Wpis z mikrobloga

Miruny, iphone w Empiku ma zawsze ceny pare stówek niżej, najczęściej sprzedaje je podmiot opisany jako Sinayo/Mahara. Opinie na samym Empiku są spoko, ale skąd te ceny? Pamiętam akcje z Bestcena/dragonist i ich sprzedażą przez Empik, ale teraz już tych dwóch sprzedawców tam nie widzę. Te telefony są z innych rynków, to jakieś pozwrotowce, czy o co tu chodzi? Mial ktoś z takim telefonem sprzedanym za pośrednictwem Empiku po niezłej cenie do czynienia? #empik #iphone #apple #smartfon
  • 4
  • Odpowiedz
  • 5
@kowboj268170 mordeczko radzę się w to nie pchać, to nie empik sprzedaje tylko jakiś sklep-słup poprzez usługę marketplace. Empik niby weryfikuje sprzedających ale w rzeczywistości wpuszczają prawie każdego a wałki usuwane są dopiero jak mają po kilka tysięcy otwartych reklamacji. Jak z empik.com - to tylko sprzedawca Empik. Inaczej licz się z tym że dostaniesz telefon pozwrotowy albo refuba a w razie potrzeby skorzystania z gwarancji - życzę cierpliwości. Opisuje na podstawie
  • Odpowiedz
@fifrak to że nie sprzedaje Empik to ja wiem, ciekawiło mnie jak to wygląda właśnie od strony „pochodzenia towaru” i czynników wpływających na cenę właśnie pokroju refub itp. Komóry zresztą oglądałem bardziej z ciekawości, bo kumpel coś tam wspomniał, ze 15 szybko potaniał i chciałem sprawdzić po ile stoją xd
  • Odpowiedz