Jest tu ktoś kto zajmuje się drukiem albo wie gdzie zrobią mi (ale najpierw wycenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) wizytówki na papierze jakimś pro-elo 600g bawełniany lub jakiś podobny? Do tego hotstamping, mam wrażenie ze na tych drukarniach online jest duży rozstrzał cen i mnie oszukujo

#druk #dtp #grafika #pytanie #biznes #poligrafia #reklama
uwielbiamnalesniki - Jest tu ktoś kto zajmuje się drukiem albo wie gdzie zrobią mi (a...

źródło: comment_1588423643foBeEMo1hXXlZXc6kB3wfQ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwielbiamnalesniki: niedawno wyceniałem takie dla siebie, na papierze barwionym w masie, kaszerowane z dwóch warstw (2x300g), do tego z hotsampingiem i białym nadrukiem, ceny są w okolicach 1700-2000zł netto za 1000 sztuk, wyceniałem chyba w 10 różnych drukarniach które miały akceptowalne opinie. Poniżej 500 sztuk koszt za jedną wizytówkę sporo rośnie i się nie opłaca za bardzo.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mireczki. Rozważam rozpoczęcie studiów w tym roku i znalazłam ciekawy kierunek na WSB - User Experience - projektowanie aplikacji.
Myślicie, że warto? Nauczę się tam czegoś sensownego? A może ktoś sam studiował coś podobnego?
Czytałam o tym i wydaj się to być całkiem przyszłościowe i nieźle płatne. Byłby tylko mały problem, bo nie mam praktycznie żadnych zdolności plastycznych :(
Co sądzicie?
#studbaza #pytanie #pytaniedoeksperta #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to jakiś kurs to spoko - pokażą Ci jak zacząć, a resztę potem sama ogarniesz. Ale jak całe kilkuletnie studia, to nie warto. A zdolności plastycznych raczej nie potrzeba, wystarczy ogólny zmysł estetyczny (chociaż tego też się da nauczyć).
  • Odpowiedz
Jak ja pluję na ten minimalizm, kiedyś ikonki byle eleganckie i wyróżniające się, teraz prawie wszystkie wszystkie mają dwa kolory i na jedno kopyto są robione.
Przynajmniej raz dziennie włączam przez pomyłkę nie ta aplikację co chciałem, bo ikony są niemal identyczne.
Gardzę.
#zalesie #informatyka #design #grafika #android
m.....k - Jak ja pluję na ten minimalizm, kiedyś ikonki byle eleganckie i wyróżniając...

źródło: comment_1587589224heQ2O0cPPBZAtbwPI7wfGa.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podle_insynuacje: Trochę slabo, bo nie ma miejsca do drapania. Chyba że byłoby z zewnątrz na boku, to wtedy nawet ok. Kot powinien mieć drapak na tyle długi, żeby mógł się na nim cały wyciągnąć. Zobacz sobie drapaki anilife albo leoland, bo są chyba jednymi z najbardziej estetycznych.
  • Odpowiedz