Co za bzdurna petycja. Zniesienie podatków? Stop regulacjom? Właśnie powinny być one uregulowane tak żeby wszyscy widzieli jak są one traktowane, a podatki powinne być oparte o zysk, a nie obrót. Takie akcje tylko nam zaszkodzą.
  • Odpowiedz
1)LN do przelewu miedzy mną i moim znajomym będzie wymagać żebyśmy byli online. Jeśli mamy wallety na rabsbery w domu 100% uptime to spoko.

Ale jeśli mamy wallety na telefonie, to na iOS i na niektorych nakladkach androida (nie wiem jak vanilla) system nie pozwolo na zaciąganie informacji w tle. Notyfikacje są wysyłane przez osobny serwis i synchronizacja na tym poziomie nie jest mozliwa. Jeśli się mylę to poprawcie.

Teraz tak - jeśli w
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@martwy_kotek na ten moment nie ma żadnej cechy, która z btc robi walutę przyszłości.
Ln miał być przełomem a okazuje się, ze to jakiś żart. Ale nie możesz nic merytorycznie napisać bo zaraz zlecą sie oszołomy i zaczną Cię od noncoinerow wyzywać
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Musisz mieć otwarty kanał z jakimkolwiek nodem i osoba do ktorej wysyłasz tez musi miec otwarty kanal z jakimkolwiek nodem. Przecież nie musz mieć swojego noda żeby korzystać z LN.
  • Odpowiedz
At what point will security people admit they have an attention-whoring problem?
https://plus.google.com/u/0/+LinusTorvalds/posts/PeFp4zYWY46

Setting up your development environment for Hyperledger Fabric #blockchain
https://www.skcript.com/svr/setting-up-your-development-environment-for-hyperledger-fabric/

#interfacesmieci
interface - At what point will security people admit they have an attention-whoring p...

źródło: comment_vCkj9rLWvPwIMO837ujku9jeF2CMX8GJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cryptonews

#chainofblocks <- chciałbym zapowiedzieć start własnego bloga oraz tagu. Mam zamiar użyc jutro tagu #cryptonews oraz listy cryptonewsowej do sięgnięcia jak największej liczby użytkowników. Zrobię to tylko raz do tego celu, potem będe używał oddzielnej listy.

O czym będzie blog? Zacznę od podstaw, czyli czym jest blockchain. Z każdym następnym wpisem będę schodził głębiej przedstawiając bardziej skomplikowane zagadnienia związane z krypto. Póki co zapraszam do obserwowania tagu,
zwier - #cryptonews

#chainofblocks <- chciałbym zapowiedzieć start własnego bloga or...

źródło: comment_CfPRnKoiHScys6qrNm7ZS4qdYu2AMTGc.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tylko_rozdajo: Nie mam czasu, ale widzę że się podoba. Rozwinę ten wpis. I co najważniejsze jak zacząłem nad googlem myśleć teraz i ich historią to aż ciężko mi uwierzyć ale ich podejście było bardzo podobne do ścieżki btc. Aż sam się dziwię teraz przy skojarzaniu tego. Wiem że to wygląda jakbym fantazjował, ale obiecuję że zrobię drugą część wpisu, rozwinę go i wskażę bardzo podobne decyzje, problemy googla na początkach
  • Odpowiedz
Czy da się przypisać adres IP do konkretnego adresu Monero? Czy da się wyśledzić skąd wpłynęły środki na mój portfel monero, oraz gdzie one zostały wysłane? Z tego co wiem blockchain monero nie jest publicznie dostępny, oraz ta waluta jest mocno nastawiona na anonimowość.
W dodatku za każdym razem, gdy ściągam portfel monero muszę pobrać cały blockchain (ponad 30GB), a nie widzi mi się tego trzymać w maszynie wirtualnej whonixa, shared folder
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się wyśledzić skąd wpłynęły środki na mój portfel monero, oraz gdzie one zostały wysłane?

@TMBRK nie. Takie jest założenie tej kryptowaluty. Jeśli znalazłby się jakiś sposób to byłaby to totalna kompromitacja Monero.
  • Odpowiedz
Takie małe przemyślenie na temat kryptowalut. Już część napisałem wcześniej.. https://coinmarketcap.com/all/views/all/ . Zapraszam do dyskusji i co sądzicie na poniższe tematy? Możecie mnie wyprowadzić z błędu jeśli taki jest w moim myśleniu. Sam kopię ale raczej żeby sprawdzić jak to działa i z nadzieją że kiedyś "bydzie po miljon" xD

Obecnie mamy 1600 kryptowalut - nie każdą można kopać, teraz częściej twórcy rozdają tokeny, które potem będzie można kupić. Wartość każdego piniążka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Binance wchodzi ze swoim biurem do Europy, a dokładnie na Maltę! Prawdopodobnie dostępna będzie opcja wpłat w walutach FIAT. Brat Pablo Escobara, Roberto tworzy swoją kryptowalutę - Bitcoin Diet.

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Krypto Newsow! :)

https://www.wykop.pl/link/4227881/krypto-newsy-7-brat-escobara-tworzy-bitcoina-dietetycznego-binance/

#bitcoin #kryptowaluty #blockchain
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam wszystkim playlistę 9 filmików o podstawach technicznych działania bitcoin.
Chyba najlepiej rzeczowo i prosto wytłumaczone.
Bardzo fajnie graficznie przedstawienie a nie sam techniczny bełkot.
Mało wyświetleń a uważam że powinno być inaczej.
Co jakiś czas przypominam o nich.

Każdy
cyberpunkbtc - Polecam wszystkim playlistę 9 filmików o podstawach technicznych dział...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach