Pewnego dnia powstanie zdcentralizowana #sztucznainteligencja która będzie wszędzie, także utrzymywać będzie "pirackie serwery" na adresach IPV6 i nietylko, więc #infoanarchizm będzie niezniszczalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będzie sama się doskonalić czy sterować maszynami, każdy będzie w niej miał bezpieczą maszynę wirtualną i wszystko będzie oparte o wielowarstwową technologię #blockchain ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To co dzisiaj się dzieje
majsterV2 - Pewnego dnia powstanie zdcentralizowana #sztucznainteligencja która będzi...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomosano: więc komentarze polityczne to bagno nawet na steemit. Trzeba się trzymać z daleka bo człowiek coś na chłodno opisze, wręcz jak autystyk, starając się być bezstronny jak tylko się da, a i tak cię oflagują. I weź tutaj znajdź rzetelną dyskusję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
W dzisiejszym odcinku "Opowieści z Crypto" wiele ciekawy tematów:

- Agencja rządowa w USA ogłasza, że każdy, kto zgłosi im nielegalne "pump and dumpy" otrzyma 10-30% od każdej wymierzonej karty powyżej 1 miliona!

- Porozmawiamy o kuriozalnym "roadmap" B2G, który w "milestonach" ma przewidywanie co do... ceny!

-
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cryptodemy: A co z Tobiaszem Olszewskim, Moglibyscie cos napisac ''jego historie'' , jak sie u was zatrudnil jak sie zachowywal czy wzbudzal jakies podejzenia itp, Narazie zaginal nikt nie mowi ze zwinal btc (chociaz tak to wyglada), jak sa jakies wiadomosci dajcie znac, moze ktos chce sie podzielic zaistniala sytuacja albo stracil pieniedze, osobiscie nie mialem z ta osoba kontaktu ale byla to osoba ktora szkolila i sprawiala wrazenie uczciwej,
  • Odpowiedz
Dzisiaj w nocy miałem najgorszy sen, był tak realistyczny że myślałem iż to się dzieje naprawdę!
- Zablokowali wszystkie podejrzane usługi w sieci i wprowadzili rejestrację szyfrowanych połączeń.
- Wprowadzili #sztucznainteligencja do monitorowania pakietów i zachowania internatów.
- Nakazali używania Windowsa, Solarisa lub OSxa w firmach, wyjątkiem były #serwery na produkcji i terminale (żadnych dzikich systemów bez certyfikatów w firmach).
- Wszystkie portale i strony się centralizowały, były podłączane do scentralizowanego
majsterV2 - Dzisiaj w nocy miałem najgorszy sen, był tak realistyczny że myślałem iż ...

źródło: comment_2MKKFqXdhyqUtGVUFQc5L9qM3CzOArZS.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterV2: Ja miałem niedawno taki sen, że stoję przed lustrem i widzę swoją twarz - tak na oko 5 lat starszą, trochę poobijaną, jakby spuchniętą, ryj mam brudny (ale ogolony - na co dzień noszę zarost)... i tak nienaturalnie szeroko się uśmiecham... mam na sobie jakieś ciuchy, kamizelki, czarne... coś jakby wojskowe ale nie pamiętam dokładnie.
Odwracam głowę od lustra i patrzę przez okno, za którym jest panorama warszawskiej Woli...
RobertKowalski - @majsterV2: Ja miałem niedawno taki sen, że stoję przed lustrem i wi...

źródło: comment_uwHYIE1xjWJy8ZwnVCBhT0VqwsRv3cGo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzisiejszy #niedzielnywywiad na temat wykorzystania blockchain przy programach lojalnościowych. Współzałożyciel qiibee opowiada o pomyśle zdecentralizowanego programu lojalnościowych, tokenach i wykorzystaniu kryptowalut.

Chcecie stworzyć zdecentralizowany system dla tworzenia programów lojalnościowych. Co złego jest w tym scentralizowanym?

Gabriele Giancola: Zdecentralizowany program lojalnościowy oparty na blockchainie ma znacznie więcej zalet niż tradycyjne rozwiązania. Centralizacja przestała się sprawdzać, ponieważ obecny rynek jest mocno pofragmentowany. Według badania sondażowego Colloquy Loyalty Census z 2015 r. przeciętne amerykańskie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię co miesiąc livestreamy z eventów o blockchainie i kryptowalutach. Co miesiąc te same nudy, te same bzdury. Tylko 'specjaliści' się zmieniają. Po kilku mieisącach mam wrażenie, że to społeczność taka sama jak Amwayowcy. Różnica jest tylko taka, że jest to w bardziej technicznej otoczce. Boszzzz, co za bzdury nieraz wygadują... A niby znane osoby... Aha, i niemal nikt nie dyskutuje o socjologicznej stronie tego wszystkiego. Jakie zagrożenia itd. Wszyscy pieją jakie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie odnośnie poniedziałkowego forka na litcoinie na litecoin cash. Prawidłowe wykonanie czynności aby bezpiecznie dostać LCC wygląda następująco:
1. trzymam LTC na portfelu z kluczami prywatnymi np. lite core, electrum itp.
2. Po forku np. w środę robię nowy portfel dla LTC.
3. Przelewam LTC które mam, na nowy portfel.
4. ściągam portfel do LCC i importuję do niego klucze prywatne ze starego portfela LTC (na starym portfelu LTC dla bezpieczeństwa nigdy nie trzymam więcej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nam również udzielił się walentynkowy klimat. Na portalu możecie przeczytać wpis o naszej miłości, a konkretniej - o miłości do technologi blockchain.

- Czy Bitcoina i technologię blockchain można pokochać?
- Czy warto obdarzyć uczuciem kryptowaluty?
- Czy nie jest to miłość tragiczna?

Wszystko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Specjalnie zarejestrowałeś się na wykopie dla tego komentarza?


@Bithub: Dla tego i wielu innych głupich które nadejdą ;-)

miłości do technologi blockchain.


Ale to dopiero jak skończę z was polewać ;-)
  • Odpowiedz
Dziś chciałbym zwrócić Waszą uwagę na projekt, który moim zdaniem ma bardzo duży potencjał, a przy tym jest prawie nieznany pod tagiem #kryptowaluty. Czy słyszeliście o SportyCo?

Nie? A czy słyszeliście historie, o tym jak kibice finansowali utalentowanych sportowców, aby ci mogli wziąć udział w igrzyskach olimpijskich? O bokserach na których brak funduszy? O braku wsparcia dla klubów koszykówki i marnujących się talentach na polskich podwórkach? Brak odpowiedniego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowne Mirki, Szanowne Mirabelki,

Postaram się krótko, zwięźle i na temat.

Znalazłem świetny projekt w technologii #blockchain który jest całkowitym świeżakiem (nie jest jeszcze notowany na CMC). Genialny Dev Team (prawdziwym krypto-Mirkom/Mirabelką dobrze znany), w błyskawicznym tempie prze do przodu. Od razu powiem, że #januszebiznesu typu „pump and dump” i 5k% zysku w jedną noc mogą sobie odpuścić. To projekt dla prawdziwych entuzjastów #technologia blockchain, chcących w pewnym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opowieści z Crypto S01E04!

W dzisiejszym odcinku sprawdzimy czy znaleźliśmy się w rankingu najbogatszych ludzi w świecie krypto według Forbesa. Dowiecie się również gdzie można płacić podatki za pomocą kryptowalut oraz jakie nowe funkcjonalności związane z ICO wprowadziliśmy na nasz serwis.

Zapraszamy na Facebook LIVE!

https://www.facebook.com/cryptodemy/videos/2102651910021240/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach