Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

7uras
- 3

IsraelKilman
- 4
@7uras: przewaznie jak wypije to rozlewam w cholere liquidu, trace poczucie czasu i zapominam ile buchow bralem, zawsze przeleje i wyplywa z drippera xD

MrXavery
via iOS- 2
@7uras: ja to jak jestem n------y to zapominam zalać i grzała to wyrzucenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ma ktoś na sprzedaż Eleaf iStick Pico z Katowic i okolic? #epapieros #epapierosy
- 2
@wieprzu69:
https://e-dym.pl/pl/sklepy
przedzwon sobie do sklepu w Katowicach, może mają na półce, jak nie to masz jeszcze Sosnowiec
https://e-dym.pl/pl/sklepy
przedzwon sobie do sklepu w Katowicach, może mają na półce, jak nie to masz jeszcze Sosnowiec
- 0
- 1
ma ktoś już iJoy Tornado T4? waham się między nim (cena jest plusem sporym) a Griffin 25 i Smoktech TF RTA G2/G4
#epapieros
#epapieros
Małe chwalę się( ͡° ͜ʖ ͡°) doszedł prezent że stanów. Na pierwszy ogień poszedł Wonder worm, I jest to pierwszy mój kontakt z liquidzie premium. Smak przyjemny ale myślałem że w porównaniu do moich samogonow będzie bania rozebrana a widzę że nie odbiegają jakoś strasznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #epapieros #epapierosy #mojliquid
źródło: comment_JndXnODu0qEHI5w0kzue3QZVrmfJUXE4.jpg
PobierzMurki, dobra będzie ta baza atmos lab ? Jak rozcieńczę taką samą tylko 0 to będzie spoko ?
https://e-dym.pl/pl/bazy-i-aromaty/463-atmos-lab-baza-pg-12mg-100ml.html
Mam baze Optimum, ale chyba jednak wolę coś na glikolu, żeby chociaż trochę było uczucie jak przy zwykłym kiepie, przy optimum to tylko para wodna i smak.
I drugie pytanie, potrzebuję aromatu cygarowego i orzecha laskowego, coś z atmos lab się nada ? Najbardziej się obawiam aromatu cygarowego, jest szansa, żeby w ogóle
https://e-dym.pl/pl/bazy-i-aromaty/463-atmos-lab-baza-pg-12mg-100ml.html
Mam baze Optimum, ale chyba jednak wolę coś na glikolu, żeby chociaż trochę było uczucie jak przy zwykłym kiepie, przy optimum to tylko para wodna i smak.
I drugie pytanie, potrzebuję aromatu cygarowego i orzecha laskowego, coś z atmos lab się nada ? Najbardziej się obawiam aromatu cygarowego, jest szansa, żeby w ogóle
- 1
@ajakmyslisz: weź tańszą :) normalnie litrowa butelka gliceryny kosztuje koło 10-11 zeta, ale jak chcesz na testy tylko do rozcienczenia, to mozesz wziasc taką małą :)
- 1
@ajakmyslisz: każą z każą możesz mieszać, policz sobie tylko stężenia jakie chcesz osiągnąć - wez sobie zmieszaj kilka małych buteleczek - np 40/60 30/70 VG/PG, pamietaj też, że wszystkie aromaty są też na bazie PG, więc w docelowym liquidzie Ci podnoszą stężenie PG
Mirki, znalazłem w domu starą e-fajke. Leżała dluugo, i zaschnal w środku liquid. Da się cos z tym zrobić?
#epapieros
#epapieros
źródło: comment_f93LoMjInudXeQXOqK150oYB3OdPlaVy.jpg
PobierzMirki, jaki efajek dla kumpla do ok 200zl? Gość ma na razie AIO i chce coś lepszego. Ważne by dało się kupić w edymie #epapieros
#epapieros jakiego efajka polecicie mi w granicach 100/150 zl?
20,30 zeta
@DzemZeSwinki: albo joyetech ego aio
- 1
Ma ktoś gryffina na sprzedaż ?
#epapieros
#epapieros
Polecicie jakiś dobry, deserowy aromat? Szukam czegoś w miarę słodkiego (ale bez przesady), najlepiej solo z niskim zalecanym stężeniem (2-5%), ewentualnie mieszanka, ale żeby to się w rozsądnej cenie zachowało.
Ostatnio kilka Flavour Art'ów miałem, ale żadnego deserowego.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Ostatnio kilka Flavour Art'ów miałem, ale żadnego deserowego.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Mam pytanie do użytkowników Efest LUC v4. Po przytrzymaniu przycisku ładowarka sie wyłącza, czy wyłącza sie tylko ekranik, czy co sie dzieje? Bo tak sie zastanawiam, a w instrukcji i w internecie sie nie doszukałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros
#epapieros
- 3
Jakby ktoś nie zauważył, to na Fasstechu jest dzisiaj promocja. 15% rabatu jest naliczane w koszyku po użyciu kodu DEALS. Z tego co zauważyłem, to nie działa na wszystko (na srebrnego Uwell Crowna mi zadziałało, ale na czarnego już nie).
https://www.fasttech.com/forums/feedback/t/1984511/discussion-thread-of-sunday-sale
#fasttech #epapierosy #epapieros
https://www.fasttech.com/forums/feedback/t/1984511/discussion-thread-of-sunday-sale
#fasttech #epapierosy #epapieros
- 1
Mircy poratujcie. Komputer mi nie widzi mojego evica mini. Już z miesiąc temu zaczęły się problemy z portem USB (czasem nie ładował, trzeba było odpowiednio ustawić), wczoraj aktualizowałem soft do 3.02 i wyłączył się w trakcie aktualizowania, przez co się zbrickował. Pojechałem do e-dymu i miły pan mi naprawił (serio, szczerze polecam e-dym na Powstańców Śląskich w Warszawie) w ten sposób, że po prostu podłączył go do kompa u siebie i bez
- 1
@thePiter: No ale jeśli on bez problemu podłączył to wygląda jakbyś miał kable wyrobione. Myślę że wymiana portu USB nie byłaby problemem, ale to najlepiej jakbyś zagadał z kimś z polibudy za 4 pak, albo poszedł do jakiegoś punktu gsm, zawołam jeszcze @Felonious_Gru może coś pomoże.
- 0
@thePiter: No niby tak, albo może faktycznie masz bardziej wyrobione kable.
Niestety, po zaledwie 4 miesiącach żywot mojego Evicta VT dobiega końca. Bateria ledwo trzyma dzień. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros
#epapieros
- 0
@beer_man: Mam też iSticka, kiedyś łapał autofire, osatnio zachowuje się w miarę normalnie, więc wymęczę evica i się na niego znowu przerzucę.
- 0
@elbankiero: Bo on miał problemy z tym przyciskiem, ale rozkręcałem dwukrotnie i naprawiałem co zajęło chwilę i działał jak nowy
- 1
#epapieros #epapierosy #cuboid
Chyba mój cuboid zdycha...
To że przycisk latał od nowości ok
To iż na niektórych parownikach wali atomizer short to jeszcze przeboleje (na innych bateriach działają bez problemu)
No ale to już zaczyna mnie wkurzać - nie ma styku gdzieś na płytce - gdy go przechylam to się wyłącza... Kupilem inne baterie to samo..
https://youtu.be/oASe3BJnkzY
Chyba mój cuboid zdycha...
To że przycisk latał od nowości ok
To iż na niektórych parownikach wali atomizer short to jeszcze przeboleje (na innych bateriach działają bez problemu)
No ale to już zaczyna mnie wkurzać - nie ma styku gdzieś na płytce - gdy go przechylam to się wyłącza... Kupilem inne baterie to samo..
https://youtu.be/oASe3BJnkzY

