Mireczki z tagu #rzeszow
Byłem u was 2 lata temu i pamietam było fajne połączenie autobusowe Rzeszów -Ustrzyki Górne. Czy coś spod dworca jeździ w #bieszczady ?
Byłem u was 2 lata temu i pamietam było fajne połączenie autobusowe Rzeszów -Ustrzyki Górne. Czy coś spod dworca jeździ w #bieszczady ?
























Jak jeździłem solo wystarczyła mi karimata. Stety teraz mam różowego i dostałem jasne instrukcje ze standard w namiocie ma być podniesiony. Znajomy zasugerował mi materac wojskowy na papierze 5 cm grubości wiec powinno być wygodnie dla różowej.
Czy macie jakieś doświadczenia z materacami wojskowymi?
źródło: comment_1659001436GGnEC1QDGTj2uPoeAr0YWU.jpg
Pobierz