Wpis z mikrobloga

Znów ze strony "przegrywa" któremu udało się wyrwać z dołka/depresji/bycia śmieciem czy zwał jak zwał.

Przypomnienie że nie ma czegoś takiego jak Przegryw/Wygryw a szczęście zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Nie ważne ile masz kasy na koncie, nie ważne jakie laski ruchasz szczęście musisz znaleźć w sobie a tylko wtedy i wyłącznie osiągniesz sukces życiowy. Chciałem walnąć jakąś opowieść porównania ale wiem że znów będę wyśmiewany za tworzenie jakiś teorii spiskowych także chciałbym dać przykład z życia

Gdy chodziłem do gimbazy wybuchł konflikt na linii Peja- Tede. Konflikty wyglądały wtedy zupełnie inaczej, wtedy świat był o wiele bardziej brutalny. Za moich czasów i ja dzieci/nastolatkowe/ dorośli do 30 roku życia słuchali muzyki Peji który nienawidził się z Tede i 13 latek chodzący i krzyczący "Dlaczego Tede k*** jest" był czymś mega normalny. Chłop był wyzywany/wyśmiewany/ niszczono jego karierę i odwoływali jego koncerty. Nie mógł iść do głupiego Parku bo niejednokrotnie tam był wyzywany. O kobietach zapomnij bo która kobieta umówi się z facetem którego wyzywa i wyśmiewa większość kraju? Dodatkowo chłop po 30ce także jego życie jest skończone według wielu teoretyków życia tutaj i...Została szubienica i wiecie co? Cały blackpill/redpill wszystkie teorie poszły się za przeproszeniem wysrać, chłop dalej nagrywał sobie płyty których nikt nie słuchał aż wkońcu zaledwie 4 lata później wychodzi płyta "Elliminati" i chłop został królem życia.

W zaledwie 4 lata z chłopa z którego śmiała się cała Polska z człowieka który mógł pomarzyć o kobietach, brak tak naprawdę doświadczenia/pracy/z hajsem też pewnie było cięzko/ całe życie to muzyka w której był skończony zmienił się w człowieka któremu same nastolatki naskakiwały na penisa/ żeby pobzykać wystarczyło żeby wyszedł z domu i został absolutnym chadem z kasą/pieniędzmi i wygrywem. Chłop w zaledwie 4 lata rozwalił cały blackpill wszystkie teorie które mamy tutaj na wykopie, dziś nie wiem nawet czy żyje ale z większego Bagna w którym jest 99% tego tagu zmienił się w wygrywa także nie wiesz co w życiu cię czeka.

Dalej jeśli jesteś starszy to uświadamiasz sobie że... Nie ma brzydkich ludzi są tylko kanony piękna w które możesz aktualnie się nie wpasowywać. W latach 90-2000 szczytem urody byli ludzie jak Steven Seagal/Van-Damme a szczytem męskiego sexapilu był Stallone. Kobiety z całego świata mieli na wyciągnięcie palca bo wtedy były takie kanony piękna, dziś jestem praktycznie przekonany że facet o atrakcyjności Stallone miałby ultra ultra ciężko wyrwać młodą 20 kilku latkę bo zmieniły się kanony piękna. Dalej przyszła moda na Tokio Hotel i styl gotycki i jestem znów przekonani że ci faceci za dużo w dzisiejszym świecie z urodą z tamtych lat by nie podziałali. Teraz mamy modę na bogactwo/rozpych promuję się młodych oskarków ale jeśli ktoś uważa że jest to wieczne to jest po prostu głupi. Nie wiemy co będzie atrakcyjne za 10lat.

Zapamiętajcie jedną rzecz.Życia nie da się zaplanować ono samo przyjdzie i ciągle będzie się zmieniać. Dziś możesz być przegrywem jutro będziesz wygrywem najważniejsze żebyś w tych najgorszych i najlepszych chwilach kochał siebie

#przegryw #depresja #zalesie #tinder #badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
comamtuwpisac - Znów ze strony "przegrywa" któremu udało się wyrwać z dołka/depresji/...

źródło: comment_16603152847nViJE5hYSDeNy8NScKqmM.jpg

Pobierz
  • 10