TL:DR


Wiem, że większość z w sumie nie was a nas, przechodziła na e-peta przez wzgląd na rzucenie palenia, ja w tym siedzę już ponad 2 lata, ale z 24mg na 0mg to całkiem fajna rzecz, nie będę wymieniał co tam po drodze było bo chcę przejść do rzeczy. @MrGreeneye powiedział mi, że jak schodzisz do 0 to lepiej też odzwyczaić się od tego całkowicie, nie wątpię, że miał rację jednak ciężka
@beaverr: @beer_man: ja od roku wapuje i miałem narazie dwa sprzęty w tym czasie. Zacząłem z mechanikiem smpl + derringer, pózniej mi sie znudził mechanik i chodzenie z 3 bateriami w kieszeni po miescie to zmieniłem po pół roku na evica + mutation v4. Zestaw spoko dosyć (chociaż mogłem wybrać lepszego dripera) ale już w sumie nie pale aż tak jak kiedyś. Nie wapuje na 0.10 omah i zadymiam całe
Griffin nadal jest dobrym wyborem wśród RTA (w swojej cenie), czy jest coś lepszego? zaczynam rozglądać się za czymś ciekawym bo kupowanie paczki grzałek co miesiąc (a po 3 dniach już i tak smak jest gorzej niż tragiczny) średnio mi się już uśmiecha. #epapieros
@jakubskate: no właśnie mam małego (,) moda (cubiod) i ten griffin 25 sporo by wystawał na jednej krawędzi (22mm jest równo z brzegiem) więc mimo chęci odpada raczej. obczaję może tego Gemini @hjrhombre

@vgf_: ten iJoy to już trochę gruba przesada, ja chcę max 2 micro coil (ewentualnie jakiś clapton w porywach) kręcić, brak mi zdolności manualnych na takie potwory :D
Nie czaję tych e-ćmików. Żeby jeszcze to jak fajka wyglądało, żeby tak e-wapperzy (czy jak tam się o nich mówi) uszanowali fakt, że jednak jakiś zapach jest, że komuś nie odpowiada. Żeby tak chmury w kark w kolejce do kasy nie dmuchali (bo zakazu kurna nie ma)...
A to jeszcze coraz większe, coraz paskudniejsze, coraz bardziej "na pokaz". Przed chwilą kolesia widziałem co się przyssał do takiego metalowego boxa większego sporo od
Pobierz viruszg - Nie czaję tych e-ćmików. Żeby jeszcze to jak fajka wyglądało, żeby tak e-wa...
źródło: comment_Lsr2VYSVCy82ZdW0C3JQK67cTbZh1T7z.jpg
@viruszg: racja. tez wole jak rozowy pali zwykle fajki - takie male, poreczne i estetyczne. no i ten aromat palonego tytoniu, cytrynowy kolor zebow i uroczy kaszelek z samego rana. po-ez-ja. a nie - jakies efajki, ktore nie czopuja pluc smola, nie koloruja zebow, a do tego brzydkie i duze. same minusy, co ta mlodziez to ja nawet nie...
/s
tak serio - uzywam ep tam, gdzie zapalilbym zwykla fajke; jak
@Kaaziiu: wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac i co chcesz miec. evic, cuboid, rx200, nawet istick 100 - to fajne boxy, ale sa tanie i w zwiazku z tym zdazaja sie usterki, albo bledy 'konstrukcyjne' - rx200 sie grzeje (co moze miec, a moze nie miec wplywu na dlugosc zycia moda), cuboid ma plytkie gniazdo 510 (co z niektorymi atomizerami o dlugich gwintach - ponoc crown - moze powodowac zerwanie
kolega @vgf_ wszystko ładnie opisał, cokolwiek kupisz pamiętaj ze nawet nowe samochody się psują, ale od tego masz gwarancję :) od razu mówię że na edymie mają fajne warunki gwarancji, sprzęt kupuje tylko tam ;) allegro sobie odpuść, polecę Ci jeszcze smooke.pl peleon.pl i chyba tyle... bo na goodwape nie robiłem zakupów wiec się nie wypowiem :) co do evica- tak, gniazdo się psuje, od razu polecę Ci ładowarkę zewnętrzną do akusow,
#!$%@?, mam juz serdecznie dość tego Griffina. Wickowany juz dzisiaj 5 razy, z poradnikami nawet, bo myslalem, ze moze cos złe zrobiłem, ale wszystko w porządku. Zalewam tanka, zakręcam top capa i #!$%@?, liquid sobie wypływa jak mu sie podoba. Nie cały, ale troche ubywa z tanka i leci coraz mniej. O co tu chodzi?
#epapieros
#epapieros #epapierosy
Przypominam, że kła... to znaczy kolega @Larkin21 jakieś 2 tygodnie temu obiecał przedstawić dokumentację medyczną, o którą prosił panią profesor. Dotyczyła ona ponoć udokumentowanego medycznie szkodliwego działania e papierosów na zdrowie. Niestety kolega nadal nie pisze (zapewne rzeczywiście jest pawianem, jak to stwierdziła grupa naukowców).

Ogólnie nie polecam kupować niczego od tego kła... Mirka.
@strikte: Jarać się można czymś, co smkauje super, ot i cała sprawa. A żeby Cię pognębić, to wśród gotowych liquidów jest miliard klonów pom-poma, tyle samo różnych unicorn milków i pochodnych i tak dalej.
#epapieros
Mój istick 100w niestety wysiada, a smok tfv4 też mi jakoś średnio leży.
Generalnie palę go na 60w max.
Szukam teraz czegoś mniejszego, z isticka mam dwa ogniwa, więc miło by było aby nowa batka je wykorzystała.
Dodatkowo jakiś clearomizer na 0,3-0,5ohma.
Co polecacie?
Mam taki głupi problem.. zalałem sobie do uwella crowna samogon z flavourart jungle juice myśląc, że to będą owoce a tu zonk bo smakowało jak jakaś mieszanka leków, zmiana liquidu- wymyłem parownik, zalałem inny smak dalej czuje leki.
Wrzuciłem parownik do wrzątku, wymieniłem grzałkę na nową zakropliłem ją i odczekałem z dobre pól godziny dalej ten syfiasty posmak. Jakiś pomysł jak się tego pozbyć?
#epapierosy #epapieros
@7uras: spróbuj jeszcze raz manewr z wrzątkiem, ale dolej płynu do naczyń, potem porządnie wyplukaj pod bieżącą wodą. Jak nie zadziała to go wygotuj w garncu jak podudzie z kurczaka do rosołu.
@psrytny: @IsraelKilman: @karoleeek: wymyłem wczoraj jeszcze raz i jest lepiej, kończę drugi baniak i smak nowego lq jest już wyczuwalny, lekko ale dam mu jeszcze czas.
widziałem też na instagramie zdjęcie typa który moczył swojego griffina w wódce po tym jak jakiś lq mu nie podszedł, bezpieczne to ? tak na przyszłość pytam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kurde, no sam nie wiem. Szukam nowego zasilania i mam problem. Zamówiłem iPV5, ale wiem, że to kloc i nie nadaje się na wyjścia. Cuboid już pod tym względem lepszy, ale cholernie ciężki, więc też tylko dom. Ideałem byłby iStick 50W, tylko w wersji 100W. Był mały, zajebiście poręczny, 2 akusy (niestety wbudowane). Kojarzycie coś podobnego?
#epapieros