jak wyglada sytuacja z internetem na karte sim? bo cos mi tu nie pasuje, cos mi tu smierdzi. moge sobie non stop chodzic i brac karte sim na dowód na siebie i miec te slynne 9500gb internetu? czy jak sie promocja skonczy to beda mi naliczac w tle jakies koszty za aktywny numer albo cos? i za rok przyjdzie list od komornika zeby płacic? przeciez ja moglbym chodzic co pare miesiecy po
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@malice_mizer: zazwyczaj te 9500gb masz rozłożone na rok i musisz doładowywać co miesiąc aby się naliczało
@malice_mizer: raczej działa na kolejny rok na tym samym sim(numerze telefonu) ale trzeba przenieść na chwilę do innej sieci i wrócić.
2
Telewizja Republika chce uruchomić własną sieć komórkową. Na rynku ma pojawić...

Telewizja Republika planuje wejść na rynek telekomunikacyjny i uruchomić własną sieć komórkową pod marką Republika Mobil
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Legia Warszawa wchodzi na rynek telekomunikacyjny. Są trzy plany dla kibiców

Legia Warszawa wchodzi na rynek usług telekomunikacyjnych. Klub uruchomił Legia Mobile, czyli oficjalną sieć komórkową s
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#gsm Która siec oferuję najwięcej danych w roamingu w rozsądnych pieniądzach? Znaczy w takich do 40 zł za abonament.
Czy ja jestem jebnięty czy dział prawny w #tmobile nie ogarnia - dostałem umowę, mam taki zapis (nie chodzi o kwotę) jak 73,80 netto z VAT. Wg Pani z infolinii jest to informacja o kwocie brutto i taki zapis ustalił ich dział prawny. Wg mnie poprawnie powinno być netto + VAT albo brutto z VAT. A jak wg Was? Bo już mnie strzela jak mam rozmawiać z nimi przez telefon.
źródło: image
Pobierzpowinno być netto + VAT albo brutto z VAT
@sprzedafcaMakaronu: Tak powinno być, to co na zdjęciu to bzudry
- 1
#gsm #siecikomputerowe #arduino #raspberrypi #aliexpress #telefony
Mam zapasowy numer telefonu. Do tej pory miałem go w starej Nokii. Ale okazuje się, że tu gdzie teraz jestem jest bardzo słaby zasięg (tak słaby, że nawet sieci nie wykrywa, nie da się odebrać SMS).
W moim najnowszym smartfonie mam zasięg (słaby, ale normalnie działa).
Nie mam zasięgu w: stare Xiaomi (trzy różne modele), Nokia
Mam zapasowy numer telefonu. Do tej pory miałem go w starej Nokii. Ale okazuje się, że tu gdzie teraz jestem jest bardzo słaby zasięg (tak słaby, że nawet sieci nie wykrywa, nie da się odebrać SMS).
W moim najnowszym smartfonie mam zasięg (słaby, ale normalnie działa).
Nie mam zasięgu w: stare Xiaomi (trzy różne modele), Nokia
źródło: gsm
Pobierz@mk321 a nie wyłączyli tam już czasem 2G i stąd brak sygnału? nie wiem też czy mówisz o voice, czy dat a
@mk321: kazdy z zakresow 2G, 3G, 4G, 5G dziala na niskich czestotliwosciach od 700 do 900Mhz to są pasma zasiegowe do rozmow, sms i wolnego internetu(im nizsza czestotliwosc tym lepszy zasieg ale mniejsza przepustowosc dla danych).
3G wylaczono chyba w Orange i Tmobile w Play i Plus dziala ale zaraz tez zostanie wylaczone. 2G dzialanie zakonczy do 2030r.
Szukaj na olx uzywanej anteny. Im dluzsza tym wiekszy zysk. Modem jak
3G wylaczono chyba w Orange i Tmobile w Play i Plus dziala ale zaraz tez zostanie wylaczone. 2G dzialanie zakonczy do 2030r.
Szukaj na olx uzywanej anteny. Im dluzsza tym wiekszy zysk. Modem jak
źródło: 1000021562
Pobierz- 0
- 0
#elektornika #telefony #smartfony #gsm
Czemu jak się włączy tryb samolotowy w tel w samolocie i jak się wyląduje i wyłącza samolotowy to zanim tel złapie zasięg mija co najmniej 5-10min? A jak tego sie nie zrobi to od razu jeszcze w samolocie sieć dziala i nie ma problemu z zasięgiem? Skąd ten lag w pierwszym przypadku?
