Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Ojcomitam: Kurier widać, że nie ogarnia, ale ty też lepszy nie jesteś. Masz wymagania co do godziny dostarczenia - to dodadtkowo płatna usługa, dobrze o tym wiesz. Skoro tak trudno jesteś dostępny, to odbieraj albo w pracy, zapewnij obecność kogoś w domu, albo dopłać sprzedawcy za ustalenie terminu dostawy np. do 12 czy w sobotę... Druga sprawa - zachciało sie mieszkać "ekskluzywnie" za zasiekami to cierp.
- 0
@FrasierCrane: jedno słowo - debil.
@Kundzio1500 powinna dojść. Będą wozić do soboty nawet bez wykupionych usług więc nadana w piątek powinna dojść.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dziwna sprawa z moja paczką . Zamowilem w środę w czwartek dostałem info ze wysłane dostałem ten tracking . Paczka miała być dziś ( druga od innego sprzedawcy tez wysłana przez.DPD dotarła ) Ta paczka została wysłana ze Szczecina do Koszalina a na trackingu pokazuje ze jest w oddziale w Łodzi ... Ktoś się pomylił i wsadzil ja do złego tira ??? Znajdzie się czy lipa ??
#kurier #kurierzy
#kurier #kurierzy
źródło: comment_Ewe0LOpfoeAFAjR6hsKXrio6zA1Scyi6.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ona_czuje_we_mnie_piniondz: Jak nadawca zaznaczy taką opcję, to muszą dostarczyć paczkę w sobotę. A jak nie, to nie muszą, ale teraz przed świętami jest nawał i często kurierzy pracują też za dodatkowy hajs w soboty, żeby rozwieźć to, co przyjechało.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 3
Jak to jest, że #dpd wstrzymało odbiory przesyłek od firm współpracujących, a przez #sendit normalnie można cały czas nadawać paczki tym samym przewoźnikiem. Kiedy podpisywałem umowę z DPD, to zarzekali się, że jakość obsługi bezpośredniej jest u nich nieporównanie większa niż przez jakichś pośredników...
źródło: comment_SYXx2V0JM8uVrFOCCXV1RKLDoBwir9jZ.jpg
Pobierz#kurier #dpd #dhl #inpost
Mirki. Jak to zrobić, by zamówić kuriera na adres A, by wysłał na adres B?
Na inpost widzę, że z mojego adresu chce odebrać, na wybierzkuriera.pl są 3 opcje. Zleceniodawca, nadawca i odbiorca, ale nie wiem, czy faktycznie kurier po paczkę przyjedzie do nadawcy, czy do mnie (zleceniodawcy) czy jak to będzie wyglądało?
Mirki. Jak to zrobić, by zamówić kuriera na adres A, by wysłał na adres B?
Na inpost widzę, że z mojego adresu chce odebrać, na wybierzkuriera.pl są 3 opcje. Zleceniodawca, nadawca i odbiorca, ale nie wiem, czy faktycznie kurier po paczkę przyjedzie do nadawcy, czy do mnie (zleceniodawcy) czy jak to będzie wyglądało?
- 0
@MichalQ20: ja od stycznia 2016 tylko inpost i zawsze przesyłka dociera na następny dzień. Poszło u brokera zamówienie :)
@davidero69 to jest dziwne. Nadajesz paczkę u brokera nie musisz weryfikować adresu, nadajesz bezpośrednio w inpost musisz weryfikować adres co zajmuje kilka dni.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W nawiązaniu do tego wpisu.
Poprosiłem aby ustosunkowali się do całej sprawy pod groźbą wkroczenia na drogę prawną. Odpowiedź jak na obrazku.
Tak się zastanawiam - na maila w którym załączyłem pismo o odstąpienie od umowy odpowiedzieli, że nie mam możliwości zwrotu bo protokół nie był spisany od razu.
Wiadomo
Poprosiłem aby ustosunkowali się do całej sprawy pod groźbą wkroczenia na drogę prawną. Odpowiedź jak na obrazku.
Tak się zastanawiam - na maila w którym załączyłem pismo o odstąpienie od umowy odpowiedzieli, że nie mam możliwości zwrotu bo protokół nie był spisany od razu.
Wiadomo
źródło: comment_EYeKip5I76AwxoJ9AtJz02Sk8w9918ER.jpg
Pobierz@josedra52: głupoty piszą. Ciężar spoczywa na sprzedającym. Oni muszą w sądzie udowodnić, że dostarczyli sprawny towar zgodny z umową. Wal od razu na infolinię UOKiK, nie marnuj już z nimi czasu. Dodam, że w takich sytuacjach sądy są bardzo prokonsumenckie, sprzedajacy musi się napocić, aby odeprzeć argumenty konsumenta.
@josedra52: czemu nie odpowiadasz w starych wpisach, żeby wszystko było w jednym miejscu? xD
xDDDDDDDDD
napisz, że skoro nie ma dowodu, że sprzęt został uszkodzony w transporcie - to oznacza, że oni wysłali uszkodzony sprzęt, więc tymbardziej muszą oddać pieniądze.
I nie baw się z nimi w te mailowe wymiany, tylko zadzwoń tam i porządnie ich o------l....
xDDDDDDDDD
napisz, że skoro nie ma dowodu, że sprzęt został uszkodzony w transporcie - to oznacza, że oni wysłali uszkodzony sprzęt, więc tymbardziej muszą oddać pieniądze.
I nie baw się z nimi w te mailowe wymiany, tylko zadzwoń tam i porządnie ich o------l....
W nawiazaniu do tego wpisu.
Odpowiadając na ich poprzednią wiadomość napisałem min, że mam te 7 dni na spisanie protokołu i jest to tylko moja dobra wola.
Załączyłem także linki do tych trzech decyzji UOKiK. Jak widać są uparci.
Losowa
Odpowiadając na ich poprzednią wiadomość napisałem min, że mam te 7 dni na spisanie protokołu i jest to tylko moja dobra wola.
Załączyłem także linki do tych trzech decyzji UOKiK. Jak widać są uparci.
Losowa
źródło: comment_VqZkE55T8eWmqyKzIEmi4wg94NeI4XPm.jpg
Pobierz@josedra52: nie kontaktuj się z przewoźnikiem. Chcą zrzucić na Ciebie odpowiedzialność, a nie jesteś nawet stroną w umowie z DPD.
@josedra52: Czemu nie skorzystasz z pomocy miejskiego RPK? Ponadto masz do dyspozycji fachowców z federacji konsumenckiej, którzy za ciebie mogą poprowadzić sprawę. Stowarzyszenie dla Powiatu z siedzibą w Środzie Śląskiej ponadto może prowadzić za ciebie sprawy sądowe.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@desygnat a kiedy mają robić, w ciągu dnia?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nawiązując do tego wpisu.
Przesłałem na maila skan protokołu szkody, paragonu i wniosek o odstąpienie od umowy.
Spodziewałem się, że może zaproponują wymianę na nowy sprzęt a tymczasem odpisali mi tak jak na obrazku.
Mają
Przesłałem na maila skan protokołu szkody, paragonu i wniosek o odstąpienie od umowy.
Spodziewałem się, że może zaproponują wymianę na nowy sprzęt a tymczasem odpisali mi tak jak na obrazku.
Mają
źródło: comment_Jw1VzJJodVgUJbnZ1CyCBfKxRbD5v3DD.jpg
Pobierz@josedra52: no to uświadom im, że zgłosiłeś im samym szkodę w przesyłce w dniu odbioru - jeśli chcieli mieć protokół spisany tego samego dnia to mogli próbować to sami ogarnąć :D (firma kurierska zawsze wysyła kuriera z protokołem na następny dzień, więc protokół w tym samym dniu co odbiór jest nierealny).
Jeżeli opakowanie nie było widocznie uszkodzone z zewnątrz - to zachodzi również domniemanie, że produkt był uszkodzony już w momencie wysyłki.
Jeżeli opakowanie nie było widocznie uszkodzone z zewnątrz - to zachodzi również domniemanie, że produkt był uszkodzony już w momencie wysyłki.
@josedra52: Możesz im odesłać to:
http://decyzje.uokik.gov.pl/nd_wz_um.nsf/0/A676C8BAF1DD561AC125807A00556C-D?OpenDocument
http://decyzje.uokik.gov.pl/nd_wz_um.nsf/0/B9A7A4FDAB27AAC9C1257FD500321DAF?OpenDocument
http://decyzje.uokik.gov.pl/nd_wz_um.nsf/0/3BEAE59B159387E9C1257B110041AA46?OpenDocument (wisienka na torcie - decyzja przeciwko ELECTRO. PL czyli mediaekspert włączamy niskie ceeeny)
http://decyzje.uokik.gov.pl/nd_wz_um.nsf/0/A676C8BAF1DD561AC125807A00556C-D?OpenDocument
http://decyzje.uokik.gov.pl/nd_wz_um.nsf/0/B9A7A4FDAB27AAC9C1257FD500321DAF?OpenDocument
http://decyzje.uokik.gov.pl/nd_wz_um.nsf/0/3BEAE59B159387E9C1257B110041AA46?OpenDocument (wisienka na torcie - decyzja przeciwko ELECTRO. PL czyli mediaekspert włączamy niskie ceeeny)























Godzina 19.30 - ktoś dzwoni do drzwi, to kurier DPD odbiera paczkę.
Szacun, że w takim ciężkim okresie, nie olewają klientów.
#kurier #kurierzy #dpd
źródło: comment_ApgZx4j5oDLdHarTjqhTQ2DEtLki3m9d.jpg
Pobierz