Założenie proste: YouTube + 98SE (VP8|480p/240p) + Nabyn (Multi-Kategorie) + Blockchain = "YlVid"
Założenie szczegółowe: Ten projekt ma być założeniem prawdziwej Alternatywy albo bardziej otwartego odpowiednika włącznie ze Wsparciem starszych systemów operacyjnych lub nawet pod DOS ponadto do szczegółowej bazy dołącza się również o Multi-Kategorie,a jeśli chodzi o wsparcie będzie międzywalutowe. To tyle z moich założeń.
#it #youtubealternative











![[ENG] Sierra Leone przeprowadziła pierwsze wybory oparte o blockchain](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_5OzdqJ08216qoXj9OD1uKPY48lwYV38M,w220h142.jpg)











Chyba najlepiej rzeczowo i prosto wytłumaczone.
Bardzo fajnie graficznie przedstawienie a nie sam techniczny bełkot.
Mało wyświetleń a uważam że powinno być inaczej.
Co jakiś czas przypominam o nich.
Każdy