https://pl.tradingview.com/chart/GPW/2h7GeZNo/
#gielda #akcje #tradingview
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5

Giełda NewConnect od 2020 roku spada jeśli chodzi o kapitalizację. Liczba spółek spada od 2014 roku. Czy współpraca z funduszami VC będzie ratunkiem dla tego rynku? Raport z sytuacji na NewConnect.
z811

Wydano OpenBB Terminal 2.0 - darmowy odpowiednik horrendalnie drogiego Bloomberg Terminala ($24k rocznie). Oczywiście nie stanowi to alternatywy dla zawodowych traderów ale na pewno jest to lepsze źródło inwformacji dla inwestorów amatorów i okazjonalnych spekulantów niż forum bankiera czy mirko ;)
z9

Z pewnością jednym z silnych czynników osłabiających, jest trend wzmacniania znaczenia państwa w gospodarce i realizacja przez rządowych koncepcji rozwoju tzw. narodowych czempionów. Państwo bardziej koncentruje się na realizacji politycznych celów, niż tworzeniu wartości dla akcjonariuszy...
z2

W najbliższym czasie trudno będzie o powrót solidnych wzrostów cen akcji, ale przyszły rok zapowiada się znacznie bardziej udany od mijającego – mówi Emil Łobodziński, doradca inwestycyjny w BM PKO BP.
z12

Mimo spadku cen koksu JSW dobrze zarabia na tej produkcji. W cenie są bowiem towarzyszące wytwarzaniu koksu gaz i smoła.
z16

Podjazd pod wzniesie Batu Jomba
z
źródło: comment_1669477893zERr2ijNchQzXQ3CJyloW4.jpg
Pobierz
źródło: comment_166933206236QhIC1Vq3Bx0DADqrrzhs.jpg
PobierzCzy iść całkowicie w...
źródło: comment_1668960229KEI5cHxv3CpONSb85qGUJl.jpg
Pobierz1

Obserwowana od załamania po wybuchu pandemii poprawa nastawienia do branży surowców ma szanse utrzymać się dłużej. W najbliższych miesiącach dobre perspektywy mają jednak głównie spółki wydobywające surowce energetyczne, czyli te, które wcześniej najmocniej rosły.
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Opłaty za prowadzenie zabijają? Czy coś pobierają nawet jak się nie kupi żadnych aktywów, tylko trzyma otwarty rachunek?
Trzeba się jakoś specjalnie rozliczać jako osoba fizyczna ze skarbówką jak się kupi jakieś akcje czy z automatu?
Są amerykańskie big-techy tamok dostępne?
#banki #bankowosc #akcje #pkobp #inwestowanie #pytaniedoeksperta #zielonkapyta #pytanielaika