@rales: a nie możesz dać pośrodku...jest bardzo dobry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby historia nie była fabularyzowana tylko w 100% wymyślona to można powiedzieć, że urywa dupsko, a tak jest bardzo, bardzo dobra
  • Odpowiedz
6/12 #czarnobyl #12fotografiizczarnobyla

Naprawdę duży sum. To białe to pół bochenka chleba (taki rodzaj skali w bananach). Niestety jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, bo słońce padało bardzo niekorzystnie.

Owszem pewne odstępstwa od normy wielkości mogą się zdarzyć, jednak żyjące w Prypeci sumy osiągają takie rozmiary głównie przez to, że nie mają zagrożenia ze strony praktycznie żadnego drapieżnika z wędkarzami na czele.
KarmazynowyAstrofizyk - 6/12 #czarnobyl #12fotografiizczarnobyla

Naprawdę duży sum...

źródło: comment_ZTg6aonco9QJP3GOYydvf5neWitntuVL.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry, krótka piłka z mojej strony, ja i znajomi na ostatniej fali popularnosci serialu HBO, chcielibyśmy się wybrać do Zony, kolega na chwilę obecną znalazł takie dwie oferty https://tinyurl.com/y3uxu8wz oraz https://tinyurl.com/yyhybxk7 Z racji że to co stanowi o jakości takiego wyjazdu to przede wszystkim organizacja, to chciałbym was zapytać czy ktoś być może korzystał z usług tych biur albo może polecić inną ofertę z której SKORZYSTAŁ i dostał to czego po
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widzilla: Dałeś mu link do chyba najbardziej rakowej grupy na fb, zaraz obok tych madczynych grupek, ta grupka też by się tam znalazła.


@Qster44: Tak jak Ci kolega wyżej napisał napromieniowani/Strefa Zero jeszcze jest Aliena Tours, przewodnikiem tam jest ziomeczek od tej książki.
Ja jeździłem z S0 i nie mam na co narzekać, zawsze byłem ze swoją grupką, a resztę ludzi widziałem tylko w autobusie jak na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie skończyłem oglądać #czarnobyl. Czuje teraz jakiś wewnętrzny smutek, najbardziej mi żal strażaków i pracowników obsługi, po prostu nie mogłem patrzeć jak Ci ludzie się męczyli i ginęli przez manię jednego człowieka.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach