@Qrwencjusz: mam tam jakieś konto do stalkowania/przeglądania, więc to nie problem, bardziej mnie interesuje to czy klienci rzeczywiście szukają tam ludzi, czy to tylko takie kółko wzajemnej adoracji. Na brak roboty nie narzekam (bardziej webdev here), ale czasami robię jakieś logoski + mam sporo rzeczy, które nie poszły w świat, tylko mam wrażenie, że żeby to tam zostało zauważone to trzeba sobie followersów nazbierać i wrzucać cały pakiet ID z
  • Odpowiedz
@panato: Czytałem kiedyś artykuł na Grafmag (dobry polski portal o grafice) gdzie był robiony wywiad ze znanymi polskimi firmami / twórcami i chwalili oni Dribbble pod kątem pozyskiwania klientów, więc może coś być na rzeczy. Ja jeszcze nie jestem tak duży tam więc trudno mi ocenić. Same logosy też dają radę, generalnie jeśli są dobre. Zobacz sobie takich twórców jak Jeroen Van Eerden, Vadim Carazan, Alex Tass, Dmitry Lepisov, Mihai
  • Odpowiedz
Ma ktoś pomysł jak minimalistycznie narysować lisa, tak żeby litery AA (z napisu CAAF) były jego uszami? Szukałem w necie, ale nie znalazłem niczego takiego, a sam jestem kaleka jeśli chodzi o rysowanie i kreatywność.
#minimalizm #design #rysowanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, otwieram sklep internetowy z ręcznie robionymi przeze mnie włóczkami i potrzebuję do niego profesjonalne logo. Jest ktoś, kto ma doświadczenie w tym temacie i mógłby coś zrobić? I ile za taką przyjemność kasujecie.W internecie same gówniane owieczki bo hehe włóczka, albo motki z wbitymi drutami jak cliparty jakieś.
#logo #grafika #reklama #design
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@debenek: One do niczego się nie nadają ( ͡º ͜ʖ͡º) To są fajne (kwestia gustu, mi się osobiście nie podobają) obrazki, ale jak je pomniejszysz na np. wizytówkę czy ulotkę to zobaczysz nieczytelną plamę. To może znaleźć zastosowanie najwyżej do nadruku na jakieś tanie koszulki dla dzieci, a nie jako logotyp.
  • Odpowiedz
#grafika #grafika2d #animacja2d #ilustracja #design

Tak się zastanawiam.
Nie chciałbym gnuśnieć tylko w swojej dziedzinie i trochę zabezpieczyć się komercyjnie w innych działkach

Czy obecnie jest miejsce jeszcze na freelancing czy ilość osób oferujących taki rodzaj pracy jest już znacznie większa niż rynek był w stanie pochłonąć i nawet osoby reprezentujące dobry/bardzo dobry poziom pracy nie znajdą?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: Ale te pocieszne koszmarki powstawały wyłącznie w zabudowie miejskiej, a tam szpetota jakoś się maskuje. Teraz zabudowuje się tysiące hektarów budami ze styropianu i blachodachówki (koniecznie czarnej. "Bo dach musi być czarny"), wyjętymi z katalogu nieudolnych architektów, publikujących w nim swoje produkowane seryjnie wysrywy. Stoją te budy bez ładu i składu na działkach wielkości psiego legowiska. I wszystkie są równie nijakie, jakby ich właściciele chcieli całemu światu pokazać, że
  • Odpowiedz