#intercity pytanie dlaczego w PKP Intercity większość wagonów 1 klasy jest przedziałowa czy tylko ja bym wolał żeby wagony 1 klasy były bezprzedziałowe, wiele razy jadąc 1 klasą w wagonie trafiam ja januszerie oraz inne typy zwłaszcza latem, 30 stopni a im zawsze zimno więc nie ma mowy o klimatyzacji ewentualnie uchyleniu okna na chwilę bo wali że siekierę idzie powiesić, albo weźmie taki uwali się z nogami bez butów

Wagony 1 klasa

  • Przedziałowe 41.7% (5)
  • Bezprzedziałowe 58.3% (7)

Oddanych głosów: 12

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej a to WiFi w pociągach IC jakoś specjalnie się włącza? Zawsze jak się podpinam pod hotspot IC to nie ma neta i nie wiem czy trzeba stanąć na jednej nodze czy co zrobić żeby działało. Chcę mecz oglądać #mecz #intercity
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koleo ma jakieś dziwne zasady dotyczące wyszukiwania połączeń czy ja czegoś nie rozumiem? Patrzę dojazd pociągiem, w moim przypadku będzie tak:
Moje miasteczko - - > Warszawa - - > Poznań - - > Leszno. W nawiasie podaje czas oczekiwania
Koleo proponuje:
IC - - >(57m) EIC - - >(7m) IC
InterCity proponuje:
IC - - >(24m) IC - - >(27m) IC
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MamByleJakiNick:

Odpowiedź pracowniczki KOLEO na moje pytanie "dlaczego wyszukiwarka KOLEO" domyślnie nie pokazuje WSZYSTKICH odjazdów z danego miejsca ( w tym najtańsze) na co zwracali również inni użytkownicy 
(wszystkie odjazdy dostępne dopiero po ręcznym filtrowaniu o czym większość nie ma pojęcia).

"Algorytm w KOLEO od samego początku jest tak skonstruowany aby
  • Odpowiedz
  • 0
@makrofag74 w moim przypadku to akurat czas przejazdu jest dokładnie taki sam, bo początek i koniec w obydwu przypadkach jest tym samym pociągiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast Intercity wskazało że w ich propozycji(same IC) nie wezmę pierwszej klasy, bo nie ma już biletów - może dlatego Koleo tego nie pokazało?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś sposób żeby kupił polaczenie kolejowe: Zakopane > Warszawa Wschodnia w te niedziele? Może być 1 klasa, pendolino itp. Cena nie ma znaczenia. #pkp #intercity #kolej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach