Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 2
- 1
@ziobro2: tak, google
Moje dalsze przygody z #dpd. Jak pisałam wcześniej kurier zostawił mi paczkę w punkcie odbioru. Wczoraj niestety nie było mnie w Warszawie, więc dzisiaj ją odebrać. Na samym wejściu powitał mnie Pan portier i powiadomił, że jeśli ja do DPD to zamknięte :). Na drzwiach po raz kolejny czekała na mnie karteczka z "przepraszamy za utrudnienia" i wiadomością, że Pani Grażyna czy inna Bożena jest chora i w dniu
- 3
#gearbest #tracking #dpd paczuszka wysłana 29.12.16 wg gearbest. w trackingu dpd taka paczka istenieje, ale jako niewysłana (sam list przewozowy). nr referencyjny: 4437297441 nr paczki: 15504437297441. pytałem w gearbest i twierdzą, że wysłali paczkę, dpd twierdzi, że paczki nie mają fizycznie. jakieś rady? z góry dzięki
@buczi28 poproś o potwierdzenie wysłania.
- 0
Mireczki, zamawiając z EU Warehouse z Gearbest przesyłka Flat Rate SHipping to jaka? Kto to obsługuje po stronie UK i Polskiej? Ile czekaliście na paczkę? Jest tracking? Dzięki :)
Toznowuja. Wymiary paczki (175x75x45). Z tego co patrzyłem na kurierem.pl, to cena rzędu 40-60zł, jest znośna, ale mógłby ktoś wytłumaczyć skąd taka rozbieżność w ofertach brokerów i np. DHLa? (gdzie za transport liczą sobie około 112zł)
Jeszcze pytanie odnośnie do pakowania - w związku z tym, że wysyłam zderzak, planowałem opakować go kartonami i folią bąbelkową. Jako, że nie mam kartonu o takich rozmiarach, to chcę owinąć go czarnym stretchem, dobry pomysł?
Potrzebuję wysłać
Jeszcze pytanie odnośnie do pakowania - w związku z tym, że wysyłam zderzak, planowałem opakować go kartonami i folią bąbelkową. Jako, że nie mam kartonu o takich rozmiarach, to chcę owinąć go czarnym stretchem, dobry pomysł?
Potrzebuję wysłać
@nikczemny_janusz dhl chyba nie wozi części samochodowych. Poczytaj sobie na ich stronie. Z tego co wiem to właśnie pocztex, inpost i chyba kex i tnt bierze części samochodowe.
@nikczemny_janusz te 200 cm to pewnie żaden broker na umowie nie ma. Niestety nie jestem Ci w stanie pomóc.
Rozumiem że ty to odsyłasz do jakiegoś sklepu tak? Może napisz do sklepu i oni mają jakąś umowę z pocztexem i jakoś się dogadacie.
Rozumiem że ty to odsyłasz do jakiegoś sklepu tak? Może napisz do sklepu i oni mają jakąś umowę z pocztexem i jakoś się dogadacie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Singularity00 nie lubię kupować żeby kupić :D coś tam mam ale no wiesz, miała być czerwona :(
@vkzk: to świetnie, że udało się wybrnąć z problemu :)
Dziękuję i również życzę najlepszego :)
Dziękuję i również życzę najlepszego :)
4
DPD nie odbiera paczek mimo reklamacji
film z ich pracy już był, ale teraz jeszcze kweatia nie odbierania
z- 0
- #
- #
Zaglądam na maila a tam powiadomienie o paczce i że był o 9 rano kurier. I informacja "2016-12-27 09:11:55 Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny BIA". Czy to oznacza, że już mi jej nie dostarczy i wraca do nadawcy? Kurier nie odbiera telefonu. No szlag by to trafił! O 9 jeszcze spałem i nie słyszałem dzwonka.
#kurier #dpd
#kurier #dpd
źródło: comment_MNK1QbRNO6LlAr1N2fcHpVbE4gc8CRaC.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via Android
- 0
Nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 3
Mirki i Mirabelki, tak w radiu mówią i mówią że święta bez śniegu.
Także macie trochę śniegu tylko nie zabierzecie wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nagranie z wczoraj tegoroczny śnieg
#swieta #snieg #kurier #dpd #prawiebieszczady
Także macie trochę śniegu tylko nie zabierzecie wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nagranie z wczoraj tegoroczny śnieg
#swieta #snieg #kurier #dpd #prawiebieszczady

@dom3 w którym momencie akcja bo przegapiłem
- 1
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@minister_spraw_zewnetrznych: Najgorszy kurier, też się na nich przejechałem, przez 3 dni nie odebrali paczki ani nawet nie dali znać że coś. A zapłaciłem gruby hajs żeby poszło ekspresowym. Nigdy więcej
Wcześniej opisywałem sytuację z #kurier'em #kex (dramat!).
Przed chwilą odbierałem to samo (aneks do umowy z nową zabawką) z #dpd: człowiek młody, kulturalny, sympatyczny, konkretny. Sam z siebie małe "small-talk" o cyrografie, poprosił o dowód, jeden podpis, załatwione. Życzenia świąteczne zbędne, ale słychać, że niewymuszone, żadna formułka, więc spoko, wzajemnie. No i tyle, 10/10. A K-EX może 1.9/10, bo dostarczyli.
#orange:
Przed chwilą odbierałem to samo (aneks do umowy z nową zabawką) z #dpd: człowiek młody, kulturalny, sympatyczny, konkretny. Sam z siebie małe "small-talk" o cyrografie, poprosił o dowód, jeden podpis, załatwione. Życzenia świąteczne zbędne, ale słychać, że niewymuszone, żadna formułka, więc spoko, wzajemnie. No i tyle, 10/10. A K-EX może 1.9/10, bo dostarczyli.
#orange:






















#kurierzy #kurier #przesylki #dhl #dpd