@sir: spróbuj tego Charliego, mam ich 3 liquidy i wszystkie podchodzą motzno, mimo że z różnych parafii. W sumie to jedyne miejsce, gdzie kupiłem aż 3 butle z własnej kieszeni.
@ciubix:
@Waspin:
@Patri295:

Za późno :-P
Zamówiłem z edymi Wieska rx200 i OBS Crius bo jednak według wielu źródeł wypada delikatnie lepiej niż Griffin. Mam nadzieję że będę zadowolony i wreszcie będę mógł kręcić większe potwory niż te do bazy rba w ijust :-)
@Cummykaze: nie wiem czy będzie źle wyglądać, ale raczej na 100% będzie trochę odstawać.
edit - z drugiej strony jak wrzuciłem na cuboida buddhe, to mimo odstawania jakoś strasznie nie wyglądało. ;-)
Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe "wapowanie" stało się popularne i szczerze mówiąc, jestem zakochana w tych wieeelkich kłębach dymu wypuszczanych z płuc (jeden z powodów, dla których jeszcze pale fajki to właśnie to uczucie wypuszczania dymu z płuc). ()
Stąd moje pytanie - ile musiałabym zainwestować, żeby mieć taką przyjemność wapowania? Nie chcę na początek wydawać dużo pieniędzy, jeśli
Pobierz helpawkorona - Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe...
źródło: comment_oyvvbNdFGJi4zl5hM7sZ01ZgZDkDWQwh.jpg
Witajcie Mirki,
kupiłem tego klona Velocity - https://www.fasttech.com/p/2513500 i niestety zastosowane w nim uszczelki są bardzo słabej jakości (ewentualnie mam źle wykonanego klona?) i po dosłownie tygodniu - dwóch zaczynają się wydłużać i wychodzić poza ten kanał dla nich - przez co żeby zamknąć cap po nasączeniu waty muszę mocno dociskać i tym samym je niszczyć...

Jest gdzieś możliwość zakupienia tych uszczelek lub rozwiązania tego problemu?

Pozdrawiam!

#epapieros #epapierosy