Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
Odcinka nie ma
#czarnobyl
#czarnobyl
@piotrgosha już jest
ta milego seansu
no to lecimy z #czarnobyl
- 0
@heimspekingurr: minute temu
Komentarz usunięty przez autora
- 228
- 38
@Michwsek: It's only 3,6 roentgens. Not great, but not terrible
- 14
- 3
#czarnobyl zdjęcie z 1990
źródło: comment_PmqKjrVDlVKAKdQ23B9FHKd6buoqZbdf.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 9
@suchaklacz A myślisz, że po co on powstaje? xd
- 1
@suchaklacz:
Nie będą się wybieliać, a pokażą swoją "prawdę" o przyczynach katastrofy, czyli wrogą akcję CIA.
¯\_(ツ)_/¯ ..
Już o tym informują, a spisek CIA będzie pewnie osią serialu :P
Nie będą się wybieliać, a pokażą swoją "prawdę" o przyczynach katastrofy, czyli wrogą akcję CIA.
¯\_(ツ)_/¯ ..
Już o tym informują, a spisek CIA będzie pewnie osią serialu :P
Kiedy Czarnobyl wejdzie za motzno i nawet w barze o sobie przypomina:D
I ta stopica mirbelkowa xD
#czarnobyl #heheszki #pijalniawodkiipiwa
I ta stopica mirbelkowa xD
#czarnobyl #heheszki #pijalniawodkiipiwa
źródło: comment_WyHT6p1r4XR4ygDDJjgglnCfAS5AzHKC.jpg
Pobierz- 4
#czarnobyl
o której wychodzi ostatni odcinek?
o której wychodzi ostatni odcinek?
- 4
Z każdym odcinkiem gorzej. Ktoś mi wyjaśni sceny z psami? Smutne, ale poświęcili temu 1/3 odcinka. Coraz więcej takiego sztucznego patosu. Ta kobieta inżynier jest przesztuczna. Najciekawsze sceny pokazują szybko, jakby nie było budżetu. Można pokazać przygotowania, skupić się na losach np. żołnierza z dachu albo coś, to ci pokazują non stop rozmowy i palenie szlugów...
Żaden tam wybitny serial, za 2 miesiące nikt nie będzie o nim pamiętał :/
#czarnobyl
Żaden tam wybitny serial, za 2 miesiące nikt nie będzie o nim pamiętał :/
#czarnobyl
@RatKing: Sceny z „łowczymi” mialy byc przenosnia do „straconych ludzi”. Zobacz na poczatku przybywa mily wychowany mlody czlowiek. Powoli widzimy jego powolna degradacje, przelamywanie kolejnych barier w psychice. Mozna powiedziec powolali normalnego czlowieka, wypuszcza z wojska czlowieka zniszczonego psychicznie.
- 5
@LJBW603: może nie do końca spowolnili tylko pokazali to co się działo,a w 4 odcinku akcja dzieje się już miesiące od czasu wybuchy reaktora więc akcja wygląda nieco inaczej jak we wcześniejszych odcinkach.
- 7
- 42
@LM317K: widze ze nawet tranzystor w awatarze ci napromieniowalo
- 4
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: rdzeń mi się przegrzewa ;/
- 1
@numeryczny_mikolaj12 Ok, dzięki.
- 1
- 6
Ten hajp na mini-serial o Czarnobylu wywołuje u mnie mieszane uczucia. Z jednej strony obawiam się że sporo ludzi głównie z zagranicy zacznie zwiedzać to miejsce, ba spotkałem się nawet że jakieś amerykańce (młodzi) nie mieli pojęcia że to była aż taka katastrofa i że zagrożenie było ogromne, martwi to że zapewne turyści którzy zaczną się pojawiać zaczną niszczyć Prypeć, Czarnobyl i okolice. "A bo fajne te pocztóweczki, wezmę jedną" - mamy
- 2
@Michwsek: Stalkerzy - największy zapaleńcy tym miejscem może odstraszą turystów idących na samowolkę, oni mimo że wchodzą tam na nie legalu to mają szacunek do strefy i nawet bym powiedział że w pewien sposób dbają chociażby o jakieś wiejskie budynki, sprzątając tam, układają meble, układają przedmioty na półki i przede wszystkim nie niszczą ani nie wynoszą nic ze strefy. Dla nich to taka święta ziemia. Też tak jak napisałeś nadzieja
@KarLak: Przybliżę Ci dane ilości turystów w strefie. Rok 2010 to 3000 ludzi, rok 2018 to 55 tys turystów w strefie. Prypeć prędzej czy później zostanie zadeptana chyba, że do tego czasu władze strefy wymyślą kolejne utrudnienia w swobodnym poruszaniu się tak jak to jest teraz, że ukraiński przewodnik dostaje gps podczas wyjść z grupą w teren.
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@LM317K: Przed chwilą usunąłeś posta w którym miałeś bekę że wszyscy czekają na serial a będzie dostępny dopiero w środę, wrzucając zdjęcie z datą 04-06-19 ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale co do tego tutaj to przyznam Ci racje te artykuły są tak idiotyczne i kur*a kompletnie nic z tej paplaniny nie wynika, zwykle nawet się nie dowiesz kiedy można obejrzeć serial xD I to nie dotyczy
- 2
@LM317K: Debil raczej nie przyznałby się do popełnionego błędu. Mi się tak pomyliło bodajże dwa tygodnie temu, na filmwebie przeczytałem że premiera w HBO jest o 21:00, ucieszony siedzę, popcorn, cola, rozwalony na kanapie włączam przejęty telewizor a tu jakiś shit leci xD Zmęczony po dniu, cały dzień czekałem na odcinek a info z rana przeczytałem o tej 21:00. Dopiero potem jak byłem całkowicie zbity z tropu sprawdziłem małą notkę
























#czarnobyl