Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
5
Amsterdam może znaleźć się pod wodą

Holenderska stolica to bez wątpienia jedno z bardziej urokliwych miast w Europie. Ma jednak spory problem – jeśli na czas nie zostaną podjęte odpowiednie kroki, część miasta może niebawem dosłownie zapaść się pod wodę.
z- 8
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#podrozujzwykopem #amsterdam
Mirki w czwartek będę przelotem w Amsterdamie, będę miał 6h do następnego lotu. Co zobaczyć,zwiedzić w tym czasie, gdzie pójść zjeść, jakieś fajne miejsca?
Mirki w czwartek będę przelotem w Amsterdamie, będę miał 6h do następnego lotu. Co zobaczyć,zwiedzić w tym czasie, gdzie pójść zjeść, jakieś fajne miejsca?
@jancelek: sam pociąg do centrum w jedną stronę to około 20 minut, za to z dworca możesz przepłynąć się darmowym promem do północnej części Amsterdamu - fajny widok na dworzec i tą wodę ;)
a w samym AMS to połazić po centrum, kanały, na redlighcie przed wieczorem niewiele jest do oglądania
możesz rozważyć też wycieczkę za bodajże okolice 10€ stateczkiem po kanałach - trwa chyba niecałą godzinę
a w samym AMS to połazić po centrum, kanały, na redlighcie przed wieczorem niewiele jest do oglądania
możesz rozważyć też wycieczkę za bodajże okolice 10€ stateczkiem po kanałach - trwa chyba niecałą godzinę
- 0
@sherkhaan dzięki, wezmę pod uwagę
- 7
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: jest nawet OMON, zaraz będą pałować
źródło: comment_1597425992BA8jmlrMORWQI2iA9KdbS5.jpg
Pobierz- 1
@adams8452: jakieś 70% kobiet na oko
źródło: comment_1597428838sOuszwTIb0O3zh3EP3y1PE.jpg
Pobierz@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: pewnie będzie dużo kobiet bo wiele białorusinek jedzie pracować do amsterdamu w red light district ( ͡° ͜ʖ ͡°)
byłem w amsterdamie i potwierdzam
byłem w amsterdamie i potwierdzam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FreakyYak: jak nie jesteś w holce/hiszpani etc to praktycznie nie masz wyboru do tego co palisz, ty chcesz średnie stężenie thc, 80% sativa minimum, a tu jak nie posadzisz to musisz mieć growera do tego, a to ciężka praca
@FreakyYak: na hyperrealu jest mnóstwo wątków, takich jak działanie poszczególnych odmian, stężenie. Zresztą nie w każdym kofiku dostaniesz zioło od ręki. Po co tagi #niebieskiepaski i #rozowepaski?
Siema, jedziemy z kumplami do Holandii, dwa dni w Rotterdamie i potem 3 w Amsterdamie. Może ktoś podpowie gdzie dobrze i w miarę w przystępnej cenie można zjeść, co warto zobaczyć. Lecimy na totalnym spontanie, dzisiaj wyjazd w nocy jedziemy autem i mamy marny plan wycieczki.
#holandia #rotterdam #amsterdam #trip #zwiedzajzwykopem
#holandia #rotterdam #amsterdam #trip #zwiedzajzwykopem
- 2
@requiem69: kolo rotterdamu polecam knajpe "cafe westgaag", obiadki holenderskie, bardzo dobre i nie drogie. Zeberka sa nr 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W centrum amsterdamu nic nie polecam, najtansze jedzenia sa nastawione na jednerazowego klienta i ciezko cos dobrego trafic.
W centrum amsterdamu nic nie polecam, najtansze jedzenia sa nastawione na jednerazowego klienta i ciezko cos dobrego trafic.
- 1
@requiem69: przejedzcie koniecznie sobie maastunnel'em rowerem, rowniez fajne wrazenie robi
Gdzie w Amsterdamie wypożyczę rower na 5-6 dni w przyjaznej cenie? #amsterdam #podrozujzwykopem #wakacje2020
- 0
@panzkatowic: Najprostsze rowery miejskie (omafiets, dutch bike) wypożyczysz za około 7-9 EUR dziennie, sprawdź sobie te dwie wypożyczalnie:
https://www.macbike.nl/bike-rental/bicycle-prices/
http://www.greenbudgetbikes.nl/rent-a-bike/dutch-bike/
https://www.macbike.nl/bike-rental/bicycle-prices/
http://www.greenbudgetbikes.nl/rent-a-bike/dutch-bike/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SKYYYRwysyn: W #holandia agencje pracy zajmują się w 99% angażowaniem bio-robotów do zajęć, gdzie nawet Rumuni nie chcą pracować, wiec tutaj to raczej nie jest rozwiązanie. Spróbuj na linkedin itp
- 0
Dla mnie po prostu emigracja to nie minus, a okazja na nowe doświadczenia i znajomości. Oraz fakt że nigdy jak się przepracowywałem, albo było mnie stać na kupowanie drogich rzeczy to nie czułem się jakkolwiek lepiej. Ot kupione i zapomniane. A sytuacje w których czułem że stoję w miejscu, albo nie mam chęci do jakichkolwiek aktywności przez samą pogodę to co roku na wszystkie zimne miesiące notowałem. @ch1nczyk:
konto usunięte via iOS
- 0
- 0
@galaxybear: dodatkowo bodajże od środy w centrum Amsterdamu obowiązkowo maseczki wszędzie
Komentarz usunięty przez autora
@MilionoweMultikonto: Degiro, będziesz rozumiał co akceptujesz. Nie wiem czemu wyjechałeś z węgierskim
konto usunięte via iOS
- 0
@MilionoweMultikonto: Lynx
@BlackPinguin: ładne miasto ale edible za mocne xDdd
4
Eurostar Amsterdam-Londyn

