• 1
Mirki zgubiłem lub ktoś mi ukradł portfel w #amsterdam , jak oceniacie szansę ze nie będą sprawdzać dokumentów dziś na lotnisku? Miał ktoś kiedyś tak ?
#p--------e
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#podrozujzwykopem #amsterdam

Mirki w czwartek będę przelotem w Amsterdamie, będę miał 6h do następnego lotu. Co zobaczyć,zwiedzić w tym czasie, gdzie pójść zjeść, jakieś fajne miejsca?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jancelek: sam pociąg do centrum w jedną stronę to około 20 minut, za to z dworca możesz przepłynąć się darmowym promem do północnej części Amsterdamu - fajny widok na dworzec i tą wodę ;)
a w samym AMS to połazić po centrum, kanały, na redlighcie przed wieczorem niewiele jest do oglądania
możesz rozważyć też wycieczkę za bodajże okolice 10€ stateczkiem po kanałach - trwa chyba niecałą godzinę
  • Odpowiedz
@FreakyYak: jak nie jesteś w holce/hiszpani etc to praktycznie nie masz wyboru do tego co palisz, ty chcesz średnie stężenie thc, 80% sativa minimum, a tu jak nie posadzisz to musisz mieć growera do tego, a to ciężka praca
  • Odpowiedz
Siema, jedziemy z kumplami do Holandii, dwa dni w Rotterdamie i potem 3 w Amsterdamie. Może ktoś podpowie gdzie dobrze i w miarę w przystępnej cenie można zjeść, co warto zobaczyć. Lecimy na totalnym spontanie, dzisiaj wyjazd w nocy jedziemy autem i mamy marny plan wycieczki.
#holandia #rotterdam #amsterdam #trip #zwiedzajzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@requiem69: kolo rotterdamu polecam knajpe "cafe westgaag", obiadki holenderskie, bardzo dobre i nie drogie. Zeberka sa nr 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W centrum amsterdamu nic nie polecam, najtansze jedzenia sa nastawione na jednerazowego klienta i ciezko cos dobrego trafic.
  • Odpowiedz
Dla mnie po prostu emigracja to nie minus, a okazja na nowe doświadczenia i znajomości. Oraz fakt że nigdy jak się przepracowywałem, albo było mnie stać na kupowanie drogich rzeczy to nie czułem się jakkolwiek lepiej. Ot kupione i zapomniane. A sytuacje w których czułem że stoję w miejscu, albo nie mam chęci do jakichkolwiek aktywności przez samą pogodę to co roku na wszystkie zimne miesiące notowałem. @ch1nczyk:
  • Odpowiedz
tak, wszystko jest normalnie otwarte, nie ma jakichś większych obostrzeń. maseczki obowiązkowe praktycznie tylko w środkach transportu, w sklepach zależy - jedni są bardziej restrykcyjni, drudzy nie, jedni zwracają uwagę na dystans, drudzy w ogóle. turystów pojawiło się już sporo (wiadomo, głównie europejskich), hotele/hostele są już otwarte (większość zresztą była otwarta cały czas) ale ceny nie są jakoś specjalnie niższe. masowe imprezy są dalej odwołane, ale większość obostrzeń typu zamknięte siłownie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
No to na wakacje, a dokładniej na prawie dwa tygodnie nie zostajemy w Polsce.

Ostatnio bardzo mocno zaciskam pasa (finansowego) aby ten wyjazd sie udał, bo jak wiadomo, to są koszta.
Będąc już tam bardzo chciałbym pojechać (bo to tylko 600km) do Normandii wybrzeżem Francji, ale czy to się uda. Nie wiem. Zaciskanie pasa wciąż trwa i będzie trwało do początku sierpnia gdy ruszymy do Holandii, choć już powinienem napisać Niderlandów.
Wyposażony już sprzęt powstanie
ratujemysaabine - No to na wakacje, a dokładniej na prawie dwa tygodnie nie zostajemy...

źródło: comment_1594113705FCnsHNTzn7AdQCRGahBked.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach