• 0
@Dusha właśnie byłem ciekaw, bo wydawało mi się że to jest dosyć małe, na szybko nie znalazłem informacji, a w serialu widzieli na dachu fragmenty grafitu z helikoptera (kamery?)
  • Odpowiedz
Jak ktoś jeszcze tego nie zrobił to jest idealny moment, żeby wrzucić #czarnobyl na czarnolisto. Niby wszyscy i tak wiemy jak to się skończy, no ale zawsze przyjemniej ogląda się bez spoilerów :-)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach