✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W związku z tym, że zawsze miałem jakieś mniejsze lub większe zapędy do grafiki komputerowej, zainteresował mnie temat UX/UI Designera. Czy ktoś z was uczestniczył w kursach albo chodził na studia podyplomowe (najlepiej w Warszawie) i byłby w stanie coś polecić?
Doskonale rozumiem, że nie da mi to pracy z buta, bo wszystko zależy tylko i wyłącznie ode mnie, mojej pracy i ich efektów, ale chciałbym właśnie zacząć od
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: szczerze nie chce mi sie czytac calego wpisu, ale z mojej strony polecam najbardziej te sciezke

- Rok podyplomówki SWPS/AGH (złapiesz podstawy, kontakty, nauczysz się researchu i pracy zespołowej). MUST HAVE

- Kurs UX od Google (fajnie to zrobili, jest dofinansowanie jak cos. Albo mozesz robic za darmo ale bez uzyskania certyfikatu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @as25_cule: A jak z pracą? Bo co patrzę to wymagają min. 1 roku przepracowania już jako UX/UI Designer i/lub mieć już zrealizowane projekty, staży też nie widziałem (na pracuj.pl/justjoin.it) jedynie co to na SWPS pomagają z praktykami i stażami. Gdzie Ty szukałeś?


· Akcje:
  • Odpowiedz
Saiff Vasarhelyi odpowiada za projekt czapek wręczanych zwycięzcom sprint shootout (kwalifikacji do wyścigów partnerskich). Każda z nich jest indywidualna i wyjątkowa. Moja redakcja ŚwiatWyścigów.pl jako pierwszy portal na świecie przeprowadził z nim wywiad. Tematyka wywiadu to nie tylko F1, ale też wiele kwestii artystycznych.

Zapraszamy :) : https://swiatwyscigow.pl/artykuly/wywiady-sw/26782-nie-zwykla-czapka-pirelli-wywiad-z-artysta-saiffem-vasarhelyi-em

#f1 #abcf1 #ciekawostki #art #design #sztuka
j.....t - Saiff Vasarhelyi odpowiada za projekt czapek wręczanych zwycięzcom sprint s...

źródło: temp_file2035574015232691858

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Styl glamour w projektowaniu wnętrz to wytworny, luksusowy i pełen blasku estetyczny wybór, który odzwierciedla świetność i elegancję. Charakteryzuje się bogatymi materiałami, połyskującymi powierzchniami i ekskluzywnymi detalami, tworząc atmosferę przepychu i prestiżu.

Dominującą cechą tego stylu jest wykorzystanie metalicznych elementów, takich jak złoto, srebro lub mosiądz, które dodają luksusu i wyrazistości. Lśniące powierzchnie, jak szklane i lustrzane elementy, oraz kryształowe oświetlenie wprowadzają refleksje światła, tworząc efektowny efekt.

Paleta barw w stylu glamour często obejmuje
przestronnie_pl - Styl glamour w projektowaniu wnętrz to wytworny, luksusowy i pełen ...

źródło: canva-contemporary-kitchen-in-classic-style-MAEUKnWChcU-1024x727

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Styl skandynawski w projektowaniu wnętrz to harmonijne połączenie funkcjonalności, prostoty i naturalnej estetyki, które wywodzi się z krajów skandynawskich, takich jak Szwecja, Norwegia, Finlandia i Dania. Ten unikalny styl jest hołdem dla natury i przekonania, że mniej znaczy więcej.

Charakteryzuje się jasną, neutralną paletą barw, głównie białymi lub pastelowymi ścianami, co pomaga odbijać światło i tworzyć wrażenie przestronności. Drewno, często w postaci jasnych dębowych elementów, jest kluczowym materiałem, dodającym ciepło i naturalny charakter.

Wnętrza
przestronnie_pl - Styl skandynawski w projektowaniu wnętrz to harmonijne połączenie f...

źródło: s2-3-1024x808

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prysznic z wanną w układzie, jak na zdjęciu - hit czy kit? A może w takim przypadku lepiej zamknąć przestrzeń kąpielową drzwiami?

Mam długą, wąską łazienkę i zastanawiam się nad poniższym rozwiązaniem. Prysznic na co dzień, ale wanna również czasem się przydaje. Kompromis samej wanny z deszczownicą i parawanem średnio mi pasuje - nie chcę codziennie włazić do wysokiej wanny i ryzykować wywinięcie orła ;p

#projektowaniewnetrz #wnetrza #
sphinxxx - Prysznic z wanną w układzie, jak na zdjęciu - hit czy kit? A może w takim ...

źródło: 89c26612a41e7176b9e81dc76bfca747

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy projektował ktoś mieszkanie/wnętrza za pomocą sklepów typu Ikea, Leroy Merlin czy Castorama i inne?
Ikea chyba jakiś czas temu wprowadziła projektowanie praktycznie całego wnętrza mieszkania za 1599 zł i jeszcze póki co dają zwrot połowy.
Chcę w zasadzie wykończyć w "standardzie cenowym Ikea" 51m, pierwotny po odbiorach, Warszawa:

- zastanawiam się czy taki kompleks projektowy z Ikea ma sens, ponieważ dostaje się tylko projekt na produktach z tego sklepu
- z drugiej strony, teraz chyba
obywatel_gov - Czy projektował ktoś mieszkanie/wnętrza za pomocą sklepów typu Ikea, L...

źródło: ikea

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, planuję intensywnie przebranżowienie, znalazłem kurs na stronie "Szkoła Designu" i na pierwszy rzut oka wydaje się ok - głównieto polega na nauce programów Adobe, niemniej jednakoferują też pomoc z ich strony w stworzeniu dobrego CV portfolio i przy szukaniu pracy. Jako jedną z opcji w tym kursie mają również gwarancję zatrudnienia, lecz to ma swoje haczyki w ich umowie i skłaniałbym się chyba ku podstawowej wersji. Może jest tu ktoś
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@santiago94: stary, przede wsystkim teraz nie ma czegoś takie jak designer. Kim chcesz zostać? Designerem 2D? 3D? Jeżeli 2D to co chcesz robić? Concept arty? UI? Może UI i UX? A może web? Może video editing? Po co ci kurs I nauka na nim pakietu Adobe jak online znajdziesz w cholerę materiału dot podstaw Photoshopa, Illustratora etc I to wydane przez Adobe, a jak ci to nie pasuje to masz
  • Odpowiedz
We wsi pod Piłą natknąłem się na taki oto przystanek. Dawniej był to obowiązujący wzór w wielu polskich miastach. Trzeba przyznać, że być może nie wyglądały zbyt ładnie, ale za to nie chroniły od słońca, deszczu i wiatru.

#oswiadczenie #heheszki #prl #kiedystobylo #ciekawostki #socrealizm #architektura #budownictwo #design #pila
pogop - We wsi pod Piłą natknąłem się na taki oto przystanek. Dawniej był to obowiązu...

źródło: temp_file221769190785238474

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach