Kupiłem w promce salewy alp trainery midy, ale będę oddawał prawdopodobnie, zbyt ciężko sie w nich czuje i midy mi chyba nie leżą. Szukam czegoś niskiego wiosna, lato, jesień. Co możecie polecić? #gory #tatry #buty
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Kupiłem w promce salewy alp trainery midy, ale będę oddawał prawdopodobnie, zbyt ciężko sie w nich czuje i midy mi chyba nie leżą. Szukam czegoś niskiego wiosna, lato, jesień. Co możecie polecić? #gory #tatry #buty
- 0
Ktoś atakował Orlą Perć w ostatnim czasie? Jadę za 2 tygodnie i zastanawiam się czy bez raków i czekana jest się po co wybierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 111
źródło: 1000027767
PobierzA i na przyrodzie też się nie uważało
źródło: PXL_20260621_08112
Pobierz- 1
źródło: PXL_20260621_09110111
Pobierz- 0
Liczac przesiadki jakies 17-18h, od strony a 35h tam/powrot.
Prawie 2 dni straty na same jezdzenie.
Niestety z zakopanego nie wiem co kursuje i jak.
Pewnie sa busy ale ceny moga byc zroznicowane.
- 21
źródło: 1000023005
Pobierz
źródło: PXL_20260620_160254462
Pobierz- 3
Wlasnie wracam po dobitnej ulewie. Niedzwiedzie to serio pikus. Schodzilem ze szczytu i przez 40 min miotalo piorunami. Na waskiej sciezce potok a tu screen sciezka juz po wyjsciu z lasu. Pozdrawiam.
źródło: 1000108940
PobierzPodobny pies bez smyczy bez właścicieli zgubił się na 2tysiakach metrów.
I wiecie co może to co napiszę zabrzmi brutalnie ale jakby się jakiś ryś/wilk/niedźwiedź skorzystał z takiego pieska, jako posiłek boży to same zalety (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mam nadzieje że kilka psiarzy straci swoje pociechy w takich sposób xD
#psiarze #bekazpodludzi #
źródło: dsc_0934
Pobierz- 23
4
Dolina Strążyska

Około 150 metrów od wejścia do Doliny Strążyskiej jest Bacówka Pod Reglami. Baca od rana w "pocie czoła" wędzi oscypki. Przy letnich upałach powiedzenie w "pocie czoła" jest tutaj bardzo na miejscu. Po godzinie 10 można kupić jeszcze ciepłe góralskie serki.
z- 2
- #
- #
- #
1316
Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Andrzej Witek obronił tytuł Mistrza Polski w biegu Ultra, bijąc rekord trasy o 44 minuty. Na scenie, przy setkach widzów, przedstawicielka Starostwa Powiatowego wręczyła mu "nagrodę specjalną" na 10 000 zł. Po 24h organizatorzy zadzwonili, że... to pomyłka i ma oddać kasę.
z- 165
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
W razie w pamiętaj, że jakbyś niestety musiał już uciekać ( zawsze się odchodzi tyłem) to miej na uwadze żeby np zrzucić z siebie plecak, więc no nie miej tam ważnych dokumentów itp . Gaz to też ostateczność
To nie jest porada
- 16
źródło: 1000029279
PobierzChciałbym pochwalić się projektem, który rozwijamy już od prawie 3 lat - HikeStory (https://www.hikestory.pl).
To aplikacja dla osób chodzących po górach. Składa się z aplikacji webowej oraz aplikacji mobilnych na Androida i iOS. Główną funkcją jest rejestrowanie przebiegu wędrówki przy pomocy GPS w telefonie. Działa to podobnie do Stravy czy Garmina, ale z jednym dodatkiem, po zakończeniu trasy aplikacja automatycznie wykrywa zdobyte szczyty i zapisuje je na profilu
źródło: mobile-app-01
Pobierz- 3
Garmin też udostępnia API ale w tej chwili ta część ich systemu jest w przebudowie i nie rozdają nowych kluczy do budowania synchronizacji. Czekamy aż skończą i będziemy naciskać na udostępnienie dużych limitów.
Pełna
- 15
#tatry #gory #dupeczkizprzypadku
źródło: temp_file1814549740892034889
Pobierz- 13
Więcej inf tutaj
#tatry #gory #wykopnagrani #wng #zimowynossiezgor
źródło: 1000074636
Pobierz- 17
Jak tu już było m. in. TUTAJ OGŁASZANE przez kolegę @Ziemniak43212 udało nam się zebrać grupkę obcych sobie na co dzień ludzi, którzy pod sztandarem WYKOPU wyruszają razem zdobywać tatrzańskie szczyty.
Ryzykowna ta inicjatywa ukonstytuowała się pod tagiem #wykopnagrani #wng i wciąż jest otwarta na nowych chętnych, którzy mogą dołączyć, wziąć udział w pierwszej wyprawie i zyskać
źródło: 1000019340
Pobierz- 1
- 6
Jak wygląda reszta szlaku i słynna drabinka? -> https://www.youtube.com/watch?v=Q9kQ6QbuaKs
#tatry #orlaperc #gory

- 4






















Relacji spodziewajcie się po powrocie!
#tatry #gory #podrozujzwykopem
źródło: IMG_20260627_143054727
PobierzW ten upał to niezła wyrypa. Ale i tak zazdroszczę.