Wpis z mikrobloga

odnosnie zarowek led #philips w #biedronka

w sklepie powiedzieli mi ze w biedronce nie ma na te zarówki zadnej gwarancji, bok biedronki odpisał ze jednak jest i nawet philips sam moze przyslac nowe zarowki i podobno nawet bez odsyłania zepsutych żarówek

byla na wykopie kiedys dyskusja a w innym temacie w ktorym sie udzielalem tez niektórzy pisali ze nie ma na nie gwarancji, ktos zwrócił uwage ze jest rekojmia

bez sensu by było jakby nie wymieniali tych zarówek gdyz taka zarówka kosztuje 10-15zł i nie zdazy sie zwrócic w porównaniu do zwykłej żarówki za 1-2zł jezeli spali sie po miesiacu a takie przypadki mi sie zdarzały a celem kupienia takiej żarówki jest oszczędnosc PLN (np w sklepach elektrycznych mi te zarówki wymieniają a w biedronce kierowniczka sie ze mna spierała ze u nich nie ma czegos takiego)

wołam @butterfly gdyż pracuje w biedronce i chciała zebym ja zawołał jak bok mi odpisze

no to tyle, trzymajta sie

#zakupy #oswietlenie #led #elektryka #oszczedzanie #inflacja #informacja #oswiadczenie
Pobierz Ksemidesdelos - odnosnie zarowek led #philips w #biedronka 

w sklepie powiedzieli ...
źródło: comment_1669215318uDmPeMbAeDOFWXaGyzAKS5.jpg
  • 2
@Ksemidesdelos: Kiedyś mi biedronkowe nie philipsy padły. Nie chcieli wymienić tylko że mogą odesłać tam gdzieś, podać mam im dane i czekać ileś dni na decyzję.

Co do philipsów to padły mi świetlówki i przysłali nowe bez odsyłania starych. Nowe przyszły z Holandii o ile dobrze pamiętam.

Philipsowe ostatnio trafiły mi się brzęczące więc sprawdzać trzeba od razu.