Czemu jak się włączy tryb samolotowy w tel w samolocie i jak się wyląduje i wyłącza samolotowy to zanim tel złapie zasięg mija co najmniej 5-10min? A jak tego sie nie zrobi to od razu jeszcze w samolocie sieć dziala i nie ma problemu z zasięgiem? Skąd ten lag w pierwszym przypadku?
- 0
@wujek_srednia_rada AI twierdzi ze to dlatego ze nie dziala w danym paśmie wcześniejszym i musi przeskanować wszystkie częstotliwości oraz nowy cell przypisać i uwierzytelnić i dlatego tyle zajmuje
@cr6d: bo ponad 200 ludzi łączy się do jednego btsa jednocześnie?
- 5
@Wyemancypowanykalafiorek mało lotne a więc i podatne na pranie mózgu jednostki
@berlinale: zapytaj się przeciętnej kobiety o cokolwiek naukowego.
Nawet najprostszego, np. żeby ci poukładała epoki historyczne w kolejności albo czy światło jest szybsze od dźwięku.
Wtedy zrozumiesz jak to działa
Nawet najprostszego, np. żeby ci poukładała epoki historyczne w kolejności albo czy światło jest szybsze od dźwięku.
Wtedy zrozumiesz jak to działa
- 1
Przedwczoraj przez przypadek odebrałem obcy numer i od dwóch dni mam istny armagedon połączeń spamów. Wszystko blokuje, a już mam od groma zablokowane przez te x lat. Ehhh
#scam #gsm #czarnalista
#scam #gsm #czarnalista
- 0
Czy zawsze tak było, że doładowanie konta na kartę niską kwotą (5-10 zł) przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące tylko o kilka dni? Bo już nie pamiętam. Doładowałem jakiś czas temu konto w t-mobile za 10zł i nawet nie mogę zadzwonić/wysłać sms, mimo że mam kasę na koncie, bo doładowanie taką kwotą przedłużyło ważność tylko o 10 dni. Co za bezsens. Z tego co widzę, to mogę co najwyżej kupić jakiś pakiet
@telegazeciarz Tak niestety jest przy niskich doładowaniach. Oferty z rokiem ważności konta nadal istnieją, ale nie są zbyt reklamowane, bo nie dają znaczących zysków dla sieci komórkowych.
@telegazeciarz: Zależy od sieci a nawet taryfy w danej sieci. Jest trochę ofert z rokiem ważności za zasilenie 5zł. Fakt Mobile, Virgin, A2mobile, Taryfa Prosto na kartę w Plusie ale wówczas rozmowy są rozliczane po niekorzystnej stawce za minutę. Chociaż a2mobile ma 10gr/min, fakt 15gr/min. Zależy czego potrzebujesz.
- 0
#gsm #serwisgsm #lg #lgv30 #telefony #bateria #akumulator #akumulatorki #opole #wroclaw
Potrzebuję wymienić baterię w moim leciwym LG V30. Zależy mi aby zrobili to porządnie i skleili obudowę po wymianie na nowym kleju, aby wszystko było jak należy.
Ktoś z Was ma doświadczenie gdzie można się udać? Chcę pójść z telefonem osobiście, nie wysyłać.
Telefon
Potrzebuję wymienić baterię w moim leciwym LG V30. Zależy mi aby zrobili to porządnie i skleili obudowę po wymianie na nowym kleju, aby wszystko było jak należy.
Ktoś z Was ma doświadczenie gdzie można się udać? Chcę pójść z telefonem osobiście, nie wysyłać.
Telefon
@lech1991 PhoneFix przy Wiśniowej miło wspominam. Upewnij się tylko, czy mają dostęp do zamienników do Twojego telefonu.
Ja znowu o tej #azja ale muszę się dobrze przygotować do wyjazdu.
Potrzebuję na miejscu być dostępny pod polskim numerem telefonu tak jakbym był w kraju. WhatsApp nie wchodzi w grę.
Chce korzystać z WiFi Calling ale muszę być cały czas podłączony do sieci przez WiFi. Planuje kupić taki router Acera. Miałbym go zawsze przy sobie.
Potrzebuję na miejscu być dostępny pod polskim numerem telefonu tak jakbym był w kraju. WhatsApp nie wchodzi w grę.
Chce korzystać z WiFi Calling ale muszę być cały czas podłączony do sieci przez WiFi. Planuje kupić taki router Acera. Miałbym go zawsze przy sobie.
@lubie-sernik: nie prosciej jakis dodatkowy tani smartfon? Mozesz miec z niego wifi ale tez w razie w masz awaryjnie drugi telefon co nieraz przyda sie w podróży. Poza tym tanio i poręcznie
@Zielony34: Jak kilka lat temu sam miałem ten problem to polecane były DAC z przetwornikiem Realtek ALC5686. Nie wiem jakie stosuje Baseus ale wtedy nic takiego w ofercie nie mieli. Ja mam coś takiego, zamawiane z Ali za jakieś 3 dyszki i różnica względem przejściówek jakie dodają do telefonów jest kolosalna, a też nie uważam się za audiofila.
źródło: 1
Pobierz- 1
@Rosh: Dzięki, będę w razie czego szukał. To ma być rozwiązanie awaryjne. Ale dobrze wiedzieć, że działa.
Jaki polecacie telefon?
Podobają mi sie rozmiary Samsunga albo normalnego iphone. Niestety samsung nie ma aparatów co iphone 17 pro, a większość telefonów ma rozmiary pro max. Czy jest cos pośredniego pomiędzy funkcjonalnoscia telefonów ultra/pro ale w mniejszej wersji rozmiaru?
#iphone #android #gsm #telefony
Podobają mi sie rozmiary Samsunga albo normalnego iphone. Niestety samsung nie ma aparatów co iphone 17 pro, a większość telefonów ma rozmiary pro max. Czy jest cos pośredniego pomiędzy funkcjonalnoscia telefonów ultra/pro ale w mniejszej wersji rozmiaru?
#iphone #android #gsm #telefony
@Szatanski_werset: może Pixel? Mam 9 pro i jest git
W moim przypadku IP 16e jest rozwiązaniem.
- 0
Czy jest może jakaś opcja gdzies kupić karte sim z internetem tanio. Od jakiejs firmy? Kiedys oferta byla na allegro ze kupujesz neta jakby na abonament od firmy duzo gb jest i placisz im za karte co miesiac #gsm #internetmobilny #siecikomorkowe
@RenZaki: w nju masz 220GB/mc za 19zł przez pierwszy rok, w Orange za wyrażenie zgód marketingowych 400GB na rok za darmo, nju internetowy 30zł /mc ilość danych rośnie wraz ze stażem i po 2 latach to 300GB/mc. Gdy zużyjesz nie odcinają całkowicie ale jest limit 1Mbit/s.
@RenZaki: kuopujesz jakikolwiek starter, przenosisz do orange i dostajesz z 400 czy 800gb za przeniesienie plus zgody marketingowe
#lycamobile Ta sieć to jakiś żart, od początku jak przeniosłem numer około miesiąc temu nie mogę rozmawiać z ludźmi. Tzn mogę jak inni dzwoniący i ja mamy na tyle cierpliwości by dzwonić po 3 razy by udało się porozmawiać. Mam nawet problem by zadzwonić na infolinie i zgłosić problem bo zanim konsultant połączy się zemną to rozłącza połączenie. Żadne ręczne wybieranie sieci wyłączanie wifi calling czy calling over lte nie
- 0
@krzychooo11: kurde juz opłaciłem na rok. Sorcia.
@programista_wykopek: spoko, i tak jest tanio
324
Awaria sieci Play w całej Polsce. Użytkownicy masowo zgłaszają problemy

Nie można dodzwonić się do użytkowników sieci Play w całej Polsce. Do serwisu Downdetector od środy rana spłynęły już ty
z- 66
- #
- #
- #
- #
- #
- #


























Mam od kilkunastu lat Orange na kartę i jestem z niego zadowolony przez większość czasu - zwykle do momentu aż muszę gdzieś zadzwonić bo wtedy to zjada pieniądze z konta jak głupi. I już nawet nie chodzi o koszty bo to wciąż wypada śmiesznie - wydałem na przestrzeni ostatniego roku jakieś 170 zł - ale kilka razy zdarzyło mi się że w ważnym
Ja bym przeszedł do Fonii a do drugiego sim gdyby brakło pakietu zrobił sobie numer z pakietem kilkaset GB / rok. O ile nic się nie zmieniło wystarczy zamówić starter Orange na kartę za 5zł, wyrazić zgody marketingowe za co jest 400GB i można było jeszcze
https://www.crossmobile.pl/oferta/mega-hit-oferta/