Witajcie Mirki,
kupiłem tego klona Velocity - https://www.fasttech.com/p/2513500 i niestety zastosowane w nim uszczelki są bardzo słabej jakości (ewentualnie mam źle wykonanego klona?) i po dosłownie tygodniu - dwóch zaczynają się wydłużać i wychodzić poza ten kanał dla nich - przez co żeby zamknąć cap po nasączeniu waty muszę mocno dociskać i tym samym je niszczyć...

Jest gdzieś możliwość zakupienia tych uszczelek lub rozwiązania tego problemu?

Pozdrawiam!

#epapieros #epapierosy
@teh4esz: to szpilka do squonkerow. afaik pin od spodu jest w takim wypadku plaski i jesli pin w boxie jest bez feedu to oba sie 'licuja' i nie powinno nic zalewac. chyba. ;-)
Wiem że pewnie łatwo znaleźć na necie, ale dajcie jak macie gdzieś pod ręką "skróty klawiszowe" do rx200 pod USB się włączył, ale bez aku nie odpali niestety, ale mam już zamówione to może jakoś koło wtorku-środy będą. Bo teraz jak włączyłem to od razu był tryb TC a ja póki co będę na zwykłym kanthalu jechał, za dużo na raz żeby się za TC zabierać #epapieros #epapierosy
@beer_man: europejski magazyn jest w UK.
@blackdog: jeśli wezmiecie tracking number osobno to szybko wyślą i możecie marudzić supportowi ;) dużo już stamtąd zamówiłem i wszystko było ekspresowe. kolega nie wykupił numeru i evic szedł ponad miesiąc.
@Dorken: no tam jest napisane, że pojawić się może i przy 200 stopniach. Dodatkowo temat jest dość stary, naukowcy próbują znaleźć akroleinę od paru ładnych lat i im nie idzie jakoś. Artykuł chemika to pokłosie bardzo starych badań z 2007, gdzie akroleinę znaleziono przez praktycznie spalenie atomizera.
Mirki, czy tylko u mnie od jakichś trzech tygodni Belgijska Poczta Nierejestrowana robi jakieś cyrki? 1. paczka miała powiadomienie "it will take 2-8 days to complete delivery" 30.03 i nadal nie ma jej u mnie, kolejna 26.03...

Zgłaszać to już do GB? Droższą rzecz zamówiłem NL Postem i w ciągu 1,5 tygodnia było u mnie.

#gearbest #epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy #mojliquid

Zrobiłem super prostą mieszankę Coolberry, tylko zamiast raspberry TPA dałem poziomkę Inawery 4% (mogłem nawet mniej, bo bardzo dominuje) i mentholu 1%. Polecam, smakuje tak jak jest to przedstawione na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli zmrożone owoce leśne. Następnym razem dowalę jeszcze koolady ze 2%. Mieszanka dobra dla przechodzących na zerówki, bo menthol ładnie mrozi płuca.
Pobierz thePiter - #epapieros #epapierosy #mojliquid

Zrobiłem super prostą mieszankę Coolb...
źródło: comment_gS1bUEWSMN960u62adfBaOmjkEsg0j6g.jpg
@beer_man: ja parę miesięcy używałem, ale nigdy w sumie tanka nie myłem. Nowy liquid sam wyczyści ( ͡° ͜ʖ ͡°) a płukać i czekać jak wyschnie to mi się niezbyt chciało. Nawet teraz griffina jak już bardzo się zasyfi to tylko rozkręcam i papierem wycieram.
#epapieros #epapierosy #coilporn
Staged heating twisted Clapton - Core 2x28g, owijka 32g, drut na stage kanthal 26g, 0,19ohm.
Wnioski? Za wysokie progi na me skromne... waty. Na evicu mogę to odpalić na 45W, żeby zostać w limicie 16A, który mam w głowie dla bezpieczeństwa - nie da się uzyskać ciepła takiego, jak lubię. Smak przez to też podobny jak na gołym Claptonie. Dupa. Waliłem się z montażem 45 minut, nie odpalał równo.
Pobierz Waspin - #epapieros #epapierosy #coilporn
Staged heating twisted Clapton - Core 2x28g...
źródło: comment_278BGCaofPdVeK5Rlc5l6wzrVnbViS0o.jpg
Jak obchodzić się z tą watą od Fiber Freaks? Dawać więcej, mniej? Zamówiłem, leży więc pora ją przetestować. Muji nigdy nie lubiłem, od zawsze używałem zwykłego bocoton w kulkach.
Zephyrus, 9 zwojów z 0.4mm, jakieś 0,46 oma wychodzi, palę na 35w.
#epapieros