Wiem, że większość z w sumie nie was a nas, przechodziła na e-peta przez wzgląd na rzucenie palenia, ja w tym siedzę już ponad 2 lata, ale z 24mg na 0mg to całkiem fajna rzecz, nie będę wymieniał co tam po drodze było bo chcę przejść do rzeczy. @MrGreeneye powiedział mi, że jak schodzisz do 0 to lepiej też odzwyczaić się od tego całkowicie, nie wątpię, że miał rację jednak ciężka
@beaverr: @beer_man: ja od roku wapuje i miałem narazie dwa sprzęty w tym czasie. Zacząłem z mechanikiem smpl + derringer, pózniej mi sie znudził mechanik i chodzenie z 3 bateriami w kieszeni po miescie to zmieniłem po pół roku na evica + mutation v4. Zestaw spoko dosyć (chociaż mogłem wybrać lepszego dripera) ale już w sumie nie pale aż tak jak kiedyś. Nie wapuje na 0.10 omah i zadymiam całe
Nie polecam ładować baterii w cuboidzie przez USB. Straciły bardzo szybko z 50% trwałości. W związku z tym mam pytanie bo budżet nie zbyt duży. Jaką ładowarkę stacjonarną mirki polecają? #epapieros #epapierosy
@meras: To cos nie tak z twoim Cuboidem albo z ogniwami. Ladowalem dosyc dlugo w Cuboidzie, Evicu, Isticku i nic takiego nie zauwazylem. Co do ladowarek to Opus BT - C3100 jest konkretna
@dedyk: meh. lost vape duo ciekawsza opcja w praktycznie takiej samej cenie. 26650 mnie nie przekonuja - w testach bezpieczne prady wyladowania max 20a, evolv pisze o 35a...
Griffin nadal jest dobrym wyborem wśród RTA (w swojej cenie), czy jest coś lepszego? zaczynam rozglądać się za czymś ciekawym bo kupowanie paczki grzałek co miesiąc (a po 3 dniach już i tak smak jest gorzej niż tragiczny) średnio mi się już uśmiecha. #epapieros
@teh4esz: jesli mozesz poczekac jeszcze chwile: griffin 25mm, aromamizer supreme (24mm), cthlulululu (nie wiem, nie znam sie) v3 (26mm?) i cos dziwnego co nazywa sie ijoy tornado (nie wiem ile mm, ale wyglada ciekawie ;-)). jesli nie chcesz czekac, to griffin albo gemini. pic rel - tornado.
@jakubskate: no właśnie mam małego (╯︵╰,) moda (cubiod) i ten griffin 25 sporo by wystawał na jednej krawędzi (22mm jest równo z brzegiem) więc mimo chęci odpada raczej. obczaję może tego Gemini @hjrhombre
@vgf_: ten iJoy to już trochę gruba przesada, ja chcę max 2 micro coil (ewentualnie jakiś clapton w porywach) kręcić, brak mi zdolności manualnych na takie potwory :D
Nie czaję tych e-ćmików. Żeby jeszcze to jak fajka wyglądało, żeby tak e-wapperzy (czy jak tam się o nich mówi) uszanowali fakt, że jednak jakiś zapach jest, że komuś nie odpowiada. Żeby tak chmury w kark w kolejce do kasy nie dmuchali (bo zakazu kurna nie ma)... A to jeszcze coraz większe, coraz paskudniejsze, coraz bardziej "na pokaz". Przed chwilą kolesia widziałem co się przyssał do takiego metalowego boxa większego sporo od
@viruszg: racja. tez wole jak rozowy pali zwykle fajki - takie male, poreczne i estetyczne. no i ten aromat palonego tytoniu, cytrynowy kolor zebow i uroczy kaszelek z samego rana. po-ez-ja. a nie - jakies efajki, ktore nie czopuja pluc smola, nie koloruja zebow, a do tego brzydkie i duze. same minusy, co ta mlodziez to ja nawet nie... /s tak serio - uzywam ep tam, gdzie zapalilbym zwykla fajke; jak
#epapieros #epapierosy Pierwszy setup na gemini (fused clapton 3mm, 7 wraps, wick na FF ori no1), zero wycieku, lekko poci się na pierścieniu od ah. Super tank, nie mam porównania do Griffina, ale szczerze to teraz straciłem na jakiś czas zainteresowanie gryfem. Jedyna wada - Pije LQ jak szalony, a przy pojemności 3,5 to raczej stacjonarny sprzęt.
Cumple, poszukuje jakiegoś moda, aktualnie zawiesilem oko na evic vtc mini i cuboidzie, ale nie wiem co by było lepsze, obydwa są w tej samej cenie, a może jest coś jeszcze innego wartego uwagi w podobnej kasie?
