firm aromaty polecacie do tworzenia własnych liquidów, żeby było jak najbardziej opłacalnie? czyli jakich firm aromaty/koncentraty potrzebują najmniejszych stężeń?
#epapieros #epapierosy #liquidy #aromaty
#epapieros #epapierosy #liquidy #aromaty
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@Waspin: Banana nut bread z tpa strasznie mi podpasował. Smakuje trochę jak pianka bananowa z nutką przypraw i orzeszkami gdzieś w tle. Na myśl przychodzi ten bananowy chlebek. Zapach aromatu przypomina rozpuszczalnik, ale samogon jest pycha. polecam zostawić otwartą buteleczke na noc. Ja robiłem w stężeniu 12%
Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się! Od dziś przepyszne aromaty Capella znajdziecie w Smooke.pl.
W pierwsze partii dostępne będą:
E-AROMAT CAPELLA CAKE BATTER
E-AROMAT CAPELLA CARAMEL
E-AROMAT CAPELLA CINNAMON DANISH SWIRL
E-AROMAT CAPELLA COOL MINT
E-AROMAT CAPELLA GLAZED DOUGHNUT
E-AROMAT CAPELLA ITALIAN LEMON SICILY
E-AROMAT CAPELLA SWEET TANGERINE
E-AROMAT CAPELLA VANILLA CUPCAKE
E-AROMAT CAPELLA VANILLA CUSTARD
Sukcesywnie wprowadzane będą kolejne smaki.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
W pierwsze partii dostępne będą:
E-AROMAT CAPELLA CAKE BATTER
E-AROMAT CAPELLA CARAMEL
E-AROMAT CAPELLA CINNAMON DANISH SWIRL
E-AROMAT CAPELLA COOL MINT
E-AROMAT CAPELLA GLAZED DOUGHNUT
E-AROMAT CAPELLA ITALIAN LEMON SICILY
E-AROMAT CAPELLA SWEET TANGERINE
E-AROMAT CAPELLA VANILLA CUPCAKE
E-AROMAT CAPELLA VANILLA CUSTARD
Sukcesywnie wprowadzane będą kolejne smaki.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Cuboid okazuje się #!$%@? zresztą jak duży evic yoyetecha.... zawyza mi napięcie na grzałce i krzyczy atomizer short... co by tu kupić porządnego na dwa ogniwa ? #epapieros #epapierosy
- 0
@wonzki: To wina tego, że Cuboid ma za mały gwint i mogłeś go uszkodzić. Trzeba uważać by nie wkręcać atomizera za mocno, a najlepiej sobie dorobić podkładkę pod atomizery. Sam nie mam, bo póki jest gwarancja e-dymowa to użytkuję normalnie. Jak coś się #!$%@? przy normalnym użytkowaniu - naprawią :P
@Makku11: oczywiście #!$%@? em paragon
#epapieros #epapierosy
Przyszedł do mnie ten wynalazek i nie potrafię go otworzyć. Nie ma za co złapać ani podważyć, wkręciłem w evica i próbowałem wyciągnąć capa bez rezultatu, a nie będę na siłę ciągnąć bo gniazdo z evica wyrwę.
Jak to otworzyć?
Przyszedł do mnie ten wynalazek i nie potrafię go otworzyć. Nie ma za co złapać ani podważyć, wkręciłem w evica i próbowałem wyciągnąć capa bez rezultatu, a nie będę na siłę ciągnąć bo gniazdo z evica wyrwę.
Jak to otworzyć?
Kurde mówie już po raz setny swojemu #rozowypasek, żeby nie przeciągała 'buchów' jak pali #epapieros ale nieeeeee. Uroiło się, że im dłużej trzyma grzanie tym więcej się nachapie na raz. Watkę wymieniam praktycznie co dwa dni, bo już wali bobrem. Liquid 50ml idzie w 5 dni. Dla porównania. Ja watkę wymieniam co tydzień, może rzadziej, liquidu dolewam raz dziennie. Palę tak samo intensywnie co ona. U niej grzałkę trzeba było wymienić
@Janusz_Radek: A nie lepiej po prostu rzucić to badziewie ?
@Janusz_Radek: To może przestań traktować ją jak dziecko, niech sama sobie za swoje pieniądze wszystko kupuje i wymienia?
- konto usunięte
- konto usunięte
- thewickerman88
- Anderus
- blackdog
- +12 innych
@lamiesobie Mam już ponad pół roku u jeszcze się nic nie zespuło :D
@lamiesobie: mój leży w serwisie cały w liquidzie. Ale jak go używałem byłem zadowolony.
tydzień temu zgubiłem po pijaku mojego evica, i dzisiaj go znowu znalazłem. jest cały #!$%@? w błocie ale działa! przez ten tydzień kupiłem 2 paczki fajek i przy każdym papierosie prawie rzygałem przez ten #!$%@? smak ale paliłem bo brakowało nikotyny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale teraz go mam i fajki not even once. vape is love, vape is life ツ pozdrówki #epapieros #epapierosy
Cześć Miraski. Zakupiłem dzisiaj e-papierosa VTC Mini + głowicę Cubis. Proszę o wyjaśnienie jednej rzeczy od znawców. Wiem, że tryby Ni, Ti, zależą od zamontowanej głowicy. Obecnie posiadam zamontowaną grzałkę SS316 o oporności 1.0 Ohma i mocy 10-25 Wat. Ustawiłem sobie tryb SS316 i moc 24 Wat. Powiedzcie mi proszę tylko czy da się edytować oporność grzałki, bo wyświetla mi się wartość 1.13 Ohm'a, a zamontowana jest 1.0 Ohm'a? A po drugie,
- 1
@Agresciwo: oporność na ekranie to wartość w danym momencie. Zimna grzałka powinna mieć mniej więcej tyle, ile napisano, ale zdarzają się odchylenia (np. grzałki 0,15 evic czytał mi jako 0,17 notorycznie).
