Aktywne Wpisy

Hej wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) chce sobie na IKE powoli zbierac do emeryturki i zbudowalem sobie taki portfelik. Co sądzicie ? Jakies rady ?
50% CORE: FTSE All-World
10% SATELITA: NASDAQ 100
10% SATELITA: Investor AB
50% CORE: FTSE All-World
10% SATELITA: NASDAQ 100
10% SATELITA: Investor AB

Bela022 +74



![Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4e37744e5b56433a983a799ec0b6b5eb68c81bd906ebb439fe1374c12f530ba9,q80.jpg)

@m__b udał się eksperyment czy się nie udał?
Ktoś przypomni jak wygląda wykop bez adblocka?
Jacht za półiliona to przy tym jest nic. Komfort korzystania z wykopu drastycznie wzrósł po tym dofinansowaniu. Poziom również znacząco się podniósł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na fali afery #kpo #afera #wykop
źródło: temp_file8751811522429385851
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: temp_file2179399800047253193
PobierzUdało im się dokonać innowacji - jeszcze bardziej spіerdolić działanie i tak już kiepsko działającego portalu i spowodować odpływ użytkowników xD
źródło: pomoc publiczna
PobierzNo chyba prace niedorozwojowe xD
@DzieckoSzczescia: chciałem Ci screena zrobić, ale jakoś nie mogę się odważyć, żeby wyłączyć.
Ale za to mamy więcej pisowskiego spamu na głównej.