Szumnie i uroczyście 7 lipca 2020 podpisano w Brukseli porozumienie umożliwiające otwarcie bezpośredniego połączenia Eurostarem pomiędzy Amsterdamem a Londynem. Ważnym słowem jest „umożliwiaj…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
tak, wszystko jest normalnie otwarte, nie ma jakichś większych obostrzeń. maseczki obowiązkowe praktycznie tylko w środkach transportu, w sklepach zależy - jedni są bardziej restrykcyjni, drudzy nie, jedni zwracają uwagę na dystans, drudzy w ogóle. turystów pojawiło się już sporo (wiadomo, głównie europejskich), hotele/hostele są już otwarte (większość zresztą była otwarta cały czas) ale ceny nie są jakoś specjalnie niższe. masowe imprezy są dalej odwołane, ale większość obostrzeń typu zamknięte siłownie i
No to na wakacje, a dokładniej na prawie dwa tygodnie nie zostajemy w Polsce.
Ostatnio bardzo mocno zaciskam pasa (finansowego) aby ten wyjazd sie udał, bo jak wiadomo, to są koszta.
Będąc już tam bardzo chciałbym pojechać (bo to tylko 600km) do Normandii wybrzeżem Francji, ale czy to się uda. Nie wiem. Zaciskanie pasa wciąż trwa i będzie trwało do początku sierpnia gdy ruszymy do Holandii, choć już powinienem napisać Niderlandów.
Wyposażony już sprzęt powstanie
Ostatnio bardzo mocno zaciskam pasa (finansowego) aby ten wyjazd sie udał, bo jak wiadomo, to są koszta.
Będąc już tam bardzo chciałbym pojechać (bo to tylko 600km) do Normandii wybrzeżem Francji, ale czy to się uda. Nie wiem. Zaciskanie pasa wciąż trwa i będzie trwało do początku sierpnia gdy ruszymy do Holandii, choć już powinienem napisać Niderlandów.
Wyposażony już sprzęt powstanie
źródło: comment_1594113705FCnsHNTzn7AdQCRGahBked.jpg
Pobierz





















#p--------e
@zarev
@Patus_Michal_Pol
Update, przeleciałem z Amsta do wwa bez dokumentów, i kolejny lot na kolegi bilecie :D można ? Można