Opór grzałki jest zdefiniowany samą grzałką, nie mozesz go zmienić z menu (no bo niby jak) - to działa jak miernik rezystancji.
Krótka "procedura startowa":
1. Wkręcasz atomizer z zimną grzałką do kontroli temperatury
2. Klikasz na opór, wstawiasz kłódkę
Opór grzałki jest zdefiniowany samą grzałką, nie mozesz go zmienić z menu (no bo niby jak) - to działa jak miernik rezystancji.
Krótka "procedura startowa":
1. Wkręcasz atomizer z zimną grzałką do kontroli temperatury
2. Klikasz na opór, wstawiasz kłódkę
@Agresciwo: setup mam taki sam, evic+cubis. Tryb oczywiscie ss316 dla stali. te grzalki smacza lepiej przy drugim baniaku.
- 1
Hejka cumple, ktoś zamawiał kiedyś z efun.top?
Zamówiłem Billowa v2, 10m drutu i watę 11 kwietnia, a tracking nadal nie działa. Kupiłem poprzez Sing Post, tracking podany w zamówieniu (strona http://xoms.4px.com/home/track/home_index?trackNums=) totalnie nie działa, gdy wklepuję numer i podaję kod weryfikacji nie chcę przejść dalej.
Kiedy się mogę spodziewać paczki?
#efuntop #epapierosy #epapieros
Zamówiłem Billowa v2, 10m drutu i watę 11 kwietnia, a tracking nadal nie działa. Kupiłem poprzez Sing Post, tracking podany w zamówieniu (strona http://xoms.4px.com/home/track/home_index?trackNums=) totalnie nie działa, gdy wklepuję numer i podaję kod weryfikacji nie chcę przejść dalej.
Kiedy się mogę spodziewać paczki?
#efuntop #epapierosy #epapieros
- 1
@Xoniak:Spokojnie... Wstukaj tracking w https://www.17track.net/en i cierpliwosci. Sing Post Dojdzie w 2-3 tygodnie, czasem do tygodnia nie widac nic na trackingu.
- 1
- 3
konto usunięte via Android
- 0
@jjarik: jaka bateria w tym pico jest?
- 0
co wsadzisz to masz u mnie lg hg2
Mirki jak sobie radzicie z dobrym ułożeniem claptona? U mnie sama grzałka wygląda w miare ok jak dla mnie, zwoje ściśnietę, równe itp., na początku sporo hot spotow, trochę pościskam i hotspotów nie ma, z drugiej strony walczę z idealnym rogrzewaniem się dwóch grzałek, jakoś nie potrafie zrobić zeby obydwie świeciły idealnie od środka i rozchodziły się na boki, albo jedna grzałka "świeci" mocniej od drugiej itp.
#epapieros
#epapieros
Kupiłem sobie dzisiaj RX200 i juz sie chyba #!$%@?. Podłączyłem sobie do ładowania, przez ladowarke od iPada, ładował sie ładował i #!$%@?, zawiesił sie i juz nie ładuje. Nie mam jeszcze ładowarki i dlatego tak to musze robic. Wyciągnąłem baterie, włożyłem spowrotem i pokazuje mniej baterii niz wcześniej. To sie nacieszyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros
#epapieros
Witajcie,
po kilku elektronikach z ciekawości zakupiłem Wismeca Skyladona i bardzo mi się podoba. Niestety moje claptony 26x32AWG, 7 zwoi na 3mm dual 0.4ohm nie rozgrzewają się zbytnio i prawie smaku nie ma (mam porównanie do TC na criusie i nie jest to nawet 200 stopni)... Prosiłbym Was o jakąś poradę co do grzałek na niego.
Pozdrawiam i dziękuję!
#epapierosy #coilporn #epapieros
po kilku elektronikach z ciekawości zakupiłem Wismeca Skyladona i bardzo mi się podoba. Niestety moje claptony 26x32AWG, 7 zwoi na 3mm dual 0.4ohm nie rozgrzewają się zbytnio i prawie smaku nie ma (mam porównanie do TC na criusie i nie jest to nawet 200 stopni)... Prosiłbym Was o jakąś poradę co do grzałek na niego.
Pozdrawiam i dziękuję!
#epapierosy #coilporn #epapieros
@elbankiero: Dzięki, będę pamiętał!
@7uras: Tak, wiem że "Eleaf garbage" ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zamówiłem na edymie ale w #!$%@? coś lecą z wysyłką a ja chciałbym coś popalić przez weekend ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@perrymaniak: zdejmujesz "kapsel" z góry. Po zdjęciu nie da się go złożyć i naprawić, także lipa.
@KrzysieQ_: celuj w cytrusy ogólnie :) np grapefruit, polecam mocno
































#epapieros #epapierosy