Jak ktoś kiedyś odsylal ijust2 do edymu na gwarancje (Bo przycisk) to moglby sie odezwać na pw #epapieros
Dotarło szkiełko do mojego tanka , 20 dni czas dostawy cena 1,33 $ było promo
Szkiełko nówka kangera , sprawdzone ze zdrapką , fotka poglądowa , szkiełko już założone
#itemyzchin #gearbest #epapieros
Szkiełko nówka kangera , sprawdzone ze zdrapką , fotka poglądowa , szkiełko już założone
#itemyzchin #gearbest #epapieros
źródło: comment_4XWSJfi6EmxtwL4BpKN2bKv2UitqZD4v.jpg
Pobierz- 1
- 1
@7uras: mało. :) Ja ucinam pasek o szerokości równej, lub nawet odrobinę mniejszej niż wewnętrzna średnica grzałki (2,4mm w moim przypadku) i odrywam zewnętrzne warstwy. Muji mocno zwiększa swoją objętość, kiedy jest nasączona, więc spokojnie uda Ci się zakryć/wypełnić kanały od liquidu.
Jeżeli masz grzałki o dużej średnicy wewnętrznej, spróbuj poucinać końcówki pod kątem, bo inaczej będziesz miał zbyt dużo waty i prawdopodobnie będzie ona dotykać kanału przepływu powietrza (co
Jeżeli masz grzałki o dużej średnicy wewnętrznej, spróbuj poucinać końcówki pod kątem, bo inaczej będziesz miał zbyt dużo waty i prawdopodobnie będzie ona dotykać kanału przepływu powietrza (co
- 1
@7uras: ja na grzałki 2,5mm robię Scottish wick roll z połowy grubości płatka. Czyli rozciągam tą połowę aż jest "przezroczysta", ucinam końce po ok centymetrze z obu stron, to dzielę na pół i zawijam skórką do wewnątrz. Ma z trudem wchodzić (aż trzeba grzałki trzymać). Pierścienia w ogóle nie zdejmuję. Potem łapię rolkę i naciągam wzdłuż kanału na jego zewnątrz i odcinam tuż pod dolną krawędzią pierścienia, całość napuszam i
Murki z #epapieros - mam problem. Kupiłem sobie polecany tu zestaw (evic mini + cubis), wszystko złożyłem wraz z firmowa grzałka (Clapton 1,5 ohm - była w komplecie). Nalalem liquidu i próbuje przypadać - no i tu problem, bo dumy praktycznie zero, syczy jak cholera i co najgorsze - czasem wyrzuca kropelkę liquidu poza ustnik :( na grzałce napisane 8-20 W to ustawiłem 10, opór sie zgadza, napięcie 3.91. Co
- 0
@znienackowy: probowalem dwie - obie wadliwe?
@M4ks: mozliwe, u mnie na poczatku 0,5 bylo ble. pozniej jedna 1ohm z juz dokupionych.
























