@mtriciak33: nie wiem jak jest na tym tagu, jestem krótko i mimo że mam niebieski pasek i tak zagadują jedynie ci którzy wywąchali kawałek tzipy, którą najwidoczniej jestem. Zapraszam jeśli jesteś chętny na pw, spróbujemy się dogadać, raczej na kilka tematów da się ze mną pogadać, jednak poważny mindset przybieram dopiero przy konkretniejszych zagadnieniach do rozkminy
Chociaż to i tak raczej bez sensu.. raczej chodzi mi o osobę mocno empatyczną i wrażliwą, która umie w #psychologia najlepiej która pracuje jako psycholog czy psychiatra , żeby się rozumieć, ktoś kto ma wiekszą wiedzę i doświadczenie niż ja. Gdzie kiedy o czymś mówie to dana osoba wie o co chodzi.
W zasadzie chodzi mi tylko o potrzebę emocjonalną pogadania, bo mam "narzędzie samodiagnostyczne" i wiem co się dzieje
Dlaczego my? - limit wielkości pliku na czacie 100mb! - 384 kb/s na czacie głosowym - Streamy w Full HD 60 fps dla każdego! - Zaawansowane, płatne boty - cykliczne konkursy i giveawaye (rozdaliśmy już ponad 600 zł w nagrodach) - cykliczne zabawy i eventy (ostatnio halloween na kamerkach, ponad 18 osób w strojach
#chcepogadac ale nie wiem ile czasu i nie wiem jeszcze o czym, ogólnie to mi smutno ostatnio cały czas, więc mogę się trochę użalać i zanim napiszecie "hehe rurzowy pasek ciekafe ile do niej napisze" to przypominam, że to jest dobrowolne, więc w.......... xD
Dlaczego my? - limit wielkości pliku na czacie 100mb! - 384 kb/s na czacie głosowym - Streamy w Full HD 60 fps dla każdego! - Zaawansowane, płatne boty - cykliczne konkursy i giveawaye (rozdaliśmy już ponad 600 zł w nagrodach) - cykliczne zabawy i eventy (ostatnio halloween na kamerkach, ponad 18 osób w strojach
Obejrzałem "Ku jezioru" ciekawy serial, jest kilka niespójnych lub głupich wątków oraz sporo zapożyczeń z amerykańskich produkcji ale mimo to jak najbardziej na plus.
Dawno nic mnie tak nie wciągnęło żebym cały sezon obejrzał w jeden dzień. Miraski wiem że pewnie #!$%@? się znam na kinomatografi ale mogę wam to polecić.
Jak by ktoś chciał się podzielić przemyśleniami to z chęcią posłucham i #chcepogadac
@szaman136: Parę dni temu obejrzałem cały sezon. Miałem nadzieję że będzie lepszy bo wszyscy go chwalą. Ale jednak masa Błędów logicznych, mindfucków ,przerysowanych wizji scenarzysty, średnio realnych zwrotów akcji i tanich akcentów hollyłudzkich zrobiło swoje. Film jest do obejrzenia ale szału nie robi. Przynajmniej nie ma na siłę wciśniętych w ramach poprawności politycznej murzynów , hindusów, żydów, gejów, lesbijek, transwestytów, kalek, Azjatów, tak jak to bywa na NetFliksie (o kimś zapomniałem?