#promocje #empik #warszawa

W Empiku w Arkadii w związku z planowaną przebudową mają teraz wyprzedaż do 1 października na większość asortymentu:

-30% książki, muzyka, filmy, gry planszowe i zabawki

-50%
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki w #empik 3 książki fantasy w cenie 2, zaszalałem i korzystając z okazji wreszcie nabyłem "Lód" Dukaja i kolejnego Pratchetta. Myślałem długo nad tą trzecią i wziąłem w ciemno "Kroniki Jakuba Wędrowycza" Pilipiuka. Nigdy nic tego autora nie czytałem, obiło mi się o uszy jeno. Dobrze zrobiłem?;]

#ksiazki #czytajzwykopem #promocje
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KBR_: też niedługo planuje Lód i Pratchetta, ale dopiero zacząć. Natomiast Kroniki dla mnie były świetne, pisałam nawet tutaj recenzję. Jak zaakceptowałam absurd i wariactwo tej książki to się uśmiałam jak z dobrej komedii :D.
  • Odpowiedz
Zaraz chyba pójdę do EMPIKU i kupię sobie za 219zł edycję ULTIMATE, niby zamówiłem w RTV z tym steelbookiem, ale to trochę śmieszne, że osoba która zamawia wersję przedpremierową może ją dostać cztery dni później niż każdy inny klient który przyjdzie do sklepu i weźmie sobie grę z półki. To tak jakby mieć bilety na pokaz przedpremierowy filmu który odbędzie się we czwartek, a film leci w kinach od poniedziałku.

#xbox360
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lossuperktos: byłem wtedy ;) z nosem przy szybie nie widać wszystkiego, miejsca jest na tyle dużo, że nawet ludzie na wózkach inwalidzkich bez problemu jeżdżą gdzie chcą - w alfie to nie przejdzie
  • Odpowiedz
Mirki, w Empiku jest promocja na fantastykę. Kupując 3 książki (chyba dotyczy też filmów, być może innego asortymentu - ciężko znaleźć informacje w internetach), najtańszą z zestawu dostajesz w gratisie. Wychodziło ostatnio coś godnego polecenia?

#empik #fantastyka #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę dzisiaj do Empiku, z chęcią kupienia nowej książki Cejrowskiego. Na półce z 30 książek. Cena w sklepie 45 zł. Coś mnie podkusiło, sprawdzam ceny w Internecie, różnie - najtaniej 29 zł, ale droga przesyłka, wychodzi podobnie, nie chce mi się czekać, jeszcze z drugiego końca Polski. Jest nawet Empik online, sklep internetowy czy coś w tym stylu, a tam cena 35,99 zł. Prawie 10 zł taniej.

No więc pytam miłej ekspedientki,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach