Wpis z mikrobloga

@Setral: kurde chyba jestem jedyny który nie ma problemu z lidlowymi za to biedronkowa właśnie lubią non stop coś odwalić xd

Już nie wspominajac o tym że u mnie w stronkach klasycznie nie ma osoby oddelegowanej do samoobsługowych więc jak kupujesz alko to powodzenia

W Lidlu (i zauważyłem że w Kauflandzie też) zawsze jest osoba na tych kasach do odblokowywania alko lub resetowania błędów
@BorysKafarov: w Lidl nasz "ciężki towar, włóż z powrotem do wózka", kup kilka artykułów naraz.
W Biedronce czekasz 5 minut aż ktoś przyjdzie skwitować komunikat, a potem kasa co 30 sekund drze się "zabieraj zakupy i wypier#$&@#", a widać, że waga się zmniejsza Do tego ważny komunikat jak skasujesz pierwszą rzecz więc musisz odłożyć tę drugą i trafić w "OK".

Lidl >> Biedronka
@Setral: Zabka która nie skanuje choć machasz jak #!$%@? a potem skanuje 2x to samo. Ale to jest bardziej problem tego zje*go stojaczka - bo jak wyjmiesz skaner i skanujesz ręcznie to jest bajka. Tylko najpierw musisz to wysupłać zza kasy -.- No i mają najbardziej wku**ca kontrolę wieku - zeskanujesz piwko - no to poczekasz az ci obsługa odblokuje i w międzyczasie nie możesz zeskanować niczego więcej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BorysKafarov: chodzę codziennie prawie do Lidla i też nie mam problemu. Za to w biedrze non stop coś nie działa.

Ostatnio towaru nie znaleziono i musiałem czekać 5 minut aż jakaś baba łaskawie się zjawi. Ludzie w kolejce do zwykłej kasy musieli mieć polewkę niezła
Lidl nasz "ciężki towar, włóż z powrotem do wózka


@Yelonek: Przed nagraniem kupowałem karton mleka i nie było tego. Dwa tygodnie wcześniej znajomemu kosiarkę i też musiałem ją przenosić z wózka na wagę (kasa i tak się zablokowała). W obu przypadkach były problemy i stałem kilka minut jak głupi czekając aż przyjdzie pracownik i odblokuje kasę.
@BorysKafarov: pełna zgoda, nie bywam w biedronce, byłem tam ostatnio 2 raz i na kasach, w lidlu można wprowadzić ilość sztuk i się nie zawiesi; w biedronce skanowałem jogurty, i od razu wkładałem i brałem do skanowania następne (bo się dało) po czym okazało się, że 4 czy 5 jogurtów nie nabiło bo jeszcze waga nie zdążyła załapać. System obsługi tam jest żenujący, ten w lidlu działa i jest przejrzysty.
Może