#tinder #badoo #randkujzwykopem

Kurde, już dawno nie siedze na Tinderze, ale ostatnio dowiedziałem się o Tinder Insights i chciałem obczaić jakie dane tam wypluwa. Ciekawe to jest. Ile człowiek czasu tam zmarnował i jakie żałosne jest przełożenie efektywności tego czasu. No i oczywiście baby mają easy mode. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Grubas - #tinder #badoo #randkujzwykopem

Kurde, już dawno nie siedze na Tinderze, al...

źródło: dasas

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy warto dac zdjecie swojej klaty jako 3/4 lub 4/4 zdjecie na Tindera bedac facetem szukajacym kogos do zwiazku? Trenuje (silownia/rower) wiec klate mam powyzej przecietnej.

#tinder #badoo #pytanie

?????

  • Jestem niebieskim - TAK 24.0% (40)
  • Jestem niebieskim - NIE 33.5% (56)
  • Jestem rozowym - TAK 5.4% (9)
  • Jestem rozowym - NIE 13.2% (22)
  • Sprawdzam odpowiedzi 24.0% (40)

Oddanych głosów: 167

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gregoryantoni: Nie. Bede mial zaznaczone ze bede szukal kogos na dluzej wiec bedzie wiadomo ze nie. To i tak bedzie zdjecie 3 z 4. Nie mam zlej klaty. Trenuje na silowni i jezdze na rowerze wiec sie nia pochwale. Zreszta laski normalnie wstawiaja foty z stroju kapielowym i to jest ok przeciez.
  • Odpowiedz
Hej co sądzicie o aplikacjach typu Badoo,Tinder?? Można tam poznać jakieś fajne osoby ,już nie mówię że kogoś na stałe . A może jakieś inne polecacie ?#badoo#tinder
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid199033: Jezeli jestes w stanie jako jeden z niewielu facetow zaakceptowac kobiety nieco mniej atrakcyjne niz Ty sam (np Ty 6/10 one 4/10) to bez problemu sobie kogos znajdziesz. Jezeli szukasz tylko powyzej swojej ligi to mozesz zapomniec o czymkolwiek. Tam jest x3 wiecej facetow niz kobiet dlatego one moga przebierac i wybierac tych lepszych od siebie.

Ogolnie nie nastawiaj sie na nic konkretnego a przede wszystkim nie buduj swojej
  • Odpowiedz
Po miesiącu korzystania mam ciężko uciułane 39 lajków


@JakeLockley: 39 lajków to ja mam po roku. Piszę tak, żebyś się pocieszył, że inni mają gorzej, to zrobi ci się lepiej. xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HausHagenbeck: jak jesteś czadem to wchodzisz jak do sklepu, bierzesz co chcesz i wychodzisz. A jak przegryw to niestety, kloszard se przez szybę może popatrzeć i pomachać rękom to może jakie ochłapy rzucą przy wyjściu
  • Odpowiedz