Jak to jest, że zawartość tej strony: http://itvision.altervista.org/why.linux.is.not.ready.for.the.desktop.current.html nigdy nie jest przywoływana w przepychankach między #linux ( #linuxmasterrace ) oraz #windows? Na mojej obecnej maszynie, laptopie, pracuje #debian, który nie umie sobie poradzić z kartą graficzną (!) zmianą jasności ekranu (!!).
Lubię #programowanie, ale chyba następnym systemem będzie #windows10. Trochę #zalesie.
Lubię #programowanie, ale chyba następnym systemem będzie #windows10. Trochę #zalesie.



















grep -E "7$" plik.txtJak przeglądam plik edytorem to jak najbardziej takie elementy istnieją. W ogóle coś nie chce mi grep współpracować ze znakiem końca linii$.Debian 8
Grep 2.20
#linux #debian
dos2unix.