via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suchaklacz:

Nie będą się wybieliać, a pokażą swoją "prawdę" o przyczynach katastrofy, czyli wrogą akcję CIA.
¯\_(ツ)_/¯ ..
Już o tym informują, a spisek CIA będzie pewnie osią serialu :P
  • Odpowiedz
Z każdym odcinkiem gorzej. Ktoś mi wyjaśni sceny z psami? Smutne, ale poświęcili temu 1/3 odcinka. Coraz więcej takiego sztucznego patosu. Ta kobieta inżynier jest przesztuczna. Najciekawsze sceny pokazują szybko, jakby nie było budżetu. Można pokazać przygotowania, skupić się na losach np. żołnierza z dachu albo coś, to ci pokazują non stop rozmowy i palenie szlugów...

Żaden tam wybitny serial, za 2 miesiące nikt nie będzie o nim pamiętał :/

#czarnobyl
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RatKing: Sceny z „łowczymi” mialy byc przenosnia do „straconych ludzi”. Zobacz na poczatku przybywa mily wychowany mlody czlowiek. Powoli widzimy jego powolna degradacje, przelamywanie kolejnych barier w psychice. Mozna powiedziec powolali normalnego czlowieka, wypuszcza z wojska czlowieka zniszczonego psychicznie.
  • Odpowiedz
@LJBW603: może nie do końca spowolnili tylko pokazali to co się działo,a w 4 odcinku akcja dzieje się już miesiące od czasu wybuchy reaktora więc akcja wygląda nieco inaczej jak we wcześniejszych odcinkach.
  • Odpowiedz
Ten hajp na mini-serial o Czarnobylu wywołuje u mnie mieszane uczucia. Z jednej strony obawiam się że sporo ludzi głównie z zagranicy zacznie zwiedzać to miejsce, ba spotkałem się nawet że jakieś amerykańce (młodzi) nie mieli pojęcia że to była aż taka katastrofa i że zagrożenie było ogromne, martwi to że zapewne turyści którzy zaczną się pojawiać zaczną niszczyć Prypeć, Czarnobyl i okolice. "A bo fajne te pocztóweczki, wezmę jedną" - mamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michwsek: Stalkerzy - największy zapaleńcy tym miejscem może odstraszą turystów idących na samowolkę, oni mimo że wchodzą tam na nie legalu to mają szacunek do strefy i nawet bym powiedział że w pewien sposób dbają chociażby o jakieś wiejskie budynki, sprzątając tam, układają meble, układają przedmioty na półki i przede wszystkim nie niszczą ani nie wynoszą nic ze strefy. Dla nich to taka święta ziemia. Też tak jak napisałeś nadzieja
  • Odpowiedz
@KarLak: Przybliżę Ci dane ilości turystów w strefie. Rok 2010 to 3000 ludzi, rok 2018 to 55 tys turystów w strefie. Prypeć prędzej czy później zostanie zadeptana chyba, że do tego czasu władze strefy wymyślą kolejne utrudnienia w swobodnym poruszaniu się tak jak to jest teraz, że ukraiński przewodnik dostaje gps podczas wyjść z grupą w teren.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LM317K: Przed chwilą usunąłeś posta w którym miałeś bekę że wszyscy czekają na serial a będzie dostępny dopiero w środę, wrzucając zdjęcie z datą 04-06-19 ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale co do tego tutaj to przyznam Ci racje te artykuły są tak idiotyczne i kur*a kompletnie nic z tej paplaniny nie wynika, zwykle nawet się nie dowiesz kiedy można obejrzeć serial xD I to nie dotyczy
  • Odpowiedz
@LM317K: Debil raczej nie przyznałby się do popełnionego błędu. Mi się tak pomyliło bodajże dwa tygodnie temu, na filmwebie przeczytałem że premiera w HBO jest o 21:00, ucieszony siedzę, popcorn, cola, rozwalony na kanapie włączam przejęty telewizor a tu jakiś shit leci xD Zmęczony po dniu, cały dzień czekałem na odcinek a info z rana przeczytałem o tej 21:00. Dopiero potem jak byłem całkowicie zbity z tropu sprawdziłem małą notkę
  • Odpowiedz