#epapieros #epapierosy

Mirki, KangerTech ostatnio strasznie obniżył jakość grzałek i trzymają mi teraz po 3-4 dni, także przyszedł czas za zakup nowego ep.

Są tu jacyś aktualni właściciele Nautilusa mini aby powiedzieć mi jak wygląda u nich sprawa z grzałkami. W internecie same dobre opinie ale jeżeli niedawno też zastosowali taki zabieg to mogło się to jeszcze nie przebić na forach. Grzałek swoich nie chce kręcić ʕʔ
sprzedam:

1. Ladowarka LUC 4
stan wizualny bardzo dobry; komplet ladowarka + zasilacz, oryginalne pudelko.
- 80pln.
2. Atomizer smok TFV 4 (czarny)
stan wizualny dobry; bez pudelka/oringow/srubek/grzalek. w atomizerze baza tf-r1.
- 80pln.
3. Atomizer geek vape Griffin (czarny)
stan wizualny dobry; bez pudelka/oringow; dokladam swoje srubki i kluczyk bondhus.
- 80pln.

wysylka po mojej stronie. do kazdego zakupu moge dorzucic jakis setup zgodnie z zyczeniem kupujacego (ale tylko
Uwaga, uwaga posiadacze Wismeca RX-250. Nowa wersja softu 3.1 wprowadziła zbalansowane ładowanie baterii!


Po 2 pełnych cyklach, baterie wróciły do rozstrzału 0.05V. Cykl ładowania przez USB wydłużył się o około 2,5h. Wcześniej po 3 miesiącach użytkowania rozstrzał wynosił 0.20-0.23V pomiędzy każdym ogniwem (3.4 3.63 3.79 - ostatni odczyt jaki robiłem we wtorek).

#epapieros #epapierosy
@FlameVinci: Sam testowałem, odczyty z wismeca i woltomierzem. Przypuszczam, że to jakiś odchył, bo teoretycznie sprzętowo RX nie ma takiej możliwości, wszystkie kanały są połączone. Nie rozumiem tego, ale jaram się jak Rzym za Nerona.
@mr_K: Mówię ogólnie o RDA. Spróbować możesz, ale na 50W dupy nie urwie. Jak skręcisz coś powyżej 0,15ohma co trudne nie będzie, to odpali. Legendy mówią, że niektórzy epalacze kupują drippery tylko do próbowania liquidów. Możesz tak ten wydatek usprawiedliwić. :)
Mirki polećcie coś fajnego. Szukam efajka, duży zbiorniczek, pojemna bateria i duża chmura. Teraz mam jakiś badziew Mild, który jest po prostu słaby pod każdym względem. Rozglądałem się nieco i znalazłem to, fajny design, dość duża bateria i zbiorniczek ale z komentarzy wynika, że sama bateria potrafi losowo zdychać czasem nawet tuż po zakupie. Szczerze, nie chce mi się szukać i kupować na ślepo, a tu widzę mirki modują, bawią się,
@RageH: Mi kiedyś potrafili dać gratis 3 aromaty do 7 zamówionych tylko przez to, że zgodziłem się poczekać 3 albo 4 dni na dostawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć, mam na sprzedaż istick 50W, klon RDA velocity i OBS crius bez dripa. Rzuciłem analogi i epapierocha już jakiś czas temu, sprzęt leży i się kurzy. Myślę, że sprzedaż całego szpeju będzie ostatnim krokiem do zerwania z nałogiem. Myślę, że za taki zestaw zestaw wziąłbym 200 złotych. Do tego za niewielkie pieniądze mam na sprzedaż około 130 płatków niewybielanej bawełny Muji, trochę kanthal D 0.5 i 0.3, kilka aromatów, ~150 ml
Murki, może ktoś by chciał kupić epapsa, batka Mild EM z karto Aspire BDC? Bo mi zalega (,), kupiłam go jakoś rok temu, poużywałam z 3 tygodnie, wróciłam niedawno ale jednak już mnie do tego nie ciągnie. Wymieniona grzałeczka miesiąc temu, wszystko śmiga. Myślę, że 50zł to normalna cena, tym bardziej, że sprzęt jak nowy. Do tego ewentualny koszt wysyłki.
Tylko ładowarki nie mam, bo wydałam jak przestałam