Wpis z mikrobloga

Mircy, liczę na Waszą pomoc.
Muszę doradzić bratu w kwestii oświetlenia dwóch dużych pokojów. Są tam skosy, okna wychodzą na południe. Wszystkie wymiary widać na załączonym zdjęciu. Instalacja jest już położona i zmiany raczej nie wchodzą w grę. Punkty oświetleniowe zostały oznaczone literą x
Jak to sensownie ogarnąć? Oczywiście dodatkowo będą jakieś lampki przy łóżkach i biurkach. Na razie stanęło na dwóch żyrandolach z dwiema żarówkami każdy. Będą na listwie, albo na giętkich ramionach, tak aby jedną żarówka świeciła centralnie w dół, a druga oświetlała to co jest pod skosem.
#oswietlenie #elektryka #design #budowadomu #wykonczenie #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
inko-gnito - Mircy, liczę na Waszą pomoc. 
Muszę doradzić bratu w kwestii oświetlenia...

źródło: IMG_20231202_114827952~2

Pobierz
  • 8
@inko-gnito: no to jak będziesz szukał jakieś szyny to polecam marki powergear, metalowe. Oszczędzisz sobie wkurvvu :P
Przerabiałem temat i sprawdziłem kilka różnych producentów i te z powergear są według mnie najlepsze jakościowo, nic się nie wyginało przy montażu, nic nie brzęczy przy włączonym świetle a co najważniejsze nie widać żadnych łączeń, są idealnie spasowane. Gdzie przy badziewiu z allegro potrafiły się robić szczeliny na kilka 1-2mm