Wpis z mikrobloga

  • 102
@ArthurFleck: W takich przypadkach sobię myślę, że całe szczęście w Polsce nie ma kary śmierci. Patrząc jak działają sądy i ogólnie wszystko w Polsce to jak wiele osób by straciło życie na marne( ͡° ʖ̯ ͡°). Strasznie chłopa szkoda zniszczyli mu życie i nic tego nie zmieni nawet jeżeli osoby odpowiedzialne zostałyby ukarane to go to nie przywróci do życia tak samo nie oddałoby mu straconych lat
  • Odpowiedz
@ArthurFleck Życie niczym biblijny Hiob, tylko bez szczęśliwego zakończenia. On już w więzieniu walczył z multum chorób.

Miliony od państwa utraconego zdrowia już mu nie przywróciły. Do tego po uniewinnieniu przylepiła się do niego masa pijawek.

Ludzie którzy go skazali są natomiast bezkarni. Na czele z Lechem Kaczyńskim który "odgrywając szeryfa" dokonał na nim medialnego linczu.

Ciężko mi sobie wyobrazić kogoś kto miał ciężej w życiu (,)
  • Odpowiedz
@ArthurFleck a tam gadanie, przecież dobra sprawiedliwość to taka wymierzona przez zwyklych ludzi, co go by pobili do śmierci. Co drugi wykopek klaszcze uszami jak są znowu jakieś wieści o samosondach, więc po co komuś jakieś procesy, powtórne czy potrójne
  • Odpowiedz