@Kaaziiu: wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac i co chcesz miec. evic, cuboid, rx200, nawet istick 100 - to fajne boxy, ale sa tanie i w zwiazku z tym zdazaja sie usterki, albo bledy 'konstrukcyjne' - rx200 sie grzeje (co moze miec, a moze nie miec wplywu na dlugosc zycia moda), cuboid ma plytkie gniazdo 510 (co z niektorymi atomizerami o dlugich gwintach - ponoc crown - moze powodowac zerwanie
kolega @vgf_ wszystko ładnie opisał, cokolwiek kupisz pamiętaj ze nawet nowe samochody się psują, ale od tego masz gwarancję :) od razu mówię że na edymie mają fajne warunki gwarancji, sprzęt kupuje tylko tam ;) allegro sobie odpuść, polecę Ci jeszcze smooke.pl peleon.pl i chyba tyle... bo na goodwape nie robiłem zakupów wiec się nie wypowiem :) co do evica- tak, gniazdo się psuje, od razu polecę Ci ładowarkę zewnętrzną do akusow,
#!$%@?, mam juz serdecznie dość tego Griffina. Wickowany juz dzisiaj 5 razy, z poradnikami nawet, bo myslalem, ze moze cos złe zrobiłem, ale wszystko w porządku. Zalewam tanka, zakręcam top capa i #!$%@?, liquid sobie wypływa jak mu sie podoba. Nie cały, ale troche ubywa z tanka i leci coraz mniej. O co tu chodzi? #epapieros
#epapieros #epapierosy Przypominam, że kła... to znaczy kolega @Larkin21 jakieś 2 tygodnie temu obiecał przedstawić dokumentację medyczną, o którą prosił panią profesor. Dotyczyła ona ponoć udokumentowanego medycznie szkodliwego działania e papierosów na zdrowie. Niestety kolega nadal nie pisze (zapewne rzeczywiście jest pawianem, jak to stwierdziła grupa naukowców).
Ogólnie nie polecam kupować niczego od tego kła... Mirka.
#epapieros #epapierosy Tak z ciekawości. Co wiecie o dyrektywie antynikotynowej, i jak się do niej ustosunkowujecie? Bo coś mi się wydaję, że w śród e-palaczy, taka błoga nieświadomość panuje ( ͡°ʖ̯͡°)
Bo coś mi się wydaję, że w śród e-palaczy, taka błoga nieświadomość panuje
@Kewazz: Źle ci się wydaje. A ustosunkować się póki co nie ma jak bo jeszcze nie ma 100% pewności w jakiej formie wejdzie. Swoją drogą tak czy inaczej damy sobie radę.
Mircy, gdzie u nas w kraju można dostać te wszystkie rzekomo przepyszne, zagraniczne liquidy np pom pom, unicorns milk, halo i inne, egzotyczne nazwy i firmy? Dużo ludzi się jara, a ja nie miałem okazji spróbować.. #mojliquid #epapieros #epapierosy
@strikte: Jarać się można czymś, co smkauje super, ot i cała sprawa. A żeby Cię pognębić, to wśród gotowych liquidów jest miliard klonów pom-poma, tyle samo różnych unicorn milków i pochodnych i tak dalej.
#epapieros Mój istick 100w niestety wysiada, a smok tfv4 też mi jakoś średnio leży. Generalnie palę go na 60w max. Szukam teraz czegoś mniejszego, z isticka mam dwa ogniwa, więc miło by było aby nowa batka je wykorzystała. Dodatkowo jakiś clearomizer na 0,3-0,5ohma. Co polecacie?
Mam taki głupi problem.. zalałem sobie do uwella crowna samogon z flavourart jungle juice myśląc, że to będą owoce a tu zonk bo smakowało jak jakaś mieszanka leków, zmiana liquidu- wymyłem parownik, zalałem inny smak dalej czuje leki. Wrzuciłem parownik do wrzątku, wymieniłem grzałkę na nową zakropliłem ją i odczekałem z dobre pól godziny dalej ten syfiasty posmak. Jakiś pomysł jak się tego pozbyć? #epapierosy #epapieros
@7uras: spróbuj jeszcze raz manewr z wrzątkiem, ale dolej płynu do naczyń, potem porządnie wyplukaj pod bieżącą wodą. Jak nie zadziała to go wygotuj w garncu jak podudzie z kurczaka do rosołu.
@psrytny: @IsraelKilman: @karoleeek: wymyłem wczoraj jeszcze raz i jest lepiej, kończę drugi baniak i smak nowego lq jest już wyczuwalny, lekko ale dam mu jeszcze czas. widziałem też na instagramie zdjęcie typa który moczył swojego griffina w wódce po tym jak jakiś lq mu nie podszedł, bezpieczne to ? tak na przyszłość pytam ( ͡º͜ʖ͡º)
Kurde, no sam nie wiem. Szukam nowego zasilania i mam problem. Zamówiłem iPV5, ale wiem, że to kloc i nie nadaje się na wyjścia. Cuboid już pod tym względem lepszy, ale cholernie ciężki, więc też tylko dom. Ideałem byłby iStick 50W, tylko w wersji 100W. Był mały, zajebiście poręczny, 2 akusy (niestety wbudowane). Kojarzycie coś podobnego? #epapieros
Wiem, że większość z w sumie nie was a nas, przechodziła na e-peta przez wzgląd na rzucenie palenia, ja w tym siedzę już ponad 2 lata, ale z 24mg na 0mg to całkiem fajna rzecz, nie będę wymieniał co tam po drodze było bo chcę przejść do rzeczy. @MrGreeneye powiedział mi, że jak schodzisz do 0 to lepiej też odzwyczaić się od tego całkowicie, nie wątpię, że miał rację jednak ciężka