Wpis z mikrobloga

Palacze to najgorsi śmieciarze.

Schodziłem ostatni tydzień po #bieszczady i obserwowałem co palacze robią z petami po wypaleniu fajki. Oczywiście wiadomo co, nieważne, że cwel jest na terenie parku narodowego. „CO MAM ZROBIĆ, KOSZA NIE MA”, wiadomo mordo kosz na szczycie to #!$%@? obowiązek pracowników parku narodowego żebyś ty mógł pęta gdzie wyrzucić.

Gardzę niemiłosiernie tą swołoczą. #bekazpodludzi #palaczetopodludzie
  • 5
@whoru: Jak ja nienawidze generalizowania.
Tak sie sklada ze mam znajomych ktorzy polili (rzcili) i takich co pala nadal.
Obojetnie gdzie palili/pala to nigdzie nie smiecili. Zawsze niedopalki zabierali ze soba i wyrzucali do pierwszego napotkanego kosza.

To kwestia kultury, wychowania i inteligencji a nie samego faktu ze sie pali.

Ja za to gardze takimi co w dupie byli i gowno widzieli ale twierdza ze sa najmadrzejsi. I na podstawie jednego
@gorzki99: @whoru: O tak, palacz to człowiek z klasą. Śmierdzi od niego w promieniu 10m. Obstawia wejście do budynku żebyś Ty też musiał się zaciągnąć.

Ostatnio obserwowałem faceta palącego na ławce. Zjadł batonika i wyrzucił papierek do kosza, który był 2m od niego. Następnie wypalił papierosa i pęta walnął za siebie w trawę.
Palenie robi dziury w mózgu.
#palaczetopodludzie
O tak, palacz to człowiek z klasą. Śmierdzi od niego w promieniu 10m.


@Yelonek: O tak czlowiek to czlowiek z klasa. Ostatnio widzialem jak koles po zjedzeniu hamburgera pierdzielnal "opakowanie" na chodnik. Bo kosz byl cale 15 metrow dalej.

Rozumiesz do czego pije czy za trudne zeby ogarnac?

Jak za trudne to lap przyklad:
Zawsze po zimie odslania sie na trawnikach armageddon - psie gowna wszedzie. Ale to nie znaczy ze