@sunsu-sun: We wszesnej licbazie dorabiałem w hurtowni książek i też dokładnie z koleżankami 15-16 lat oglądaliśmy kamasutre, panny jakoś takie bardziej otwarte były zawsze przy "lekturze" :)
@bastek66: @zeligauskas: Osobiście gram w WoT'a i możliwe, że przez to pokochałem te anime. Jak ktoś liczył na realistyczne lub na jakąś masówke to się grubo przeliczył, bo anime raczej skierowane do wybranej grupy :D (W sumie nawet GuP podpisał kontrakt z WoT'em :])
Pracowałem kiedyś w empiku. Akurat wówczas marketingowcy firmy wpadli na genialny pomysł, jak sprawić, żeby wszystkim nam pracowało się fajniej i żebyśmy mieli fajniejsze relacje z klientami XD
Ci kompetentni, pomysłowi, kreatywni i fantastyczni wprost ludzie wymyślili, żeby do klientów zwracać się po imieniu :)
A niby skąd mieliście wiedzieć, jak się nazywa klient? - moglibyście zapytać.
@pogop: staaary, w sklepie z odzieżą dla kobiet marki Stradivarius trzeba w przymierzalni ZAPYTAĆ klientkę o imię, zapisać je na lusterku, które znajduje się przy przymierzalni i poinformować o swojej dyspozycyjności! ahoj! ;__________;
@payner: troszke tak, wiesz generalnie w regul. nie ma nic o ograniczeniu ilosci szt. na os, ale po prostu nie chcialo mi sie robic cebulactwa bo stala za mna spora kolejka.
@wujekG: dzięki za info! Wydrukowałem Twoje zdjecie gazetki i przyjeli z pocalowaniem reki. Koleś za mna, ktory odbieral preordera za 120 i sluchal mojej rozmowy ze sprzedawcą mało nie zmienił się w Hulka ze złości ;)
Chce jutro sie wybrac po diablo 3 RoS i mam takie pytanie na lowcy gier pisza, ze jak gdzies mozna dostac taniej diablo niz u nich w salonie to schodza z ceny. Ktos moze to potwierdziec i powiedziec jak to dziala?
Neo Wrocław, jeszcze można spróbować w Empiku, gdzie jak pokażesz im, że gdzieś było taniej to obniżą cenę
Wysłali mi zamówienie z magazynu Empik do jednego salonów Empik dzisiaj o 02:00 w nocy. Potrafi ktoś powiedzieć, kto miał podobną sytuację, czy zamówienie będzie gotowe jeszcze dzisiaj do odbioru osobistego?
Takie troche #gorzkiezale dzisiaj była premiera south park stick of truth byłem w 2x #empik 1 #mediamarkt i w #tesco. wszędzie mi powiedzieli że w dostawie były tylko wersje na konsolę. Ciężki jest żywot pecetowca.
@grzegorz-mistrz: zapomniałem dodać że jakiś #januszbiznesmen jakąś gównianą wodą kolońską prysnął mi na rękę i mówił że za darmo jak mu podam swój e mail.
Orientuję się ktoś z Gdańska jak wygląda wywoływanie zdjęć w Empiku w tunelu przy dworcu? Kiedyś mieli chyba jakieś automaty do tego? Czy nadal to mają? Ile to kosztuję? Ile czasu zajmuje?