
KrzysieQ_
Witam . Ostatnio zasmakowała mi limonka . Ma ktos jeszcze jakieś fajne aromaty ktore są malo slodkie a bardziej kwaskowe? Poleci ktoś coś ? #epapieros #mojliquid
- Cronox
Wszystko
Wszystkie
Archiwum

Komentarz usunięty przez moderatora
Wykop.pl