Czy ktoś z szanownych mirków mieszka lub zna kogoś kto mieszka na osiedlu Witosa w starych wysokich blokach - okolice ulicy Witosa i Rataja?
Wie ktoś jak z wyciszeniem ścian w tych budynkach? Słychać wszystko co sąsiad robi, czy jest git z tym?
#katowice
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przeciwniemu1: to ja odradzę mechaników na Dębie - czy to na Dębowej czy Złotej - jeden o----l mnie z rzeczy z bagażnika - zabrali pełną bańkę oleju, gaśnicę, apteczkę. Wróciłem się do nich jak to zauważyłem - powiedziałem panom że zniknely rzeczy z bagażnika ale uznali że pewnie wyjąłem gdzieś i zapomniałem:)
Drugi ze wspomnianych mechaników nie naprawił samochodu, ale jeszcze bardziej zepsuł... I kazał sobie zapłacić za to. Wywalił
  • Odpowiedz
#katowice ktoś poleci jaki serwis gdzie mógłbym szybko dobić klime w aucie? Preferowana północna część katowic ;)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania po kosztach bilet na Miuosha, jedna sztuka. Kosztował 470zł, sprzedam za 200. Sektor B5.
#katowice
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na Ligocie otwarto nowy, trzeci peron, niestety zamknięto dwa stare, "korki" w tym rejonie jeszcze wzrosną a i tak każdy pociąg przez remonty miał opóźnienia.
Zamknięto też wiadukt na ulicy kolejowej ale otwarto podziemne przejście budowane z drugiej strony dworca.

Ciekawe jak sytuacja będzie rozwiazywana z czasem bo miedźy nowym tunelem a starym dworcem jest wyrwa gdy będą chcieli ją załatać (dobudować brakujący fragment) to będą musieli zrobić "objazd" wiaduktem (ktorego starą część
silesianist - Na Ligocie otwarto nowy, trzeci peron, niestety zamknięto dwa stare, "k...

źródło: 8972

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na Ligocie otwarto nowy, trzeci peron, niestety zamknięto dwa stare, "korki" w tym rejonie jeszcze wzrosną a i tak każdy pociąg przez remonty miał opóźnienia.


@silesianist: No ja w niedziele czekałem 27 minut w KŚ na wjazd na Ligotę (od Piotrowic) bo intercity jechał opóźniony.
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #katowice
Od przyszłego miesiąca będę codziennie poruszać się komunikacją miejską z Katowic do Tych i powrót. Podobno najszybciej - koleją, jechałem testowo autobusem to trasa zajęła 1h... ktoś podpowie czy faktycznie koleją lepiej i jakie zaopatrzyć się miesięczne - tramwajcem do centrum - pociąg i autobus do miejsca docelowego. Poproszę o radę. Czy jest jakiś "uniwersalny" bilet miesięczny czy muszę kilka mieć?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od przyszłego miesiąca będę codziennie poruszać się komunikacją miejską z Katowic do Tych i powrót. Podobno najszybciej - koleją, jechałem testowo autobusem to trasa zajęła 1h... ktoś podpowie czy faktycznie koleją lepiej i jakie zaopatrzyć się miesięczne - tramwajcem do centrum - pociąg i autobus do miejsca docelowego. Poproszę o radę. Czy jest jakiś "uniwersalny" bilet miesięczny czy muszę kilka mieć?


@Dolar_od_strony_przepompowni: Obecnie biorąc pod uwagę przebudowę katowickiego węzła kolejowego
  • Odpowiedz
chińskie znaczki naklejki


@eSUBA94: To wygląda jak autonomiczna taksówka albo jakiś odpowiednik tych samochodów google. Google z tego co pamiętam oplami astra wcześniej jeździło
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Chińskie znaczki to po prostu "zachowaj odstęp", ale napis po chińsku na europejskich drogach trochę mija się z celem moim zdaniem
  • Odpowiedz
@Filip3k91: u mnie to samo, poszedłem w piątek przed jakimiś świętami, dla świętego spokoju, z dzieckiem do lekarza, po jakieś leki na wypadek jakby mu się pogorszyło przez te 3 dni - jeb, skierowanie na sor, też nie rozumieli po co...

Za to innym razem na duszący kaszel przepisze najwyżej wziewy, których i tak nie są poprawnie takiemu małemu dziecku zaaplikować...
  • Odpowiedz
domowy test CRP, bo gorączkuje od dwoch dni, wynik jasny, infekcja bakteryjna.


@Filip3k91: niezależnie od tego co było napisane na broszurze, wynik nie jest jasny.
CRP nie służy do stwierdzenia czy jest to infekcja bakteryjna, czy wirusowa. Mówi jedynie o tym, jak bardzo jest nasilony stan zapalny. Wysokie CRP również dobrze może wystąpić w trakcie zapalenia płuc spowodowanym infekcją wirusową, w trakcie zapalenia stawów, opon, etc..

spanikowała i odesłała nas
  • Odpowiedz
#katowice Byłem w waszym mieście cały jeden dzień. Co za miejsce nie do życia.

Kamienice w centrum jakby świętą wojnę dzisiaj kręcili. Betonoza, jak jest >30 stopni to musi być piekarnik. Komunikacja miejska to żart, autobusy co pół godziny w tygodniu jeżdżą. Chcieliśmy zobaczyć nikiszowiec ale korki nas zniechęciły. To chyba wyjaśnia tę komunikację, jazda autobusem czy tramwajem do Bytomia czy innego Chorzowa zdaje się rozrywką dla bezrobotnych/emerytów.

PS. Zapomniałbym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jobzpaticzku2: zgadzam się z Tobą ziomek. Trudno zrozumieć fakt dlaczego władze tego miasta tak ignorują problem centrum. Generalnie Kato to fajne miejsce do życia wbrew ale.. poza Centrum.
  • Odpowiedz
@Nieugiety: Brakuje ludzi, ktory wywieraliby presje na UM (z wiejskim glupkiem Krupa na czele) do jakichs konkretnych dzialan i przykro mi to pisac, ale mamy niestety w aglomeracji zacofane spoleczenstwo dla ktorego "atrakcyjne srodmiescie" to jakas fanaberia.
  • Odpowiedz