@Nie_umiem_grac_w_zycie: idź tylko pamiętaj żeby pod żadnym pozorem nie podpisywać jakiejkolwiek umowy (nie licząc odpowiedzialności majątkowej za ewentualne szkody i straty pracodawcy) i zawsze wierz swojemu szefowi cokolwiek by powiedział
  • Odpowiedz
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek nad ranem. W wyniku zderzenia pojazdu ciężarowego z busem zmarło pięć osób, trzy są ranne - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Link

Patrzę na zdjęcia z wypadku pod Warszawą. Czy mi się wydaje, czy 5 osób z tego busa jechało na pace ( _)

#wypadki #polskiedrogi #busiarze
markhausen - >Do tragicznego wypadku doszło w czwartek nad ranem. W wyniku zderzenia ...

źródło: 1000019347

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megalogin: W tej cenie kupisz już dobry tablet pod nawigacje, wrzuć potem na niego jakiegoś pirata albo darmowa mapę pod androida. W dzisiejszych czasach większość systemów nawigacyjnych ma już całkiem niezłą bazę POI więc nie będzie problemu z wyszukaniem marketu, do kampera wystarczy w zupelnosci. Wg mnie nie ma sensu inwestować w PDA czy dedykowane urządzenie nawigacyjne jeżeli nie zamierzasz jeździć profesjonalnie.
  • Odpowiedz
Pytanie grzecznościowe

Znajomy prowadzi firmę transportową. Zmarł mu pracownik - busiarz - na EU. Niestety stało się to w Hiszpanii. Według prawa na nim ciąży sprowadzenie zwłok do Polski. Znajomy rozważa sprowadzenie trumny w doładunku na chłodnie (2 miejsca paletowe). Taki transport wyniesie go kilkaset euro. Dedykowany karawan weźmie kilkadziesiąt tys. Więc oczywista oszczędność. Pytanie do państwa w razie wpadki znajomemu jaka kara finansowa grozi ? Gdyż jest na etapie kalkulacji czy opłaca
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samochody #motoryzacja #busiarze #kiciochpyta

Czy sa jakieś male osobowe busy z silnikiem benzynowym nadajacym sie do lpg? Vw t5 ma 3.2 ale za 20 letniego busa trzebq zaplqcic z 60k

Jedyne co znalazlem to Renault trafic 2.0 benz. Malo ich jest ale moze cos by znalazl

Mniej wiecje ten rozmiar mnie interesuje. Wystarczy 5 miejsc ale potrzeba duzo miejsca. Latane wkolo komina wiec nie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samochody #motoryzacja #mercedes #busiarze

Poszukuję samochodu, bardziej użytkowego ale wolałbym osbówkę z możliwością wyciągnięcia siedzeń. Celowałem w jakieś doblo maxi, może scudo, multivan. Choć bardziej mi benzyna pasuje.

Pojawił się mercedes viano 2006 na sprzedaż. 300k przebiegu (na 100% realny, potwierdzony), bezwypadkowy, z małą ilością rudej (rant progów jedynie nalot rdzy). Pierwszy właściciel od nowości. Znam go. Raczej uczciwie serwisowany.

Pchać się w 20
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MercedesBenizPolska: jakoś ciężko uwierzyć że bez rdzy patrząc jak one szybko wymierają na naszych drogach. Ogólnie kupno ze znanego źródła starego diesla to lepsza opcja niż od handlarza. Co do przebiegu to nie jest jakoś dużo ale chyba za dużo się płaci za markę bo nie są to niezniszczalne modele i problemy z elektryką dawają się w nich we znaki.
  • Odpowiedz
Mirki #uk pytanie o zarobki.
Pracuję w małej firmie, 3 dni na magazynie 2 dni jako kierowca VAN'a dostarczam towar z UK do Francji przez Eurotunnel,
jaka stawka godzinowa według was dla takiego kierowcy busa,1 dzien pracy to 12h trasy (UK do Francji i spowrotem), aktualnie mam £11.72/h magazyn i £14.06 jako kierowca. z tym że mam jeszcze samochód firmowy do dysppozycji w czasie wolnym i moge nim jezdzic praca/dom
DrTRAPH0USE - Mirki #uk pytanie o zarobki.
Pracuję w małej firmie, 3 dni na magazynie...

źródło: PK21ckd-6__ScaleMaxWidthWzEyMDBd

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gonzo91 wiem że w Tesco na magazynie mogą tak płacić ale 17 za wózki to chyba w systemie 3 zmianowym i jakimiś szczególnymi kwalifikacjami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@sberatel jesteś upośledzony? Chlopie nie siedzę w branży, skąd niby mam wiedzieć jakie są typowe stawki. Przy mojej aktualnej pracy dla mnie dużo to już 8k brutto, a widziałem oferty wyższe na busa stąd pytanie. Nie wiem czego nie rozumiesz w moim pytaniu o widełki
  • Odpowiedz