ma ktoś takiego klona velocity rda? https://www.fasttech.com/products/2505500 jak się sprawuje? warto wydać te ~40CBN? Oryginał kosztuje ponad 10x drożej, a tyle to nie chcę wydawać:D #epapieros
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Paczka z #edym została wysłana nie tak jak prosiłem, czyli paczką poczotową, tylko została wysłana do odbioru w placówce poczty. Z jednej strony to tam nic bo mam do poczty 50metrów, z drugiej jednak 9zł to u nich nie kosztuje nawet najtańszy liquid. Napisać do nich, jak tak to o co wnioskować?
#epapieros #epapierosy #zakupy
#epapieros #epapierosy #zakupy
@hjrhombre: brałem wysyłkę pocztą za 9zł. wysłali mi paczkę do odbioru w punkcie poczty, koszt takiej to 0zł.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Wiem że pewnie łatwo znaleźć na necie, ale dajcie jak macie gdzieś pod ręką "skróty klawiszowe" do rx200 pod USB się włączył, ale bez aku nie odpali niestety, ale mam już zamówione to może jakoś koło wtorku-środy będą. Bo teraz jak włączyłem to od razu był tryb TC a ja póki co będę na zwykłym kanthalu jechał, za dużo na raz żeby się za TC zabierać #epapieros #epapierosy
- 0
@FlameVinci: Jak przyjdą aku to będę się bawił, póki co czekam. Ale dzięki za radę, chociaż...czemu jest lepszy?
@beer_man: tcr, lepszy tc SS, lepsze menu wyboru trybów i pewnie coś jeszcze by Się znalazło. a zakup Ss316l bardzo polecam
- 1
- 2
Ten uczuć kiedy zrobiłeś sobie wycieczkę, wziąłeś 3 zestawy baterii. Wszystkie padły, a ty wracasz że świadomością, że w domu nie czeka na ciebie żadna naładowana bateria (╥﹏╥)
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
@WujaAndzej: dla ludzi, którzy wychodzą z tego przegrywu, ale widzę strasznie cię to boli.
- 1
Nie ma ktoś do odsprzedania ładowarki 4 bądź 6 kanałowej? Albo może jakieś źródła gdzie taniej kupić, wiem jakich firm szukać, ale może coś wam się przewinęło na promo. Najlepiej krajowo, ale w edymaczu strasznie pusto #epapieros #epapierosy
- 0
@FlameVinci: Zawsze biorę tracking number bo bezpieczniej. Przynajmniej nie muszę się zastanawiać już czemu z Chin przez Holandię do PL, z GB ma to sens
- 1
Jaką mniejwięcej max temp ustawić w joyetechu vtc mini do niklowej grzałki 0,2 ohma żeby jej nie spalić po kilku buchach? Parownik Cubis
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 0
- 0
@Dorken: no tam jest napisane, że pojawić się może i przy 200 stopniach. Dodatkowo temat jest dość stary, naukowcy próbują znaleźć akroleinę od paru ładnych lat i im nie idzie jakoś. Artykuł chemika to pokłosie bardzo starych badań z 2007, gdzie akroleinę znaleziono przez praktycznie spalenie atomizera.
- 1
#epapieros #epapierosy
Posiada ktoś OBS Criusa i podpowie jak rozkręcić dolną część? Airflow i deck na grzałki - chyba muszę wymienić oringa
Posiada ktoś OBS Criusa i podpowie jak rozkręcić dolną część? Airflow i deck na grzałki - chyba muszę wymienić oringa
- 1
Co oprócz cubisa warto wsadzic do cuboida w rozsądnej cenie? I jakie aku wybrać?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
Mirki, czy tylko u mnie od jakichś trzech tygodni Belgijska Poczta Nierejestrowana robi jakieś cyrki? 1. paczka miała powiadomienie "it will take 2-8 days to complete delivery" 30.03 i nadal nie ma jej u mnie, kolejna 26.03...
Zgłaszać to już do GB? Droższą rzecz zamówiłem NL Postem i w ciągu 1,5 tygodnia było u mnie.
#gearbest #epapieros #epapierosy
Zgłaszać to już do GB? Droższą rzecz zamówiłem NL Postem i w ciągu 1,5 tygodnia było u mnie.
#gearbest #epapieros #epapierosy
@karoleeek: Pamietajcie ze dzieki nowej wladzy, celnicy eraz maja o wiele wiecej roboty, bo musza wszystko przeswietlac i vatowac jak leci na 500+, moja paczka ostatnia lezala w zabrzu tydzien, mimo kilkukrotnego wyslania maila z danymi, tyle vatow do roboty maja.
- 1
@KonfesjonalToTakieDziwneSlowo: było dopłacić 15 centów do rejestrowanej :)
- 4
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Zrobiłem super prostą mieszankę Coolberry, tylko zamiast raspberry TPA dałem poziomkę Inawery 4% (mogłem nawet mniej, bo bardzo dominuje) i mentholu 1%. Polecam, smakuje tak jak jest to przedstawione na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli zmrożone owoce leśne. Następnym razem dowalę jeszcze koolady ze 2%. Mieszanka dobra dla przechodzących na zerówki, bo menthol ładnie mrozi płuca.
Zrobiłem super prostą mieszankę Coolberry, tylko zamiast raspberry TPA dałem poziomkę Inawery 4% (mogłem nawet mniej, bo bardzo dominuje) i mentholu 1%. Polecam, smakuje tak jak jest to przedstawione na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli zmrożone owoce leśne. Następnym razem dowalę jeszcze koolady ze 2%. Mieszanka dobra dla przechodzących na zerówki, bo menthol ładnie mrozi płuca.
- 0
Ciekawy pomysł! Chociaż ja raczej kupuję gotowe liquidy. Bardzo orzeźwiający jest Haka tic toc.
Kiedyś spróbuje zrobić Twoją mieszankę :)
Kiedyś spróbuje zrobić Twoją mieszankę :)
#epapieros #epapierosy
Jeśli chodzi o #ijust2 ktoś ma jakiś pomysł jak wyczyścić zbiornik przez te dziurki? Miałem bardzo syfiasty LQ i musze zbiornik jakoś obmyć.
Jeśli chodzi o #ijust2 ktoś ma jakiś pomysł jak wyczyścić zbiornik przez te dziurki? Miałem bardzo syfiasty LQ i musze zbiornik jakoś obmyć.
- 2
- 0
@beer_man: ja parę miesięcy używałem, ale nigdy w sumie tanka nie myłem. Nowy liquid sam wyczyści ( ͡° ͜ʖ ͡°) a płukać i czekać jak wyschnie to mi się niezbyt chciało. Nawet teraz griffina jak już bardzo się zasyfi to tylko rozkręcam i papierem wycieram.
- 1
#epapieros #epapierosy #coilporn
Staged heating twisted Clapton - Core 2x28g, owijka 32g, drut na stage kanthal 26g, 0,19ohm.
Wnioski? Za wysokie progi na me skromne... waty. Na evicu mogę to odpalić na 45W, żeby zostać w limicie 16A, który mam w głowie dla bezpieczeństwa - nie da się uzyskać ciepła takiego, jak lubię. Smak przez to też podobny jak na gołym Claptonie. Dupa. Waliłem się z montażem 45 minut, nie odpalał równo.
Staged heating twisted Clapton - Core 2x28g, owijka 32g, drut na stage kanthal 26g, 0,19ohm.
Wnioski? Za wysokie progi na me skromne... waty. Na evicu mogę to odpalić na 45W, żeby zostać w limicie 16A, który mam w głowie dla bezpieczeństwa - nie da się uzyskać ciepła takiego, jak lubię. Smak przez to też podobny jak na gołym Claptonie. Dupa. Waliłem się z montażem 45 minut, nie odpalał równo.
- 1
- 1
- 0
@elbankiero: ja daję albo po prostu 1 wick (jak są te gotowe) albo ok 8mm szeroki pasek/grzałkę.
@elbankiero: ja mam oryginal nr 1 i walę około 8mm na grzałkę. Zephyrus v2
https://www.fasttech.com/products/3027/10011546/2202901-box-style-2-18650-mechanical-mod
Opłaca się zamawiać? Do zestawu z mutationem x v4 (ofc klon). W takim boxie nie ma co się zepsuć bo to mechanik, a szukam głównie chmurki i chce się trochę w kręcenie grzałek pobawić jak najmniejszym kosztem.
#epapieros
Opłaca się zamawiać? Do zestawu z mutationem x v4 (ofc klon). W takim boxie nie ma co się zepsuć bo to mechanik, a szukam głównie chmurki i chce się trochę w kręcenie grzałek pobawić jak najmniejszym kosztem.
#epapieros
- 0
@Grinch_z_szafy: hehe Grinch z szafy kupuje szafowaty z okleiny mod :P
Wygląda w środku lepiej niż tugboat. Nie lubię mechaników, więc sobie bym nie zamówił, ale nie jest zły.
Wygląda w środku lepiej niż tugboat. Nie lubię mechaników, więc sobie bym nie zamówił, ale nie jest zły.
- 1
Namieszałem właśnie black pompoma i snake oila ( ͡º ͜ʖ͡º)
I tak mnie ciekawi jakich metod używacie? Zostawiacie samogon żeby oddychały? Wstrząsacie co jakiś czas a może rzucacie w kąt i przypominacie sobie o nich po miesiącu? :>
#epapieros #epapierosy #mojliquid
I tak mnie ciekawi jakich metod używacie? Zostawiacie samogon żeby oddychały? Wstrząsacie co jakiś czas a może rzucacie w kąt i przypominacie sobie o nich po miesiącu? :>
#epapieros #epapierosy #mojliquid
- 2
- 0
- 1
#epapieros #epapierosy #liquid
Mirki, gdzie w Polsce, w jakim sklepie dostanę gotowe liquidy 60vg/30pg lub najchętniej 70vg ? zależy mi w miarę na dobrej jakości. orientuje się ktoś w temacie ?
Mirki, gdzie w Polsce, w jakim sklepie dostanę gotowe liquidy 60vg/30pg lub najchętniej 70vg ? zależy mi w miarę na dobrej jakości. orientuje się ktoś w temacie ?



























kupiłem tego klona Velocity - https://www.fasttech.com/p/2513500 i niestety zastosowane w nim uszczelki są bardzo słabej jakości (ewentualnie mam źle wykonanego klona?) i po dosłownie tygodniu - dwóch zaczynają się wydłużać i wychodzić poza ten kanał dla nich - przez co żeby zamknąć cap po nasączeniu waty muszę mocno dociskać i tym samym je niszczyć...
Jest gdzieś możliwość zakupienia tych uszczelek lub rozwiązania tego problemu?
Pozdrawiam!
#epapieros #epapierosy