Czy zamawiał ktoś kiedy np z myprotein (magazyny w UK) przez DPD? Zamowienie złozyłem 4 stycznia, dostałem w mailu nr przesylki i adres do sledzenie i do dzis na stronie napotyka mnie komunikat "No results found for your search criteria"
#dpd #myprotein #poczta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skontaktuj się z ich obsługą klienta.Wiem że info na DPD pokazuje się dosyć późno bo nie dodają szybko ifnormacji do systemu
  • Odpowiedz
#kurier #dpd jest jakiś myk żeby odebrać dziś paczkę leżącą u mnie w mieście w oddziale osobiście ? Czy muszę czekać do poniedziałku ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kleeb: Pracują normalnie. Na infolinii powiedzieli, że poniedziałek... Ale może w oddziale by wydali? :D mam tam z 10km dlatego pytam czy warto sie przyjechać
  • Odpowiedz
Pytanie, jeśli podczas zamawiania kuriera #dpd wybrałem inne miejsce nadania przesyłki a jest inny adres nadawcy to skąd zostanie odebrana przesyłka?
#kurier #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksmn Adres jaki wpisałeś w miejscu nadania, będzie miejscem, do ktorego kurier wpadnie po paczkę. Inne dane, poza telefonem, go nie interesują i są wykorzystywane w celu weryfikacji.
  • Odpowiedz
  • 3
Moje dalsze przygody z #dpd. Jak pisałam wcześniej kurier zostawił mi paczkę w punkcie odbioru. Wczoraj niestety nie było mnie w Warszawie, więc dzisiaj ją odebrać. Na samym wejściu powitał mnie Pan portier i powiadomił, że jeśli ja do DPD to zamknięte :). Na drzwiach po raz kolejny czekała na mnie karteczka z "przepraszamy za utrudnienia" i wiadomością, że Pani Grażyna czy inna Bożena jest chora i w dniu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gearbest #tracking #dpd paczuszka wysłana 29.12.16 wg gearbest. w trackingu dpd taka paczka istenieje, ale jako niewysłana (sam list przewozowy). nr referencyjny: 4437297441 nr paczki: 15504437297441. pytałem w gearbest i twierdzą, że wysłali paczkę, dpd twierdzi, że paczki nie mają fizycznie. jakieś rady? z góry dzięki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, zamawiając z EU Warehouse z Gearbest przesyłka Flat Rate SHipping to jaka? Kto to obsługuje po stronie UK i Polskiej? Ile czekaliście na paczkę? Jest tracking? Dzięki :)
  • Odpowiedz
Toznowuja. Wymiary paczki (175x75x45). Z tego co patrzyłem na kurierem.pl, to cena rzędu 40-60zł, jest znośna, ale mógłby ktoś wytłumaczyć skąd taka rozbieżność w ofertach brokerów i np. DHLa? (gdzie za transport liczą sobie około 112zł)

Jeszcze pytanie odnośnie do pakowania - w związku z tym, że wysyłam zderzak, planowałem opakować go kartonami i folią bąbelkową. Jako, że nie mam kartonu o takich rozmiarach, to chcę owinąć go czarnym stretchem, dobry pomysł?

Potrzebuję wysłać
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nikczemny_janusz te 200 cm to pewnie żaden broker na umowie nie ma. Niestety nie jestem Ci w stanie pomóc.
Rozumiem że ty to odsyłasz do jakiegoś sklepu tak? Może napisz do sklepu i oni mają jakąś umowę z pocztexem i jakoś się dogadacie.
  • Odpowiedz
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaglądam na maila a tam powiadomienie o paczce i że był o 9 rano kurier. I informacja "2016-12-27 09:11:55 Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny BIA". Czy to oznacza, że już mi jej nie dostarczy i wraca do nadawcy? Kurier nie odbiera telefonu. No szlag by to trafił! O 9 jeszcze spałem i nie słyszałem dzwonka.

#kurier #dpd
A.....o - Zaglądam na maila a tam powiadomienie o paczce i że był o 9 rano kurier. I ...

źródło: comment_MNK1QbRNO6LlAr1N2fcHpVbE4gc8CRaC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, tak w radiu mówią i mówią że święta bez śniegu.
Także macie trochę śniegu tylko nie zabierzecie wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nagranie z wczoraj tegoroczny śnieg

#swieta #snieg #kurier #dpd #prawiebieszczady
dom3 - Mirki i Mirabelki, tak w radiu mówią i mówią że święta bez śniegu. 
Także mac...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wcześniej opisywałem sytuację z #kurier'em #kex (dramat!).
Przed chwilą odbierałem to samo (aneks do umowy z nową zabawką) z #dpd: człowiek młody, kulturalny, sympatyczny, konkretny. Sam z siebie małe "small-talk" o cyrografie, poprosił o dowód, jeden podpis, załatwione. Życzenia świąteczne zbędne, ale słychać, że niewymuszone, żadna formułka, więc spoko, wzajemnie. No i tyle, 10/10. A K-EX może 1.9/10, bo dostarczyli.
#orange:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach